Бо я ще не прикрашала, і от думаю може в коглсь з вас підгляну варіант декору і сплагіачу 😂
Можу показати хіба минулорічні
Цього року полопали, навіть не знаю чи глазур приховає
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Можу показати хіба минулорічні
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Ответ дляnnata
И не облом вам
Не буду печь никогда. Сейчас мама печет.
Не станет мамы, буду покупать, ну его на фиг.
Я теж так завжди думала!))) Мама мене щороку долучала до випічки паски, я сердилась, що мені це набридло, бо мама пекла штук 30, різного розміру. Зараз печу сама, мабуть подорослішала.
Ответ для Shady lady
У мене мала пече без глазурі. Такі як хліб (але на яйцях) з декором з тіста. Тут такі традиції
А я як спробувала ці молодкі, то тепер завжди печу
Я люблю. Я так відпочиваю. Зимою ще пряничний будиночок печу, а це не зрівняється по часу з пасками. Це реально довго і складніше
Гарні паскиу вас! Бабуся і прабабуся завжди пекли саме з декором зверху, без помадки.
Ответ дляAnn1380
Я так з клумбами і грядками)
Мама з дитинства припахувала, я це ненавиділа. Думала, матиму свій будинок, в мене цього не буде, мені не тееба. А ні, саджаю троянди, і скоро буду садити зелень
Ответ дляAnn1380
Це з інтернету.
Мамині не фоткала ніколи.
Треба сфотографувати хоч раз
Мамині не фоткала ніколи.
Треба сфотографувати хоч раз
Ответ для Shady lady
Я так з клумбами і грядками)
От до клумб ще не дійшла... Але, напевно, то питання часу))))
Ответ дляAnn1380
А що то зелене? Це продається такий декор? Гарно оздоблена паска!
Ви не мене питали.
Але це зелений мох, печеться з фарбником у мікрохвильовці
Я от розмірковую чи не зробити б таке і жовті яйця. А ще роблять шоколадне гніздо на такі яйця
talvitarina• 14 апреля 2023
Ответ дляLenakaBro
А коли знімаєте то ж бока трохи залишаються на формочках?
Чого питаю, бо я не знімаю їх, а вже прям коли їмо - знімаю і бока не рівні
я снимаю сразу же, как вытягиваю из духовки. Мне не нравится вид пасочек в бумаге... бока бывает рвутся, а бывают ровные, я не знаю от чего это зависит... может, от самих форм? в этом году хоть у меня и много претензий к моим паскам, но бока получились очень ровные)) я тут размещала фото, можете посмотреть. Почти все паски из бумажных форм (две из металических)
talvitarina• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Ви не мене питали.
если у вас в городе есть магазины Рошен, то там шоколадные яйца продаются наразвес, белые розовые и желтые
Буся_Бусинка• 14 апреля 2023
Девченки, вы все не работаете, домохозяйки, что такие шедевры сотворяете?
Откуда время берете ? ))
:-)
Откуда время берете ? ))
:-)
Ответ дляtalvitarina
Ой, на жаль, смт у нас. Нема такого..(
Ответ дляБуся_Бусинка
Откуда время берете ? ))
:-)
Откуда время берете ? ))
:-)
Працюєм, і діти є, і чоловік. Але звісно дивлячись який рецепт і кількість. У мене по часу не довго виходить. На ніч опару змішала(5 хв), вранці замісила тісто (15 хв), постояли в формачках поки підійдуть (години дві) і в духовку. Спеклися, охололи, зробили глазур і з дітьми разважатись та прикрашати)) Все.
Субота ж вихідний....
Ответ дляMarinkaRam
1250 грн за 3 шт
В czukerka ещё хотела попробовать, но куда их столько
Я ещё каждый год расщедраваю себя и покупаю Коломбо итальянскую на 750 грамм, там миндаль, вкусная очень и в этом году тоже, только везде на неё акция в Италии, а ле сильпо решило сезон же :) 1899 за коробку)
дорого багато.я тут переживаю. 140 грн дорого за пасочку. а хочется очень
Катруся 22• 14 апреля 2023
Ответ дляAnn1380
Бісквітний мох. Робити 2 хвилини!
Катруся 22• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Ви не мене питали.
Я робила 2 роки тому.