Бринзолетта• Изменено 14 апреля 2023

Дієта при ГВ. Чи потрібна?

Дівчата, дитині 3 місяці, на ГВ. Перший місяць сиділа на жорсткій дієті. А потім педіатр сказала,що дієта не потрібна,можна їсти будь що. То я почала звичайну їжу готувати собі і все було ок. А вчора захотілося мені чіпсів, я з´їла десь половину середньої пачки. Через півгодини погодувала дитину і в неї через 10 хвилин було одноразово блювання фонтаном. До цього ніколи такого не було. Дитина активна, більше ніяких симптомів. Чи могло це бути від чіпсів,що я з´їла?
А вот недавно• 14 апреля 2023
Не могло
Неместная Я• 14 апреля 2023
Это не от чипсов, вы же ее не кормили чипсами
13чудоСВЕТА• 14 апреля 2023
Диета не нужна, но вредным зачем ребенка кормить?
Неместная Я• 14 апреля 2023
Вы ее через три часа кормите, или она вечно вас сосет?
Мой завтрак• 14 апреля 2023
Будь-що але ж не все підряд))) чіпси звісно не треба, да і овочі типу помідори перці зараз вони не такі як в сезон може обсипати ітп. Мається на увазі не сидіти на строгій дієті, але ж і головою думати треба.
Рвота не від чіпсів. Але їсти їх при гв не варто.
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
На вимогу
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляМой завтрак
Це я вже потім зрозуміла, що все ж таки не все підряд можна
Відповів всім• 14 апреля 2023
Та ні, співпадіння.
Посипати хіба що могло.
Але не їжте такої бяки краще
Неместная Я• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
На вимогу
Вот и пошло обратно, у детей стоп крана нет, у них нет такого что сыт и все, они вечно сосать хотят, но они не соображают, а современная медицина тоже тупой и еще тупее пусть сосет вечно. 3 часа выдерживайте и такого не будет, за пол часа ваши чипсы в молоко не попали, это если бы вы кормили через несколько часов хотябы, то могли на чипсы грешить
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляВідповів всім
Та ні, співпадіння.
Посипати хіба що могло.
Але не їжте такої бяки краще
Більше не буду, бо перелякалася дуже.
Неместная Я• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Автор в Европе помидоры вечно такие как сейчас у нас и они их едят, наших нормальных они и не нюхали и все нормально у них
anna_anna1234• 14 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
а вам жалко?
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
То наче кажуть,що на ГВ не можна перекормити
anna_anna1234• 14 апреля 2023
У вас другие причины
Не связано с гв
Ротавирус или что-то другое
Наблюдайте за ребенком , рвотам в таком возрасте это не просто так
Неместная Я• 14 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
а вам жалко?
Так причем жалко, потом и рвет переел ребенок, ребенок не понимает ему лижбы что сосать. Но у родителей то уже сформировались мозги. Но если кому хочется часами что бы ребенок висел пусть висит, у кого то мало молока может повесить, у кого то много молока вот и будет ребенок рвать. Как нас раньше кормили нормально, а сейчас прямо ну открытие медицины вечно сосущий ребенок
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
У вас другие причины
Не связано с гв
Ротавирус или что-то другое
Я ось ще подумала, що може це через те,що вона зараз постійно руки до рота тягне?А ми як раз зранку того дня в лікарні були. То може вона там щось підхопила. Але зараз все ок.
Коханозадовільна• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Можна все ваше звичайне харчування без обмежень, ви ж не дитину цим годуєте
Неместная Я• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Почему раньше 3 часа что грудное что искусственик были. Сейчас придумали что то другое. Кормите через 3 часа и вам и ребенку будет лучше, еда должна еще усваиваться, а не вечно желудочек нагружать
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ось і педіатр мені так казала. Я вагітною взагалі все підряд їла, навіть шаурму.
Коханозадовільна• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Це нормально.
Файно Замало• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
А що в шаурму такого? Головне, щоб продукти нормальні і руки того, хто крутив її були чисті.
Айболитная• 14 апреля 2023
Чіпси не вилазять з грудей з молоком. Заспокойтесь. Дитина, найвірогідніше, просто поспішала і зашвидко перепила молока, в таких малят ще не такі тугі сфінктери, як у дорослих і іноді вміст шлунка проситься назовні. Спостерігайте, звісно, але не накручуйте себе.
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляАйболитная
Але ж такого раніше не було, це прямо фонтан був.
Арина85• 14 апреля 2023
Дієта не потрібна
Чипси не краща їжа, але наврядчи блювання дитини пов´язано з ними
Айболитная• 14 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Я розумію, що це для Вас лякаюче виглядає, але одноразове блювання/зригування фонтаном при збереженні гарного настрою і самопочуття в дитини - нічого страшного. Так може бути, і колись має статися вперше. Подивіться, як дитина себе почуватиме далі і не шукайте чорну кішку в темній кімнаті, особливо якщо її там немає ;)
автор Бринзолетта • 14 апреля 2023
Ответ дляАйболитная
Дуже вам дякую)
anna_anna1234• 16 апреля 2023
Ответ дляНеместная Я
это чушь