Меряю от 0• 15 апреля 2023
Кто беременел от любовника? Чем закончилось?
Вот просто хочу услышать истории, было такое у кого то или нет. Такие вот ситуации. И как случилось в итоге
Глубоководная селедка• 15 апреля 2023
Служебный роман. Он женился на мне беременной. Потом родили ещё детей
побольшомусекретику• 15 апреля 2023
Ответ дляХвильоватиша
Девочка просто точная копия любовника.
Кстати да, это всегда как издевательство природы)) Все мои знакомые дети, рожденные от любовников - их копии.
побольшомусекретику• 15 апреля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Вы были замужем, а любовник женат на момент начала отношений?
Глубоководная селедка• 15 апреля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Он был женат, я была незамужней.
Луноходик_Ик• 15 апреля 2023
багато таких історій у всіх один кінець, якщо пощастить - десятиліття складного життя і заплутаних стосунків з колишніми, дітьми, батьками.. Давай відверто є ситуації коли брак є а родине вже років 10 як немає, а є коли реально була родина... наслідки не порівняти..
Виннипуховна• 15 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
зробила аборт, це було в перший рк стосунків. Але в мене тоді і проблеми з роботою, житлом - я як раз була в пошуках роботи.
Зараз вже 4 роки разом, обговорювали - як би трапилося зараз, то народжували б вже.
Якби тоді не зробила б аборт, то не знайшла б прекрасну роботу на 2000євро в чудовій компаній. На попередній роботі зп була 500євро.
Все що не робиться - все на краще.
Якби не зробили аборт мали б гарну 4 річну ляльку на руках. А так вашу дитину жорстоко покрамсали і викинули як сміття.
Щебетушка• 15 апреля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Реально, вони не йдуть поки жінка не вижене. Не сподівайтеся на диво.
З чоловіком не живу рік, сиджу з донькою в Німеччині. Виїхала на паніці, але швидко зрозуміла, що зробила правильно. Чоловік істеричний і неврівноважений. Впевнена що когось пошпілює. Чесно кажу пофіг, головне щоб спільні заощадження не витрачав, і в мій будинок нікого не таскав. Якось звонив і розказував, щоб я і не мріяла, що він сам відвалиться. І він може ярмо до смерті
А де йому паруватися?
Мания-Величия• 15 апреля 2023
Ответ дляТа легко!
Сделала аборт, после того, как он удрал обратно к жене
Гнида
Застряла• 15 апреля 2023
Я зробила аборт,бо не знала як дивитися чоловіку в очі,та й він у мене не лох,дитину видно зразу від кого....