АБВГДэшница• 15 апреля 2023
Дівчата, поділіться хорошим рецептом крафіна, також можна фото)
З прийдешнім святом!
ЛолитаНеРазлита• 15 апреля 2023
Мэри Попкинс• 15 апреля 2023
Рецепт: Паска-крафін на ютуб. Канал Випікай любов. Львівські Дріжжі. 3 роки за ним роблю.
АБВГДэшница
• 15 апреля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Не знаю чи відкриється посилання, сьогодні пекла
Трохи перетримала в духовці, а так все вийшло
дуже гарно в Вас вийшло!
Винник• 15 апреля 2023
Я готовила по рецепту кулинарим с Таней, ваши руки не устанут, очень вкусные получились
Любительшаурмы• 15 апреля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Також цей рецепт брала
АБВГДэшница
• 15 апреля 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
Також цей рецепт брала
Супер, а легенькі - пухкі виходіть, чи більш збиті?
Звезда в шоке• 15 апреля 2023
Рецепти всі однакові. Щоб була жовтеньке куркуми покладіть чверть чайної ложки і міцного олкоголю пару ст. Ложок.
АБВГДэшница
• 16 апреля 2023
усі гарні! зараз пекли паску, а через тиждень хочемо вперше спробувати крафіни
Любительшаурмы• 16 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Спробували, пухнастий и легких,чи мось схожий на паннетон.В мене ще пасха є звичайна на сливках (замість молока), в порівнянні краффін вийшов смачніше.В том році по рецепту Глинской готувала, схоже, але на мой погляд,на цьому відео кращий рецепт,тут є апельсин та мед.А в загалі,головне тісто не забить борошном,вимість добре спочатку і давати багато часу на відстоювання і тоді буде пух
Мать драконов• 16 апреля 2023
Два года делала по этому рецепту, мне нравились.
В этом году не пекла, пошла купила 5 шт готовых разных производителей.