Файна пані• 14 апреля 2023

Дівчатка підкажіть що ж я зробила не так з паскою ?

Привіт порадниці, підкажіть що ж я зробила не так? Львівські дріжжі розвела в теплому молоці додала цукор та борошно і поставила опару на 30 хв в духову шафу на 30 градусів, опара була якась дивна наче піна але збільшилась в об´ємі добре. Потім змішала борошно сіль цукати ввела білки з цукром ( заздалегідь взбиті, так само з жовтками. Потім додала олію та вершкове розтоплене масло. Все вимісила от грішу що місила не довго але тісто не липло до рук було еластичне, поставила в духову шафу на годину на 30 градусів і тут мене чекав сюрприз тісно майже не підійшло. Ну що ж було робити ? Зформувала паски поставила ще на 30 хв підходити, вони не підійшли. Спекла я те діло і вийшли смачні коржики , я так засмутилась з них тепер хіба сухарики посушити бо якщо вона в такому дубовому стані постоїть день то задубне в камінь. Що я зробила не так ?
Леді_в_пледі• 14 апреля 2023
як варіант, духова шафа дає не рівно 30 градусів, а більше, і дріжжі померли. от і не піднялося

Скокмоно - стокнуно• 14 апреля 2023
Треба було або менше здоби класти, або борошна забагато, або треба було чекати довше, щоб тісто підійшло.
from Ukraine• 14 апреля 2023
Не потрібно було це все ставити в духовку. Скоріш за все ви деактивували дріжджі зависокими температурами. Я накриваю харчовою плівкою миску і ставлю просто в тепле місце.
А поговорить?• 14 апреля 2023
Думаю,дріжджі були неякісні. Їх вистачило лише підняти опару разово. А важку здобу ні.
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
так опара збільширась разів в 4 а от вже тісто ні, температуру не змунювала, духова шафа електрична там температурний режим можна чітко виставити
Леді_в_пледі• 14 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
ну на якийсь час вистачило їм сили щоб підійняти, на тісто вже не вистачило
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляА поговорить?
от я теж маю таку думку, попередні роки завжди в духовій шафі відстоювала тісто і все було добре
Не служанка• 14 апреля 2023
Дріжджі перегрілися, стали неактивні, краще було увімкнути духовку і поставити поруч тісто
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ех наче і нічого такого а я так засмутилась, нічого ще є субота дякую дівчатка спробую інші дріжжі та без духової шафи

фан L.O.S.T.• 14 апреля 2023
Я прогрівала духовку декілька хвилин, потім вимикала її і ставила підходити.
Я Вас не боюся• 14 апреля 2023
Скільки часу тісто стояло на підйом?
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Скільки часу тісто стояло на підйом?
годину а потім ще 30 хв в формах
Я Вас не боюся• 14 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
годину а потім ще 30 хв в формах
Це нууууу дуже мало для такої здоби - годин 4-5 треба тісту, Ви просто зарано почали
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Навіть не знаю ніколи до цього випадку не розстоювала тісто так довго, завжди десь стільки часу як і в цей раз, можливо ви і праві
Губной рояль• 14 апреля 2023
Я якось заморожені дріжджі в мікрохвильовці розогріла. Вони взагалі не підійшли .
Анонимус Я• 14 апреля 2023
Я розігріваю духовку і потім скручую на мінімум і ставлю НА духовку тісто накрите. Бо колись всередину поставила- наче й температура мінімальна, і дверцята напіввідкритими лишила,а ні- спортила тісто зависокою температурою
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
ну в мене були наче хороші дріжжі не заморожені, свіжі
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
от я думаю що і в мене так само вийшло, дякую за пораду
Губной рояль• 14 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Навіть із заморожених дріжджів, якщо їх розморожуватм при кімнатній температурі виходить випічка

Пиу!Пиу!• 14 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
не придумуйте!)
Злива інформації• 14 апреля 2023
Масло растопленное не горячее влили случайно?
Я перестала ставить тесто в духовку, тоже сомнения по температуре. Прекрасно и в комнатных условиях подходит, если дрожжи хорошие.
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ні масло вершкове було комфортної температури, от почитала дівчат і думаю що то я дійсно все температурою високою зіпсувала коли в духовій шафі
Рожайтретьего• 14 апреля 2023
Дріжді, молоко, цукор - чекаєте поки опара підійде. Тільки потім я додаю борошно, яйця, масло,олію. Тісто в мене липне до рук, змащую руки оліює як наклалаю в формочки. Як результат Паска як пух, нереалтно мяка і смачна.
автор Файна пані • 14 апреля 2023
Ответ дляРожайтретьего
я так і зробила тільки пуху не вийшло тільки в опарі ще борошно було трішки
sky-labs• 14 апреля 2023
Сколько было муки/жидкости в опаре и в тесте?
МояХатаЗкраю• 14 апреля 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Перепрошую, в яке тепле місце, порадьте? Взимку на підвіконня ставлю, там від батареї тепло, а куди зараз тулили зовсім не знаю. Збиралась теж в духовку
Рожайтретьего• 14 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Тоді Скоріш ща все пербір з мукою. В мене на 100гр дрожів, 600мл молока, 5 яєць, 150гр масла, 200гр цукру, 50гр олії - 1 кг борошна ( ще важлива сама якість борошна). Ну і повторюсь, тісто має липнути до рук, бути жидкуватим.
sky-labs• 14 апреля 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Дрожжи размножаются в опаре - их в штуках становится больше.
Бяки-козяки• 14 апреля 2023
Години замало, щоб підняти тісто з великою кількість здоби, а про тридцять хвилин і говорити нічого. Розстоювання в формах займає від двох годин і вище. Якщо швидше то там дурна кількість дріжжів. Все, що Ви зробили не так, це не набрались терпіння.
Бяки-козяки• 14 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
В духовку і ставте.