AnnaOst• 15 апреля 2023

А давайте поговоримо про догляд в вихованні малих дітей

Мені тут сьогодні напхали за те, що я не кидаюся долини в першу секунду як вона заплаче (при цьому дитина мені бачить і я її заспокоюю словами,, як не заспокоюється через пару хвилин беру на руки), колись напхали бо шукала курси по догляду за дітьми, типу чому там вчитися. Іншій порадниці напхали за прикорм шматочками. При цьому в інших темах народ вмикає дітям мультики, годує пюрешками ти з банок з цукром, запихує в ходунки і не читає книжечок бо що воно мале розуміє.
Я в 9 місяців вже вчу "не можна´, в асу а межах розумного чекати і самій себе розважати. Дозволяю лазити по підлозі, не кутаю при 20 градусах в квартирі, не вмикаю мультики, не блендерю їжу. Але сплю з дитиною і на га вимогу (будубавдучати).
Я заплуталасч мені к нєдоматєрям чи к яжематєрям)
Люблю море• 15 апреля 2023
У кожного свій погляд на виховання. Блендерила, баночки давала, не гв і не спала разом.
Виросли діти

автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляЛюблю море
Виросли діти
Я теж люблю жарт ’ звичайно я гарна мати, вони ж досі живі’)
Люблю море• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я гарна мати, моїм вже 20 і 13. Ніхто вам медальку за гв не дасть 🤣🤣
автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляЛюблю море
Та я в не чекаю. Мені подобається процес
Люблю море• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
А мені не подобався. Не годувала і не шкодую
Калиопа• 15 апреля 2023
Я теж недомати, на думку деяких, моя дитина з першого дня вдома спить у своїй кімнаті і ліжечку, теж не кутаю, кормила пів року, не кожен день гуляла, могла на балкон поставити, майже не блендерила але пюре давала. На мою думку дитина прекрасна виросла, не капризна, спокійна і не хвороблива.
Berillia• 15 апреля 2023
Ой, автор, я здесь в одной теме непутёвая мамаша, а в другой ‘как же вашим детям повезло с такой мамочкой’. Говорю, что школой детей не интересуюсь и на собрания не хожу, мне они напихивают, а другие хвалят)))
Вообще пофиг на мнение других)

автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляBerillia
Вообще пофиг на мнение других)
Та от якось так виходить що немає ніякої соціально прийнятої норми. Хз погано це чи добре
AmazingLady• 15 апреля 2023
Шо таке напхали
Читака• 15 апреля 2023
Вам медаль дати нарешті чи нащо ви ці теми плодите? Не подобається, що вам тут пишуть, то живіть своїм життям, нащо вам підтримка в інтернеті чи ви хочете доказати, що ви - завжди права і супер мама, а всі - інші дремучі і тупі? Кожна має право робити так, як вважає за потрібне, бо це тільки її дитина, і автор ви - молодець, що прямо з 9-ти місяців все робите, але до 3-ох років всі діти зрівняються в своїх уміннях і в мам які почали в 9-ть місяців і в мам, які не читають книжок.
neortoju• 15 апреля 2023
Удалено администрацией...
автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляAmazingLady
Шо таке напхали
Прочитайте наступний коментар за вашим. Це воно
автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляЧитака
Вас ніхто не змушує читати а тим більше підписуватися в нецікавих вам темах
Berillia• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Главное ребёнок и мама счастливы и здоровы. А все эти социальные нормы это всего лишь чьё-то мнение.
oboeva• 15 апреля 2023
А вы сами как считаете, к кому себя относите, лично я вижу среднюю хорошую маму.
Елена1265• 15 апреля 2023
Каждый воспитывает так, как считает нужным
Чувиха• 15 апреля 2023
Я вас повністю підтримую, не слухайте інших, виховуйте як вважаєте потрібним)
Чувиха• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Добре
Ермолайчик• 15 апреля 2023
Кожний виховую і доглядає як вважає закраще. Але тільки час покаже хто був «яжємать або недомать»

автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляoboeva
Та от не знаю чи я сильно заморочуючь, чи навпаки недостатньо) я просто спілкуюсь з мамами в іншому місці. І там у всіх діти сплять окремо, засинають самі, гв структуроване, блв прикорм. А тут не так. Теж намагаюся нащупати середину)
olena_shch• 15 апреля 2023
До дитини не кидаюся, спимо разом, їв багато готовиш каш і дуже багато банок (прикорм потрапив на життя без світла), з народження на суміші бо я не хотіла напрягатись. Так як тетя я доросла і самодостатня, дитина не перша, я навіть не розумію чому мене має цікавити чиясь думка. Чого імвам бажаю. Розумна людина вислухає, проаналізує і зробить так, як вважає вірним для себе. Тому за поради я вдячна, але не більше.
olena_shch• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Так і ви їм те саме розповідайте))))))))))))
olena_shch• 15 апреля 2023
Я вам розповім. Самостійне засинання, окремо це методика спока, яка є дефективною і такою що порушує довіру до матері і світу. Він сам її спростував під кінець свого нікчемного життя.
Їжа шматочками, під вечір така мама , сто разів прибравши кухню зможе виправданно жалітися як вона втомилася і цим самим зароьляти бали перед чоловіком і публікою. Цим зловживають баришні з низькою самооцінкою, м´яким характером, вразливі, ті що пристосовуються, інертні. Коро, слабкі морально дівчата.
tanya1281• 15 апреля 2023
Головне, що треба для себе усвідомити, на мою думку, це те що не варто порівнювати себе і свою дитину з іншими мамами і іншими дітьми. Всі люди різні, і всі діти різні, комусь не підходить одне, а підходить інше і навпаки. Я кутала, і на собі носила по методу кенгуру довго, бо дитина народилась передчасно, і шматочки не давала довго, і істерик не допускала, бо були проблеми по неврології і судорожна готовність, і годувала довго, і спала дитина довго зі мною, бо в ліжечку не лежала і 5 хвилин сама, ні вдень, ні вночі, і спала по 30-40 хвилин, а не як інші діти по 2-3 години. У кожного свої обставини, хтось працює з народження дитини, бо треба гроші, щоб її чимось годувати, а хтось ходить на розвивалкі і відосики знімає, як дитина пукнула, і як мама їй супчик зварила. Кожному своє.
whenallissaidanddone• 15 апреля 2023
Ответ дляBerillia
Вообще пофиг на мнение других)
школой детей не интересуюсь и на собрания не хожу... а почему? Вам пофиг? Вы у себя единственная любимая?
Contento• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
А зачем вы спрашиваете советов посторонних тёток как вам растить , кормить и воспитывать вашего ребёнка? Это вам решать как матери, тогда и никто вам не напихает, правда и не похвалит. У меня тоже маленький ребёнок. Мне даже в голову не придёт спрашивать советов на Советчице о том как растить моего ребёнка. О лечении посоветуюсь с педиатром, об остальном почитаю книги\ статьи и выберу то, что мне ближе. Чем меньше вы будете выносить информации о себе и своём ребёнке в интернет, тем меньше негатива и критики будете получать. Тут всё просто)))
автор AnnaOst • 15 апреля 2023
Ответ дляolena_shch
Ну є як мінімум п ять методик самозасинання і я кормою шматочками і мене це взагалі не наполягає)
olena_shch• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Нажаль, спока використовують дуже часто і це в вік інтернету(. Годуйте, я не годую шматочками, бо робот пилосос таке не збере, а я маю чим зайнятися іншим. Підріс, йому рік, вже їсть руками шматочки, все майже чисто. А до того, не.
oboeva• 15 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
учтите, что те мамы привирают и приукрашивают
Berillia• 15 апреля 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Да, я у себя любимая и единственная))
Дети учатся на отлично, что мне там делать?