ПАЦАНКА О• 14 апреля 2023

Кому 35 +, як і де ви знайомитьюеся з жінками, дівчатами для спілкування?

Я тиняюся сама з собакою, нема з ким поговорити, а сама я ніколи не підійдуть знайомитись бо це якось дивно наче виглядає. Працюю вдома, з тими хто вигулює собак тоже нема спілкування, наприклад собаки нюхаються, ми стоїмо мовчки.
Пэрисхилтонша• 14 апреля 2023
Не знайомлюся з жінками, тому що я гетеро. Навіщо вони мені? Чоловіків хочу!

автор ПАЦАНКА О • 14 апреля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я уточнила бо знала що такі відповіді будуть) Для спілкування знайомитись, не для інтимну. Я теж геиеро
Потішаюся• 14 апреля 2023
Подписалась на группы в Вайбере и тг по интересам, знакомлюсь там.
Неновая почта• 14 апреля 2023
Я через друзів, друзі друзів і тп... теж сама з собакою гуляю((
Пес Патрон• 14 апреля 2023
Общаюсь в соцсетях с теми женщинами, с которыми давно уже знакома
Слава Українi• 14 апреля 2023
У меня две старые подружки, общения онлайн, переписки в вайбере и голосовых изредка вполне хватает.
Не за Будка• 14 апреля 2023
Спортзал, танці, шахи, театральний гурток, чкісь івенти.
Наприклад, ходила на зумбу то тренер запрошувала на різні зумба паті, а там і спілкувалися, то якісь костюми-дурілки вигадували, то новий рік святкували.
Аленький носочек• 14 апреля 2023
Та же проблема у меня …. Киев ) Нико не хочет подружку 37 лет , активная , веселая )
КинДза• 14 апреля 2023
Только тут общаюсь

ГейТуда• 14 апреля 2023
Після 35 це важче зробити. Хоча стаєш менш закомплексованною, і не проблема заговорить в парку чи в тролейбусі. Всі подруги мої-це знайомства в паркі з дітьми, чи на кружках дітей. На роботі людей близько підпускати не можна, зазвичай все зроблять, щоб підставити