Сусідка зверху• 16 апреля 2023

Якщо я цілий день сьогодні плачу

Сьогодні велике свято. Потрібно святкувати та радіти, а я цілий день лежу та реву. Не можу себе заспокоїти. Це щось означає?
пицунда• 16 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Так само. Ще як відео якесь подивлюсь все.за цей рік психіки не має
да я с магния не слажу чередую с валерьянкой
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ для100%
Багато хто не святкує та не радіє сьогодні.
Як це робити, коли перед очима вбиті люди
Це страшно.
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Не плачьте
Я вчера плакала, когда смотрела видео из Славянска, где погиб 2-х летний мальчик
Я теж. Це кошмар.
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Выгонять
Як?
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
І я плачу з вами, шкода наших людей, дітей, воїнів, немає настрою святкувати зовсім.
Дуже шкода.
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ дляТарабарщина
Просто нема настрою ні на що. Пішла в гості щоб не сидіти одній. Бо інакше б ревіла.
Оце я одна і реву.
ВЫВсеВрете• 16 апреля 2023
Не реву, але настрою не має... буває реву, тримати все в собі також погано для організму і психіки
Зілля до весілля• 16 апреля 2023
Погода дурацкая, вот многих и кроет
Чижик Пижик• 16 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
А ви чого? Все буде добре.
Внутрішні переживання неповноцінності((( непотрібності у певній сфері сімейного життя(
А Ви?
ВільнаНазавжди• 16 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А де це я бігала? Ну ка вкажіть, хоч почитаю що писали, поки я одсипалася.
Зараз от прибігла
ОТСипавша така вся
Сама не знаю• 16 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Оце я одна і реву.
Ви не одна ревете(
Ласковая_львица• 16 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Як?
В церковь идите, вам там расскажут как
БеллаДонна2014• 16 апреля 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Погода дурацкая, вот многих и кроет
У нас солнце первый раз за недели 3
автор Сусідка зверху • 16 апреля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А Ви?
Та багато всього. Непотрібність теж відчуваю. Все буде добре
ПП-шница• 16 апреля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
І я з Вами(

Ви чого?
Я тоже плачу целый день сегодня
Мамина квіточка• 16 апреля 2023
Или к врачу или выходить из психотравмирующей ситуации
Кондуктор автобуса• 16 апреля 2023
Ну, если есть причины, то почему бы и не поплакать? А потом поработать с причинами.
Кондуктор маршрутки• 16 апреля 2023
Взагалі то це свято веселощів і не передбачає. Розпяли людину. В мене ще до війни було таке, на свято просто ревіла, бо дуже хворіла і не було кінця і краю тій болі яку терпіла. Плакала бо розуміла що я овоч, дуже страшно
Наталья Марганец• 16 апреля 2023
Ви сьогодні не єдина,та ж біда цілий день,без привіда😢та на душі дуже важко.
Силиконочка• 16 апреля 2023
Яка причина? Чи просто так?

Я сьогодні вперше за дуже довгий час вийшла на вулицю сама прогулятися, включила музику і така ностальгія нахлинула, багато спогадів з молодого і вільного життя, що хотілося плакати прям на ходу. Може день такий
Злюка бобер• 16 апреля 2023
Ретроградный меркурий и затмение на пороге) это норм
энциклопУдия• 16 апреля 2023
Вибачте, що в вашій темі, але може хтось порадить, до яких лікарів треба звернутись, мені кожний день хочеться плакати і я плачу.
Причини немає, всі відносно живі й здорові, роботу маю, їсти є що