ЧукИГеки• 16 апреля 2023

На мене образилися куми. Я права чи ні?

Розсудить, будь ласка. Домовлялись,що з кумом та його жінкою будемо святкувати Великдень у нас . Вчора вони сказали,що будуть святкувати у себе з іншими гостями, бо думали,що ми передумали їх звати. Ну ок, святкуйте. Сьогодні зранку чоловік пішов з ними до церкви. Тим часом я собі дома сплю ,бо звечора втомилася дуже. І тут після церкви вони надумали прийти до нас, типу привітати мене. Я сонна, не вдягнена, голова немита і ще й без настрою. Короче, я до них не вийшла і чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав. Так от, вони постояли у дворі, попили кави і пішли. Трохи згодом я їм написала, то вони зі мною не розмовляють. От невже я неправильно вчинила і треба вибачитись?
Санта Барбара• 17 апреля 2023
Як на мене, поведінка автора куди більш дивна, ніж поведінка кумів.
Я б в такій ситуації не виносила чоловікові і кумам мізки, а швиденько причесалася, заколола волосся, та й вийшла привітатися.
Таке велике свято, нащо було влаштовувати ось таке шоу

Гл. Амурная• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Чоловік вже своє отримав, я йому висказала.
Ой, толку. Как можно не думать головой. Вы там все веселые
emerald_88• 17 апреля 2023
Автор, а можете уточнити технічно: як саме ви їх не пустили? От ви спите собі в кімнаті, тут йде чоловік з кумами, як ви змогли не пустити їх до хати? Ви замкнули за чоловіком двері як тільки він пішов чи як?
Повітруля• 17 апреля 2023
Ну якби ви так повелись у звичайний день, це було б ще якось зрозуміло, а тут таке свято як Великдень і такі коники викидати. Могли б і простити їм таку непослідовність і була б між вами мир і злагода. Та гадаю ви з кумами один одного варті.
Якось так і живу• 17 апреля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
https://life.fakty.com.ua/ua/sviata/chy-mozhna-myt...
Из Виа-гры• 17 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
И где ж вас таких делают, комментаторша? Ви напевно з забитого батогами села?
Живете по не понятным канонам, лишь бы угодить всем, на себя насрать..., вас так устраивает живите дальше. Нафиг автору бред строчить? Она в отличае от вас, настоящая женщина.
Настоящая рабовладелица автор,и семьи у нее нет и мужа нет,есть только собаченка которая не имееот прав,даже в дом на кофе пригласить,без разрешения королевиШны.Вопрос только в том,как долго ещё эта собаченка будет терпеть ошейник который даже дышать не позволяет без разрешения.А вопрос кумовей вторичный,потому что по тексту видно ,что они друзья собаченки,соответственно там таких ситуаций вагон.
Миззери• 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Почему все пишут, что гости незванные? Если в стартопике четко автором указано, что они пришли с мужем автора? Это все отписавшиеся так, мужа за человека не считают?
Видимо) ну автор сказала что муж не приглашал а они сами решили идти , муж там вообще никакого веса не имеет видимо
Санта Барбара• 17 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
+++++
Автор трохи істєрічка
Миззери• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Я таку тему не бачила)

Мені тут трохи чоловіка шкода. Якщо уявити ситуацію навпаки, я йду з кумами, вони хочуть зайти, а я виношу їм каву на двір і випроваджую за ворота.
Бо чоловік каже не пускати. Та я б там згоріла з сорому..
И муж вас ещё и ругает потом
Тут бы все написали что он
Абьюзер и надо от него бежать

автор ЧукИГеки • 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Так он, судя по всему, и звонил. Когда-то же автор сказала ему ’шоб в хату їх не пускав’. Если это прям при них было, то вообще атас.
Почитайте мої пости вище. Чоловік не дзвонив мені. Вони разом прийшли на подвір´я,а чоловік зайшов до хати і спитав чи можна кумам зайти. Я дуже рада,що всі такі гостинні і привітні о 7 ранку. Але,уявляєте, що бувають люди,які о 7 ранку не хочуть бачити гостей. Невже краще було сидіти з кислою міною?
автор ЧукИГеки • 17 апреля 2023
Ответ дляemerald_88
Куми чекали на подвір´ї. Що незрозуміло? Ніякі двері я не зачиняла. Чоловік зайшов спочатку один до хати.
автор ЧукИГеки • 17 апреля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
От нащо ви ображаєте мене і мого чоловіка? Хіба ви знаєте нас? Я спитала чи права я чи ні. Я не просила мене брудом поливати.
Летала_НаМетле• 17 апреля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Да. Вы не правы. Домой на кофе на полчаса могли бы их и пригласить.
+100
Миззери• 17 апреля 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Кумовья теперь будут мужу автора в уши вливать что жена у него тиран и нн уважает его, это явно не на пользу автора
Гл. Амурная• 17 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви не врубаєтеся в контекст ситуації. По канонам авторка з чоловіком мала в церкву сходити разом. А якщо вже зовсім заслабла, то хоча б зранку чоловіка з церкви чекати.
А вона спала, і до гостей не вийшла і в хату не пустила. Це провал.
Провал только в вашей реальности.
Пустощі-веселощі• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
То я повинна була заспана та страшна їм відкрити двері? Я їх не чекала. Вони ж знали куди їдуть, то важко було за 5 хвилин розводити?
Ваш муж ключи не берет, когда из дому выходит?
автор ЧукИГеки • 17 апреля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви розумієте фігуральні вислови? Це не в прямому сенсі відчинити двері. Мається на увазі зустріти гостей.
Колдунья-вещунья• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Бо я подумала,що не вийти до столу і сидіти в кімнаті це ще гірше
Ну, що робити, погано подумали, з ким не буває. Але рано в ранці, в Великдень ЗАБОРОНИТИ чоловіку пускати в будинок людей, яких він і привів, це просто жесть.
Гл. Амурная• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Так они с хозяином пришли , кто д знал что у него права нет никого приглашать в свой дом
Он живет не один. В таких случаях люди предупреждают друг друга. Он же это решение принял в церкви. Так и написал бы жене или позвонил. Маня. Мы зайдём. Маня бы знала

Пустощі-веселощі• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Я нормальна людина, і для мене ’відчинити двері’ - це ’відчинити двері’, ’зустріти гостей’ - це ’зустріти гостей’.
А у Вас щось з головою не порядок.

Чоловік міг запросити кумів до хати та випити каву на кухні. А Ви могли би зустрічати чи не зустрічати. Він же не до Вашої спальні їх вів?
Не пустити кумовей до хати у Пасху - цо вобще.
Санта Барбара• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ну заради справедливості, вони ж не в звичайний день о сьомій ранку завітали.
А в свято, коли більшість людей прокидаються рано.
І як навіть ваш чоловік вже прокинувся і разом з ними йшов з церкви.
Марічка• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Да Господи, сказали бы’ Милый, я вставать не хочу, скажи им что я сплю еще, пусть зайдут, угости их кофе’ Дело 2 минут так сказать, перевернулись на другой бок и спите дальше.
Санта Барбара• 17 апреля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тим паче кумів.
Мені було б соромно
автор ЧукИГеки • 17 апреля 2023
Дівчата, всім хто конструктивно коментував велике дякую. Я сприймаю критику,але не образи.А тут вже почали мене і чоловіка брудом поливати. Коментувати більше нічого не буду.
Сонечко• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Можно було провести їх на кухню, пригостити кавою і сказати, що ви ще спите і будити вас не треба, бо ви втомлена.
Все, конфлікту б не було.
Чоловік як пояснив кумам, що не пустив їх до хати?
Як_наготую...• 17 апреля 2023
я б вийшла, бо то як мінімум неввічливо
за 10 хвилин, поки чоловік налив би їм кави можна вмитись і перевдягнутись з піжами
не обов´язково вбиратись як на парад
Гл. Амурная• 17 апреля 2023
Ответ дляПетриківна
Мне почему-то смешно было, особенно после слов « чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав»
Может, там не убрано) мало ли. Там все прикольные
Розумна Губка• 17 апреля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Паска- це одне з найголовніших церковних свят. Віруючи люди готовляться до нього, а ,якщо єдина радість аби освятити паску, можна і з немитою головою і з неприбраною хатою зустрічати. Повертаю ваш смайл
Для вас секрет, что не все верующие или «верующие» два раза в год - на Пасху и Рождество? Все каноны соблюдаете, по библии живете?
Розумна Губка• 17 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
Ну так и умылись бы, почистили зубы и причесались, переоделись. Это дело 10 минут. Извинились бы и объяснили, что спали. Ничего такого в этом нет.
А демонстративно не пустить даже в дом, как собак - это свинство.
Извиняться перед непрошеными гостями за то, что спал?
Shady lady• 17 апреля 2023
Ответ дляМиззери
И муж вас ещё и ругает потом
Тут бы все написали что он
Абьюзер и надо от него бежать
100%)))