Заместитель Анонима• 15 апреля 2023

Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського

Я думаю так
Результат:
вже голосів: 2163
1344 (62.14%) Ні
819 (37.86%) Так
mar minor• 15 апреля 2023
Ответ дляVika-N
Удалено администрацией...
Что вы конкретно хотите ? Мое мнение такое и не поменяется , человек обворовавший Украину , политический не нужный труп . Реинкарнация не возможна .
nova_mama• 15 апреля 2023
Ответ дляЛеска
А зе тому, що ми з вами його вибрали 75%% памятаєте? Так що не перекладайте з хворої на здорову, дуже вумний в нас нарід.
І друге-напав би пу при будь якому президенті.
Я голосувала за Пороха, і коли ми з чоловіком дізналися про результати виборів, стало сумно зразу :(
Lilittt07• 15 апреля 2023
Ответ дляРеверанс
Ага .
Виконали й перевиконали план
Ермак проконтролював
Особисто
Пойду из этой темы лучше .
Светлый праздник Пасхи , тошнит от этих рож прорашенских .
Еленнн• 15 апреля 2023
Ответ дляMiere
А вам це не очевидно?
Путін напав лиш тому, що насмілився.
А насмілився він, дивлячись на зе
якось так.
ElizaP• 15 апреля 2023
Как и предупреждал Данилов, русские будут пытаться качать обстановку внутри страны.
Вот отсюда эта тема и столько ботов!
Какие же русские смешные и жалкие, ничего у них не выйдет!
Победа будет за Украиной.
6755346• 15 апреля 2023
Ответ дляElizaP
Все кто против Зеленского - это агенты Кремля.
Только за Зеленского.
Пусть бог бережет нашего президента!
Это лучший президент который был у Украины.
Бесстрашный. И за нас.
Настюша, вас на старом аккаунте забанили?) вы так узнаваемы
Vika-N• 15 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Прості люди з вилами чи все ж таки військові? А військові виконують накази, якщо ви не в курсі. А накази формує генштаб та головнокомандувач-президент
Ну і не втік-теж поюсик в карму. Запросто міг виїхати в туж Польщу і керувати звідти
Яка банальщина у ваших думках. У вас хтось воював у перші дні війни? Якби не Залужний, якого, доречі, зе не сильно жалує, то невідомо, що б було з нами. І як вам провалена операція з вагнерівцями у 21 році? Не наштовхує на думки?
6755346• 15 апреля 2023
Ответ дляElizaP
Вот отсюда эта тема и столько ботов!
Победа будет за Украиной.
В теме в его один не бот , и это вы! Поздравляю!
Давай к ещё пару предложений про Андрея Борисовича, как вы любите ) святой же человек
Pole• 15 апреля 2023
Ответ дляmarydgayne
Вы написали, что большинство АТОшников за него проголосовало. так вот не стоит расписываться за военных
https://www.google.com/amp/s/www.unian.ua/election...
Я все-таки не помилилася, таки більшість, хоч і з мізерною перевагою.
Vika-N• 15 апреля 2023
Ответ дляPeko_Sveta
Порошенко Крым в подарочной упаковке отдал)). Смешно даже
Что именно вам смешно? Сопоставьте даты сдачи Крыма и прихода Порошенко к власти, для начала. Смешно ей...
nova_mama• 15 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
Головне щоб не ЗЕ. За кого завгодно, але не зелене.
Навіть я, яка так і не полюбила Зе, думаю інакше.
Повно гірших. І Юлькиних, і опзж.
Але я не хотіла б такого вибору :(
Єдиним путнім президентом був у нас Порох.
Клементина• 15 апреля 2023
Про пам´ятники Зе вже було??
Де Настюшак?? - щось недопрацьовує
sammy• 15 апреля 2023
Ха,щось рано почали свої закидони
катерина12009• 15 апреля 2023
І в першому не буду
Renesmeе 16• 15 апреля 2023
Ответ дляVika-N
Зеленський не жалує Залужного? саме тому особисто втрутився в конфлікт між міністерствами в 2021 році, зняв попередника і призначив його, щоб не жалувати?
6755346• 15 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Про пам´ятники Зе вже було??
Де Настюшак?? - щось недопрацьовує
Вона Тепер Eliza
nova_mama• 15 апреля 2023
Ответ дляStar39
Да он всех кинул со своей предвыборной программой. Зе -
Не було у нього програми, він нічого не обіцяв.
Просто зіграв на емоціях людей, він насправді чудовий актор. Із вдало підібраною піар-компанією.
ElizaP• 16 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
Главное Украинский флаг в Севастополе.
Остальное не важно кто президентом будет.
Но я за Зеленского.
Vika-N• 16 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ще й боїться
6755346• 16 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Це буде Виторган американских партнерів
Renesmeе 16• 16 апреля 2023
Ответ дляnova_mama
Повно гірших. І Юлькиних, і опзж.
Але я не хотіла б такого вибору :(
Який посадив і відкрив кримінальні справи проти 10тисяч атошників, підписав мінськ, склади ті що залишись позривав.. дійсно.. найкращий
6755346• 16 апреля 2023
Ответ дляElizaP
Главное Украинский флаг в Севастополе.
Но я за Зеленского.
Андрей Борисович не будет балатироватся? Не говорил?
Леска• 16 апреля 2023
Ответ дляLilittt07
Нашли козла отпущения .
Президент мог дать приказ и быстро бы перегнали в Европу
Просто задача была другая
Не було рішення про перегін мрії бо весь топ менеджмент Антонова за 2 тижні до війни звалило в Лейпциг
Nat-li• 16 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Эту песенку любят рашики в последнее время вбрасывать. Конфликты, интриги, ссоры...оймля, какой только херни в таких темах не начитаешся
Peko_Sveta• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Я прокоментувала те, що пркоментувала, на те, що ви написали.
Ну. Тоді ви зрозуміли , як Порошенко загорнув Крим у фольгу з бантиком і віддам упирям
Vika-N• 16 апреля 2023
Ответ дляnova_mama
А мені не просто сумно стало, а дуже страшно. І зараз зрозуміло, що не дарма
Реверанс• 16 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Армвя розвалювалася всі 30 років, памятаєте Юлька ще закликала зкоротити армію. А пожежі на складах боєприпасів?
А скільки танків, ракет україна випустила за 30 рокіа і поклала на склад? Ракет нептун скільки?
Отож. Але винуватий Зе бо за 2 роки не підготував країну. Звісно йому і будь якому презу є що приписати і за що покарати. Але треба дивитися трохи глибше.
Занурюйтесь і вивчайте.
2 ракети Нептун при Порошенко.
При Зеленському жодної
Флагман Москва ,це ще Петрові ракети
’ - Виробництво ракетних комплексів ’Нептун’ триває, попри неповне фінансування Міноборони. Відомство поки лише перерахувало підприємству аванс, якого недостатньо для завершення робіт.’ - Олег Коростильов, генеральний конструктор ракет ’Нептун’ і ’Вільха’.
10 місяців до вторгнення - жодний дивізіон не побудований, не переданий у війська, офіцери не пройшли навчання на ньому. Та він навіть і не профінансований повністю. - 3 місяці на закупку матеріалів, 3 місяці на виробництво, 3 місяці на фінальні роботи. Від 9 до 12 місяців. Все залежить від фінансування. - Олег Коростильов
Renesmeе 16• 16 апреля 2023
Ответ для6755346
Це буде Виторган американских партнерів
Тим партнерам що перед війною евакуювали своїх людей і посольства і залишили нас раші? Не переоцінюйте
ElizaP• 16 апреля 2023
Ответ для6755346
Вы из России?
Уймитесь уже.
Ваших сейчас наши ребята уничтожают!
Вы боитесь нашего Украинского наступления по-этому вам и приказали информационно и виртуально что-то делать!
Вы слабые! Это признал слабости рашки.
Peko_Sveta• 16 апреля 2023
Ответ дляnova_mama
Саме так.
Пу хитра досвідчена скотина. Давно у політиці і бреше у очі.
Він десятиліттями готував напад на нас. Готував бази у Криму, ставив ’своїх’ людей на ключові пости на сході і півдні України.
І чекав слушної нагоди.
Спочатку дочекався, що обрали боягуза Яника. Яник у 2014 втік, і поки було фактично безвладдя, Пу і висунувся і захопив, скільки встиг.
Обрали Пороха, який знав, що треба у політиці бути хитрим, Пу причаївся.
І тут людина без досвіду, яка вірить у ’надо просто перестать стрелять’. Звичайно, Пу знову атакував.
Яника саме Пуйло і обрало