Дай подивлюся• 16 апреля 2023
Якщо охолола до чоловіка?
Що ви робили в такій ситуації? Коли а побуті він влаштовує , але метелики давно здохли
Результат:
вже голосів:
40 (51.28%)
Так і живемо
16 (20.51%)
Р-т
13 (16.67%)
Розлучилися
9 (11.54%)
Інше
Марафетчица• 16 апреля 2023
Эх, а причину для себя поняли почему так, просто охладели или кто то понравился?
Дай подивлюся
• 16 апреля 2023
Ответ дляМарафетчица
Навіть не знаю , напевно просто багато часу пройшло. Під час шлюбу двічі була закоханість ,але це не серйозно , без стосунків на стороні..
LIANA171185• 16 апреля 2023
Значит воскрешать бабочек.
1)Сходите с мужем куда-нибудь:кинотеатр,кафе,парк(не важно)
2)Купите какую-нибудь офигенную вещь:пеньюар,комплект белья,чулки
3)Детей к бабушке и устраивать романтИк:кино,вино,суши,вы в красивом чем-то из пункта 2(лучше во всем)
И повторить так пару раз)
Но если он у вас Буратино,закопать бабочек и смириться
И повторить так пару раз)
Дай подивлюся
• 16 апреля 2023
Ответ дляLIANA171185
Значит воскрешать бабочек.
И повторить так пару раз)
Робити це через не хочу, а воно потім прийде ? Об´єктивно мені ліньки, краще фільм подивлюся , ніж буду чоловіком займатися
LIANA171185• 16 апреля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Якщо так,то змиритися і жити як сусіди.
іронічна антитеза• 16 апреля 2023
Ответ дляДай подивлюся
А заради іншого б робили?
Здається що Вам просто ліньки сексом займатися, а не охолодження до чоловіка)))🙃
Я теж фільм обираю))🤣 але мені просто сексу не хочеться)) ну я молода мама, думаю це через це)))
Дай подивлюся
• 16 апреля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А заради іншого б робили?
Ні , нема такого конкретного іншого, просто ліньки
бифидобактерияЖоржик• 16 апреля 2023
Влаштуйте гарну романтичну вечерю для перевірки почуттів, якщо метелики не прокинуться, то вони дійсно подохли і воскресати їх сенсу немає.
миссАрфография• 16 апреля 2023
Ответ дляМоська-слон
Встречаюсь с тем от кого бабочки. С мужем расходиться не хочу
Все мужики козлы