Дюймовочка• 14 апреля 2023
Як ви ставитеся до маніпуляцій?
Типу відповідати пізніше,робити вид,що зайнятий.І тому подібне.Я такого не роблю,хоча знаю,що діє.І,відповідно ,коли до мене так робоять-це помічаю,і відштовхує від людини .А ви робите?Як до цього ставитесь?
Пушка заряджена• 14 апреля 2023
Делаю так только, если человек сам манипулирует, с нормальным собеседникам отвечаю при первой возможности
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля 2023
Плохо отношусь. Никогда не буду иметь дело с человеком, который хотя бы попытается так себя вести со мной
Завжди з рушником• 14 апреля 2023
Також відштовхує
І надалі не замовляю в таких послуги ( сфера дитячих свят )
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Я так роблю коли зайнята, відповідаю пізніше людям. А зайнята часто, і телефон завжди на беззвучному. Не знала, що це якась маніпуляція. А як воно ’діє’?
Продавчиня кіз• 14 апреля 2023
Я их просекаю сразу,и понимаю,что за ними стоит,от этого и дальнейшие мои действия
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як ви знаєте що це маніпуляція, а не людина дійсно зайнята або просто не бачила повідомлення/не чула дзвінка? І до чого така маніпуляція, я не можу зрозуміти
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
А що за ними стоїть?
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Реально да,це видно.Я одразу пишу-ти таким чином хочеш набити собі ціну?😁Зі мною такий номер не пройде.І припиняю спілкування
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Стараюсь избегать общества таких людей.
А вы уверены, что знаете когда вами манипулируют)?
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вона типу прив´язує людину,бо людина починає більше думати про того,кому написала і чекати відповіді
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
И как просекаете?
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляЧервона рута
Коли 1 сек назад був у мережі,далі відповідь за 5 хв.І так кожного разу.😁То що це?
Ответ дляТантрический кекс
Я точно знаю, что мужчина всегда может уделить внимание женщине, которая ему нужна. Если есть сомнения - то свободен.
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Это не манипуляторы) Это просто идиоты)) Истинных манипуляторов сложно раскусить.
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Выше написала.
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
100%
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Тю.це абсолютна неправда. У якого б дива? Тільки якщо дійсно щось потрібно терміново, а людина не відповідає, то думаєш і перевіряєш постійно. Але з емоцій тільки роздратування.
Продавчиня кіз• 14 апреля 2023
Ответ дляЧервона рута
И как просекаете?
Не знаю,как то считываю людей.всегда умела понимать,что человек из себя представляет,скрытые посылы и прочее
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
В мене також
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Хм.. Ну, тогда это хорошее качество, полезное. Интересно, меня раскусывают?)
Ми плануємо наступного місяця повідомити одному співробітнику про звільнення, зараз шукаємо заміну. Як раз через оці закідони ’я знаю, коли мною маніпулюють’, теж бігає по усім робочим чатикам, і навіть не гребує при созвонах претензії на литл біт інгліші виказувати тим, хто вищче нього у проекті стоїть.
Авторка, самовпевненість то чудово, а от категоричність -- ні. Ми всі можемо помилятися. Маніпулювання по принципу ’качелі’ -- дитячий садок.
Вумна, аж страшно• 14 апреля 2023
К манипуляциям отношусь нормально. То что Вы описали, слишком топорно и не интересно.
Мы все постоянно манипулируем. Одни это делают это профессионально, другие не умело.
Результаты меня радуют, поэтому продолжаю совершенствоваться в своих манипуляциях.
Червона рута• 14 апреля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Именно) Также есть манипуляция во благо. И такое встречается.
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Що людина зайнята щоб дати нормальну відповідь а не на от***бись написати ’ага ясно’, що ж тут ще думати. Але повідомлення приходить і прочитати може.
КвартираЧья• 14 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Вы странная
Дюймовочка
• 14 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну да-ну да.Колм обоє написали,що лягли вже в ліжко.І тут йде така переписка.Дрочить чи що?Зайнятий
Тантрический кекс• 14 апреля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Вы странная
Реально. З чого їй видно, неясно. Ніхто не здатен бачити чим людина в даний момент зайнята, щоб вважати то маніпуляцією.
Нашли в капусте• 14 апреля 2023
Ответ дляТантрический кекс
+