Заместитель Анонима• 15 апреля 2023

Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського

Я думаю так
Результат:
вже голосів: 2163
1344 (62.14%) Ні
819 (37.86%) Так
Re1ne• 16 апреля 2023
Ответ дляVA 11
А кто-то хотел купить? То есть лучше эти деньги украсть? Вы воровство оправдывает во время войны?
Где в моем ответе вы увидели, что я оправдываю воровство? Я просто удивляюсь вашим фантазиям
Nata.t.1970• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ой,якби не Зеля,невідомо ,що б зараз було зі мною і моєю родиною.Я йому вдячна.
А Вы из какого города?
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ті, в кого дітей вбили теж йому ’ вдячні’. Люди в Маріуполі мабуть ’вдячні’.
olly_bijou• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Так ВСЕ, кто хотел-выехали или продолжают выезжать
Из Бучи тоже все успели выехать? ДА?
ksusha1155• 16 апреля 2023
Ответ дляMetall-1
На лаву підсудних? Так.
Дивний комент
LudaSHS• 16 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Помню и те темы, и «воинственное меньшиство» (с) из местных, и летящие в них копья.
Портников вообще в большинстве прогнозов, как в воду смотрит, причем у него хорошо складывается с общим стратегическим видением.
Ох как обзывали тут политических
’ патриотки’ с негативным смыслом. Нг разве это властям непонятно было? То что понятно было людям. Даже тут на женском форуме
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Из Марика выехали? Откуда?
mavka.cy• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ви, здається, забули про Бучу, Ірпінь, Маріуполь
Не всі змогли виїхати. Не всі встигли
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляRe1ne
Это не фантазии, а реальность .
LudaSHS• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Людо,ви читали ,що влітку буде історичне рішення-союз нас,поляків и прибалтів?Думаю як маленьке нато в нато.Чех говорить і читала,що відкриті кордони,торгівля.Це добре
Про союз Балтия - Великобритании, Польши и Украины много пишут, так и про договор , Который видела юристка с тик тока, но не поняла о чем он. - киеский договор безпеки ( ермака) , также про какие то договора что готовят к саммиту нато в июле, посмотрим
Леска• 16 апреля 2023
Ответ дляunona4ka
Слушайте, мне рассказывали, что люди с таким мышлением существуют, а я не верила🤪🤣
Вы реально думаете, что оружие нам дают только потому что зеленский такой молодец?) точно? а не потому что наши военные практически голыми руками и своими телами первые месяцы сдерживали орду и не сдали Киев за 3 дня как наши великие партнеры предрекали? А еще не потому ли, что это им выгодно, продать нам свое старое оружие и технику в кредиты, которые нам потом выплачивать годами? Неее, все благодаря зеленскому🥳🤣
А про проеб Херсона, разминированые границы, разворовывание гуманитарки и прочий ппц что творится во власти- тут нет, тут зеля ни при чем)
На прохання військових ніхто зброї не надав би, про що ви??
А от президент держави-то інший рівень, відкрив рота і почав бити всі колокола, просити, вимагати, десь пристижувати. У цьому велика заслуга президента
Stefaniya K.• 16 апреля 2023
Ответ дляVA 11
пуйло вбивав людей.а я за 200км від бойових дій за 5 хв забрала дітей і до кордону виїхала.
Mira29-c3c3• 16 апреля 2023
Ответ дляzaza1-
Тут також писали, що уникнути війни неможливо було. Та й на заборі пишуть, це до того що совєтчіца мені не показник. Більш того, я вдячна йому що нашим хлопцям є чим нас обороняти.
Хлопцям є чим нас обороняти?
Вам не соромно таке писати?
Рідні гроші збирають ,аби хоч якось їм допомогти ,а ви тут казочки розказуєте.😎
Miere• 16 апреля 2023
Ответ дляzaza1-
Я йому вдячна, це мій вибір. Це війна, в якій винен тільки один президент московитів путя та всі московити. Я впевнена, що Петя вже давно віддав би нас янику чи медведчуку... Тут писали, що і у Петі були зрадники при владі. Чи тільки у Зе все повинно бути гладко?
Не голосуйте, я вас прошу.
Не ваше це.
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляolly_bijou
Из Бучи тоже все успели выехать? ДА?
Из Ирпеня тоже, из Бородянки. А на Житомирской трассе сколько людей убили, в сёлах возле Броваров.
LudaSHS• 16 апреля 2023
Ответ дляAnita123-13ef
А перший тур вже пройшов?
Это вопрос повторяет вопрос этот
Тут в топе был
Metall-1• 16 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
Дивний комент
Що тут дивного? За Чонгар, Маріуполь, Бучу, Мрію й інші ’про@балі’ його і шоблу будуть судити. Як зрадників. Так зрозуміло?
Stefaniya K.• 16 апреля 2023
я не чекала що буде,як буде,інет був,новини читала,перестрахувалась,хоча орки могли б бути в мене за півдня.В мене діти і я несу відповідальність за них.я а не хтось.то війна.а життя дітей важливіше за все-за хати мої,майно,машини,мені плювать
Mira29-c3c3• 16 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
И?
Чтобы некоторые *патриоты* мужчины выехали?
Вони і так виїхали .
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Я вас вітаю. А інші не встигли .
Mira29-c3c3• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
🙈🙈🙈🙈.
LudaSHS• 16 апреля 2023
Про Пекаря и его статью
Еще

Вдуматься

’З одного боку — на нас тисне величезний спектр об´єктивних і суб´єктивних чинників. І це не дає нам особливих шансів розраховувати на «успішний успіх» і ’ Швецію за 10 років’. Хоча на Швецію років за 30 — цілком. З іншого боку — є позитивні тенденції і фактори, які не дадуть справдитись найгіршим очікуванням. В тому числі тому що українське суспільство має дуже багато проблем, але воно не таке ’відстале та дурне’, як у нас чомусь любять припускати адепти жахливого жаху після війни. Цьому суспільству вистачило волі і сил витримати випробування, з яким не стикалася жодна європейська країна. Не скотися в хаос, паніку, злочинність. Не впасти під впливом непереборних обставин. А такі приклади в історії були. І не впали ті самі ’прості люди’, мільйони, на які у нас зазвичай зухвало машуть рукою.

Який висновок? Якщо ми (умовний середній клас та актори змін) хочемо, щоб все було швидше і позитивніше, доведеться навчитися розуміти як об´єктивні та суб´єктивні інтереси мас (вибачте, але так воно є), так і обставини, які об´єктивно існують навколо.

Український середній клас (як ключовий потенційний замовник потенційної модернізації) і всі потенційні ’актори реформ’ все ще занадто нечисельні. І у підсумку війни нас більше не стане. Тому ми не можемо дозволити собі зверхнє нерозуміння країни, в якій живемо. Країни за межами Києва, країни за межею фейсбуку, країни, де проблема виживання і захисту від місцевого феодалу є не менш значущою ніж захист від росіян.

Якщо зуміємо — помучаємось років 5 і далі буде успіх на демократичному треку. В іншому випадку — ще будемо мучитись невизначену кількість часу. Якось так.
Stefaniya K.• 16 апреля 2023
Ответ дляVA 11
Я вас вітаю. А інші не встигли .
якщо в перший день окупація-згідна з вами.а якщо через тиждень аж-не погоджусь з вами
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Ви така розумна, що аж страшно.)
ksusha1155• 16 апреля 2023
Ответ дляMetall-1
Ні, не зрозуміло при чому тут він. У нас на початку війни зброї було нуль, людей підготовлених теж. Якби не він і його акторський талант світити фейсом, то зараз вже під москалями ходили б, а так весь світ зброю нам віддав, хтось половину своїх військових запасів, підтримка неймовірна, відбиваємося. В Україну ніхто не вірив і не знав до Зеленського. Вер із іт? Раша? Порівняйте 14 рік і 22й і все очевидно.
Stefaniya K.• 16 апреля 2023
Ответ дляMetall-1
а до чого тут він?хіба не оборона,генерали,купа міністерств відповідало за безпеку-прямі обовязки людей.і як можна було зупинити навалу орків ,якщо їх тоді боявся весь світ?
LudaSHS• 16 апреля 2023
Девочки сейчас вата и рашисты будут тягать канал фокс , Ведущего Таккера и пару отбитых ультраправых республиканцев, не берите близко к сердцу
Предупреждаю
Там они в своем репертуаре. У них тот Джек с доками пентагона уже герой.
Типа слил
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Президент наш повинен був сказати про війну своїм вонючим поганим ротом. З першим пострілом по тв потрібно було сказати людям бігти з Маріка, не їхати по направленню Чернігова. Скільки людей там загинуло. Знайомі в Новій басані попали в окупацію не одні. Насилу врятувались . І в полоні були.
Stefaniya K.• 16 апреля 2023
Ответ дляVA 11
то про війну знав тільки путлер.тут дівчата писали-то банили одразу.яка війна та ви що нагнітаєтєєє.ви така цікава їй богу
VA 11• 16 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
При чому тут дівчата. То Ви цікава.