Элька-Карамелька• 15 апреля 2023
Робота закордоном біологом-лаборантом
Чи може хто працевлаштований з порадниць так?яка країна, які умови, зарплатня?Дуже дякую за відповіді!
культУра• 15 апреля 2023
Не знаю чи та ж ситуація - але лікар - лаборант то нострифікація або тимчасове право працювати через міністра якщо Польща
Цідило правди• 15 апреля 2023
Надеюсь языком владеете в совершенстве? Чтобы не спутать пробирки и не выпустить на волю новый вирус?
культУра• 15 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
Не переживайте
В процесі нострифікації мовний іспит присутній і віруси як правило латиною прописані і зрозумілі спеціалістам з різних країн , а так да - відповідь по суті
Локшина на вухах• 15 апреля 2023
Я пов´язана з працевлаштуванням медичних працівників.
За декілька років жодної заявки на лаборанта.
Нажаль мовний бар´єр ускладнює працевлаштування в такій сфері.
культУра• 15 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Більше ніж в медичній ?
Цідило правди• 15 апреля 2023
Ответ длякультУра
Не переживайте
Дело не только в названиях вирусов на латыни. Ей скажут: закрой дверь в лабораторию, а она откроет дверь в холодильник с препаратами. Я это имела ввиду. Поэтому хорошо, что есть экзамен на знание языка
Локшина на вухах• 15 апреля 2023
Ответ длякультУра
Більше ніж в медичній ?
В обох сферах.
Яке чудове не було б резюме,але неможливість спілкування з колегами - це великий мінус.
Вапщета• 15 апреля 2023
Прикольно когда люди вот просто так на кидстаффе ищут готовые рецепты. Страна, зрп, условия. Почитала и поехала.
ХвилювАллочка• 15 апреля 2023
Науковець, не лаборант, але з дослідженнями теж справу маю, абсолютно вистачає англійської мови для спілкування з колегами, звітування та роботи загалом. Дослідницький центр. Країна не англомовна, але зараз всі нормальні фахівці володіють англійською
культУра• 15 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Можуть підсказати люди де прицільно шукати інформацію
Що погано якщо хтось поділиться досвідом …
Вапщета• 15 апреля 2023
Ответ длякультУра
Да, вот взяли и выложили все на блюдечке))))
100%• 15 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
а есть такие страны, в которые делают рабочую визу мед работникам? в Израиле могут только граждане быть врачами и мед сестрами
Локшина на вухах• 15 апреля 2023
Ответ для100%
Я не знаю як в інших країнах,я орієнтуюсь на Чехію.
Чехія відновила подачу на синю карту ( сюди входять і лікарі), і зараз значно спростили процес і вимоги.
100%• 15 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
понятно. в Израиль вообще по рабочей визе сложно попасть
культУра• 15 апреля 2023
Ответ дляВапщета
Як хто
Але звісно , підтримки і допомоги від « своіх « рідко дочекаєшся
Элька-Карамелька
• 15 апреля 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
А яка країна?
Элька-Карамелька
• 15 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Дякую
Тро Нью-Йорку• 24 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
В якій сфері Ви працюєте? Донька закінчує 9 клас, говорить, що хоче стати науковцем, але в неї все ще таке розмите, ніякої конкретики. Я теж не розумію, що їй підказати, як направити. Ви де навчалися?
ХвилювАллочка• 24 апреля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Природничі науки, нехай іде на біотехнології цікава зараз тема. Науковцем можна бути у будь якій сфері, просто нехай вибере спеціальність що їй цікава. І вуз, і аспірантуру.
Тро Нью-Йорку• 24 апреля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Дивиться на ’біотехнології та біоінженерія’ у Львівському імені Гжицького або Біоресурсів та природокористування у Києві. Не знаєте, який краще?
ХвилювАллочка• 24 апреля 2023
НУБіП знаю, там все ок. Краще всього отримувати бакалавра в Україні, а в магістратуру і докторантуру вступати в ЄС. Треба знання англійської, нормальний атестат, декілька публікацій та трохи фінансових вкладень від батьків.