Найщасливіша• 14 апреля 2023
Мами, у чиїх дітей астигматизм, питання
Підкажіть, будь ласка, вашим дітям рекомендує офтальмолог апаратне лікування? Чи носить дитина окуляри? Обмежуєте гаджети? Дякую всім за відповіді
Щира українка• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Мені лікар сказала одне око бачить на 65 відсотків, інше на 25... За мінус нічого не казала
Рецепт на окуляри дала?
Що в картці написала?
Цвірінь• 14 апреля 2023
У нас сімейна історія про астигматизм. У мого батька і дочки. Батьку в юності виписали окулярів кілька штук, але батько був красивий і модний і окуляри не носив, або жартував і одягав кілтка пустих оправ. Він все життя тягнув око, щоб роздивитись вдалечі, читати добре бачив, навіть водив моторний човен. До старості без окулярів читав
У доньки знайшли астигматизм у 6 років перед школою. В мікрохірургії ока нас обстежили, окуляри не призначали, бо близорукість була хибна, окуляри тоді садять зір, а в неї показало хороший резерв. Тоді апарати , оклюзія, вправи для очей, режим сну і гажлетів. Так само тягне око, наводить різкість. Вже 16 років, без окулярів, зір стабільний. Апаратні вправи скачані в планшеті дивиться періодично, година дві в день оклюзія, поки якісь уроки робить. Судячи по дідусю, сподіваюсь так і буде нормально надалі
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Жодного разу нічого не казали за близорукість. Міопічний астигматизм...
Миопия это и есть близорукость в простонародье.
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Самая большая гадость, что астигматизм часто не дает корректировать миопию очками и линзами. Условно, если у человека просто миопия прогрессирует, то он -4 меняет на -6 или -8 и видит нормально. А при миопии с астигматизмом человек в очках -4 видит верхнюю строчку и линзы на -8 ситуацию не улучшают(
Ответ дляНайщасливіша
Ось і наш лікар, який вів до цього часу, казав, що апаратне лікування при астигматизмі не має сенсу. Так, гірше не зробить звичайно, але й не покращить нічого. І окуляри намагатися не одягати. І поки вчилися офлайн зір був на одному рівні. А з початком війни дистанційне, і зір погіршився...лікар новий, ще не знаю чи довіряю
Нам також казав, що апаратне лікування при астигматизмі не ефективне
Ло Шарик• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Вам допомагало апаратне лікування? Ми пройшли два курси, результату не помітила...це чудово, що не носить окуляри! Я так зрозуміла, що якщо при астигматизмі одягли окуляри, то до 18 років, коли можна буде зробити операцію, їх не знімати
Как говорила мне врач: мы можем приложить все усилия и ничего не поможет, можем ничего не делать и будет близорукость ( у нас был маленький запас дальнозоркости). Но лучше что-то делать. Астигматизм был не большой прошел и близорукости нет. У нас был супер врач, ученица Федорова. Косоглазие детям исправляла.
Щира українка• 14 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Куди подівся ваш астигматизм?
Як він може пройти?
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Рецепт на окуляри дала?
Що в картці написала?
Це приватна клініка, вони ведуть електронну картку, а на руки віддають листки А4 з результатами огляду, замірами з вузькою і розширеною зіницєю. А також діагноз і рекомендації. Рецепт на окуляри на руки не дали, призначили час, сказали це окрема процедура.
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Так, бачить перші декілька рядків...
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую що пояснили...ще й це...
Добра, коли сита!• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Можна вас спитати- опишіть будь ласка як це. Як ви бачите вночі за кермом?читала як це з медичної точки зору, що порушено. Але що бачить чи не бачить людина не розумію. Малий каже я все бачу.
У мене чоловік їздить фурою, взгалі
ніколи не жалівся,що вночі щось не бачить , хоча і астегматизм є,носить окуляри,-6 має
Мрію про космос• 14 апреля 2023
Советую Вам автор рассмотреть вариант ночных линз,очень эффективно при активной фазе роста ребенка. Мы своей дочке остановили падение. Есть и астигматизм и разный минус ,но падало больше чем на диоптрию за год,через полтора года ношения,1 глаз на месте,на одном улучшение незначительное.Минус этих линз это цена,но если ставить простые линзы,то разница не большая в деньгах,а вот то как они действуют мне понравилось. И плюс ко всему,днём ребенок ходит без очков или линз с идеальным зрением.
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
А що це за запас дальнозоркості? Про це нічого не казав жоден лікар...
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляМрію про космос
Дякую, обов´язково запитаю у лікаря! А вам не пояснили як вони діють?
Добра, коли сита!• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Міопія це і є близорукість
Цвірінь• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Це мабуть резерв, за цим виміром окуляри призначають або ні
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
У мене чоловік їздить фурою, взгалі
Он и не может жаловаться, он все время так видит, ему нормально.
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Парагон, почитайте.
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Міопія це і є близорукість
Міопічний астигматизм = астигматизм з близорукістю, так? Чи це інше?
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляЦвірінь
Передивилась висновки оглядів, не побачила ніде такого. Запитаю обов´язково лікаря. Але пам´ятаю ми говорили раніше, що поки очі справляються без окулярів, не одягаємо.
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Парагон, почитайте.
Чула про них. Буквально пару днів назад колега розповідала, що думає над ними для сина.
Добра, коли сита!• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Близорукість це в народі так говорять,по лікарняному це називають міопія . Наприклад ,пишуть міопія середнього ступеню з астигматизмом
Мрію про космос• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Они жёсткие,одеваете на ночь,за ночь они корректируют глаза( грубо говоря придают правильной формы) ,утром снимаете и так каждый день. Можно иногда пропустить несколько дней,болезнь например. Я одевала сама дочке,она снимала,одевать так и не научилась) хотя в клинике учат детей это делать. Раньше были фирмы только парагон,сейчас ещё появились аналоги. За ними нужен уход,хранение и 4-5 разных жидкостей. Но оно того стоит. Останавливает на 90 % падение. И от себя могу сказать,что их говорят можно носить одну пару год,но мы носили больше чем полтора,пока дочь видела эффект и ей ничего не мешало
Щира українка• 14 апреля 2023
Ответ дляМрію про космос
Є думка, що після цих лінз не можна в майбутньому зробити корекцію зору, бо вони роблять роговицю пласкою.
Ну і не всім підходять звичайно
Але в кого дуже сильно падає зір, то це мабуть єдиниц із варіантів це падіння якось зупинити
Ну і не всім підходять звичайно
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Это устаревший подход. Глаза не тренируются если плохо видят.
Щира українка• 14 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Погугліть лінзи Парагон
І все зрозумієте
Найщасливіша
• 14 апреля 2023
Ответ дляМрію про космос
Яка їх ціна?
дожену і ощасливлю• 14 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Ну і не всім підходять звичайно
Нет. Любые линзы за 2-3 недели до операции нужно снять. Самые обычные тоже на роговицу влияют.
Мрію про космос• 14 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Ну і не всім підходять звичайно
Моя уже не носит, глаза без изменений,роговица нормальная,она же изменяется на время под давление линзы,есть падение ,но не критичное,ждём возраст чтобы можно было сделать операцию.После прекращения ношения был небольшой период пока глаза пришли в обычное состояние,мы следили и проверяли.