Он умный, прокачанный, развитый и сильный.
Он - редкий пример конструктивности.
Он (никто не знает, сколько ему усилий это стоит) справляется.
А сколько таких людей после войны?
Не только с физическими травмами, но, конечно, и с психическими.
Менее развитых и прокачанных ....
Как через все это пройти и не скатиться в пропасть?
Он - редкий пример конструктивности.
А сколько таких людей после войны?
Менее развитых и прокачанных ....
Ответ дляDasik_
Який ’такий’ контент?
Те що він скалічений? То у нас таких зараз багато буде, їм з дому не виходити, щоб не травмувати вашу ніжну психіку? Це їм має бути соромно!?!?
Мали б сором, таке писати.
Соромити будете свого чоловіка. По-перше. По-друге, не треба на мене стрибати із маніпуляціями, про не виходити із дому пишіть у фейсбучиках, лайкають.
Не треба робити вигляд, що не зрозуміли.
А в чому суть цієї теми?
Якщо конкретно про Масі, то жалість - це останнє, чого він хотів би від суспільства. Є інтервʼю його сестри - Марієм Наєм - на цю тему, де вона дуже гарно розказала про свій досвід спілкування з Масі після поранення.
Якщо про те, як допомогти усім, то почати треба з себе і свого ставлення до людей навколо.
З лікуванням, реабілітацією і протезуванням може допомогти держава, фонди. Але якщо ми будемо й надалі запросто проявляти стільки агресії до незнайомих людей на вулиці, то нічого не буде. Бо на людях не написано, чи у них птср. І військові не завжди в камуфляжі.
Ответ дляDasik_
Який ’такий’ контент?
Мали б сором, таке писати.
Підтримую як вагітна.
Бачила Масі в магазині не так давно, ніхто свідомість не втратив.
Ответ дляZelenkа
честно говоря, ваш странный посыл вряд ли кто-то понял. На фото обычный человек, просто без глаза после ранения. Вы что, на улице, увидев таких, со страху рожать начинаете?
Ответ дляklux
а что не так с контентом в этой теме? или я что-то пропустила. Вижу фото, но беременные и чувствительные ни разу не видели таких людей на улицах?
Флуд на тему фото розвивайте з тими, кому весело в цій темі. Я написала, звертаючись до автора. Все ясно написано.
Відпочивайте.
Ответ дляZelenkа
Відпочивайте.
тема - это не диалог, ответить вам может каждый. Я не понимаю ваш странный пост точно так же, как и автор.
Поэтому и спрашиваю, что с вами в реальной жизни происходит при встрече с такими людьми?
Интересно просто, как в голове у человеке рождается такая фигня
Ответ дляklux
Займіться справами, а не діалогами. Дуже цікаво, в ОП пишіть. Вдруге закриваю діалог в темі, флудити не маю часу. Чи вас простіше блоканути, як кліща. Пока.
Ответ дляSvitozara
А в чому суть цієї теми?
Хоч і за таких сумних обставин, але дуже сподіваюсь, що війна таки нас усіх навчить нарешті ставитись толерантно до людей з особливими потребами і не сахатися від людей з вадами
Ответ дляSvitozara
А в чому суть цієї теми?
Не про жалість до Масі.
Швидше, про те, що сказав Арестович і його захейтили. П....ть він іноді занадто, але в психології розбирається.
Апель-синка• 14 апреля 2023
Ответ для vihola
Але це не значить, що ви її не отримаєте ніколи.
Дорога ложка к обеду. Людям сейчас помощь нужна, а не через 3 или 5 лет. Им жить где-то надо уже сегодня.