Менее Более• 15 апреля 2023

Помітила що в мастерів перманентного татуажу в самих

жахливі брови. Перша сказала, що буде видаляти після іншого мастера. Друга сама собі робить і наче задоволена (бо лазер є). Але по факту жах. Третя теж з офігенно жахливими бровами. Сама постійно корекцію робить - там вже чорні циганські брови. Ну і всі троє мені погано зробили. Буду видаляти.
Там все розмивчато• 15 апреля 2023
Ок
Ненька наша• 15 апреля 2023
Ок
Alianna88• 15 апреля 2023
Вітаю вас!
Ви пішли до ’спеців’ у яких на обличчі все написано? Ще й 3 рази.
Треба ще
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
Вітаю вас!
Треба ще
Це точно. Але ж у всіх і інсті гарні роботи. Йшла по рекомендаціях.
До всіх трьох. В однієї навіть бачила роботу на знайомій. Непогано. А мені фігово зробила.
Alianna88• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Направду я завжди бачу цей тюнінг, навіть коли він не синій і не чорний.
Особисто я б собі не зробила. Ну більше одного невдалого разу точно
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ну от захожу і всі три сидять з портаковими бровами. І тільки одна скаржилася, що зараз в процессі видалення, бо їй гівно зробили
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
В мене нема бровей. Реально три волосини. І жирна шкіра. Навіть сама дорога фарба злітає за пару днів. Якщо б в мене були хоч якісь - в житті б не зробила. І також я проти татуажу. Але в мене необхідність.
автор Менее Более • 15 апреля 2023
В фб знайшла дівчину і видаляє і робить нові. Роботи непогані. Подобаються. Дійшла до її особистого фото - знову трешак.
НашлаПерепискуМужа• 15 апреля 2023
як казали москалі ’’сапожнік без сапог’’
Сумчатая кошка• 15 апреля 2023
Покажите Ваши брови, может нормально все. Ну не может быть, чтоб три мастера совсем плохо сделали
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Там реально негарні брови. Я вже виставляла фото коли тільки зробила - бо в мене істерика була. Єдине що радує, вони потроху сходять. І так всі троє зробили хрєнь. Я сама собі дуже гарно малюю, то бачу портаки. Остання мені взагалі заявила: ви хочете ідеально?! Так, ядрьон батон, я хочу ідеально!
МояХатаЗкраю• 15 апреля 2023
Я так косметолога выбирала. Смотрю на одну - помятая вся, ресницы щетки, чёрные брови.
Вторая вроде ниче, выглядит как я на 45, думала ей 50, а ей 42
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ніт. Тут так неможна. І я тепер буду не роботи дивитися, а на брови мастера. Як собі нормально не зробила то і мені не зможе.
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну реально, якщо людина не змогла собі норм зробити то як вона може комусь зробити нормально?!
ШобВам_КакНам• 15 апреля 2023
Я уже насмотрелась на улице на этих красавиц с бровями и губами, то так и хожу дальше по старинке с карандашиками😁
МояХатаЗкраю• 15 апреля 2023
Меня визажисты даже красят так, что хочется добежать быстрее домой и умыться, что бы людей не пугать. Брови свои нет, так они мне такое малюют, что жесть. Ну неужели не видно, что страшные брови? Или гусеницы чёрные, как у циганки, или как у бабушки ниточки, еще и вниз
А одна так стрелки нарисовала, что сразу +10 лет, из 45 стала на 55 выглядеть, глаз вниз, еще и хайлайтером под глаза, это что бы морщины лучше было видно
Татьяна-cb91• 15 апреля 2023
Мне сделали хорошо, давно. Удалила тоже. Теперь никакого перманента на лице. Ни губ ни бровей ни стрелок, ничего)
Настолько красиво смотрится естественно подкрасить, уложить. Поэтому с экспериментами я закончила
НашлаПерепискуМужа• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
А як вона сама собі нормально може зробити БРОВИ?
Телепузик• 15 апреля 2023
Мої майстри з натуральними своїми були. Одна супер робила. В іншої зробила то триндець. Буду летіти в Україну до першої переробляти їх.
Наче і роботи гарні були в портфоліо і мені наваяла одну темнішу за іншу. Раз і виводили колір і все одно мені не довподоби. Я аж менше в дзеркало почала дивитись.
Здалеку на фото норм, а зблизька печаль.
МояХатаЗкраю• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Ну так и я о чем? Конечно я их обошла стороной, а многим ок. Ну народ у нас не прихотливый, многие нормальных мастеров не видели, то им и то ок
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Згодна - гарні бьрови штучні нечасто можна побачити. Але я таки бачила.
Тётушка Лошадь• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Краще взагалі не мати брів,чим таке чудо на лобі набивати
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Мені нема чого укладати.
ШобВам_КакНам• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Мені нема чого укладати.
А я и не начинала слава богу, хотя тоже планировала, но уже расхотела, а то в инсте оно всё красиво, а на улице как посмотришь, то половина как клоуны ходит😆
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну я ж собі можу намалювати красиві брови? Там те саме. Тільки машинкою. Або йти до того хто зможе. А вони собі тупо з часом роблять ширші і чорніші (корекція мабуть). Причому там навіть видно ці нашарування.
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляТелепузик
Співчуваю. За ваші грощі вас зіпсували. Триндець.
НашлаПерепискуМужа• 15 апреля 2023
Ответ дляМенее Более
Так намальовані можна змити/поправити...а з тату так неполучиться...так що брови майстра і його талант то різне
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я взагалі прицшла з намальованими. Щоб показити що я хочу. Вона здивувалас: на чорта тобі перманент якщо ти гарно малюєш?
Ну так умилася і нема тих бровей. Бісить.
Коротше зробили ми ескіз того що я хочу і понеслося. В мене брови важкі. Я попередила її.
Вона щось почала самостійно вирівнювати і по факту дві різні асимітричні брови дикої форми (їй схотілося зробити 3Д, яке я не замовляла). Кажу - різні! Вона роздратовано: ви хочете ідеально? Так, хочу! Я до тебе прийшла з ідеальними бровами. А в тебе руки з дупи ростуть.
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
так, треш. Дівчат (і себе) шкода.
автор Менее Более • 15 апреля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну так треба тату нормальне робити. Ну є ж гарні штучні брови. Їх дуже мало, але вони є.