ЧукИГеки• 16 апреля 2023

На мене образилися куми. Я права чи ні?

Розсудить, будь ласка. Домовлялись,що з кумом та його жінкою будемо святкувати Великдень у нас . Вчора вони сказали,що будуть святкувати у себе з іншими гостями, бо думали,що ми передумали їх звати. Ну ок, святкуйте. Сьогодні зранку чоловік пішов з ними до церкви. Тим часом я собі дома сплю ,бо звечора втомилася дуже. І тут після церкви вони надумали прийти до нас, типу привітати мене. Я сонна, не вдягнена, голова немита і ще й без настрою. Короче, я до них не вийшла і чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав. Так от, вони постояли у дворі, попили кави і пішли. Трохи згодом я їм написала, то вони зі мною не розмовляють. От невже я неправильно вчинила і треба вибачитись?
КохайтесьЧорнобровi• 17 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Тому що для авторки - це як сніг на голову. А думаючі і розважливі люди передзвонили б до авторки і попередили про запрошення, а не чоловік запросив - премо як танки.
Ви себе чуєте? Тобто, мене подруга запрошує на каву, а я така: дзвоню чоловікові її, матері її, собачці - кому там ще. І у всіх питаю ще дозволу до запрошення?
Добрая свекровь• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ваша подруга запрошує вас на каву до себе додому, де вона живе живе зі своїм хлопцем і ви знаєте, що цей хлопець зараз не йде з вами, бо він дома спить? Так, скажу цій подрузі, щоб предзвонила і попередила , бо не хочу милуватися її хлопцем у труселях і дивитися, як він перебіжками мчить з ванни у кімнату, щоб привести себе в порядок.
А якщо я з цим хлопцем ще й маю якесь знайомство, а подруга не телефонує, то передзвоню сама.

Прості речі
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Какие домыслы? Вы стартпост и камменты автора читали? Или вы из серии - не читал, но мнение имею? Или проблемы с пониманием прочитанного?
Це у вас проблеми з розумінням. Тому що так і не відомо, як авторка взагалі запрошувала та домовлялася про спільне свято. Все що ви написали - все це домисли та частково вигородження себе. А ще якщо іншу сторону послухати, то 💯 буде інша картина та інша правда.
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь

Прості речі
Ви якісь вигадані речі пишите. Як я можу знати, чи спить хлопець моєї подруги? Це повинна знати ця подруга. Якщо мене запрошують, навіть коли просто ’пробігала’ мимо, а мені: забіжи на каву, то я ніколи не питаю: а чи спить у тебе хтось? Чи може, голяка хтось у тебе? Чи поприбирала труселя? Ви справді, кожного разу таке питаєте?

Якщо запросили, то певно ж, запрошуюча сторона краще знає. І ще раз уточнення: ніхто не заперечує, що винен чоловік, але з людьми треба поводитися по людські.

Прості речі.
Добрая свекровь• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi

Прості речі.
Капець. Оце ж буває таке. Як я можу знати? Васько, а чо ти сам до церки йдеш, я от з Нінкою, а твоя де? Спит. - 100% цей діалог мав місце. Автор б підтвердила, але вирішила не відповідати. Дивно, що ви цього не розумієте, або ж не цікавитеся життям тих, до кого намилюєтеся вгості спозаранку.

Забудьте.
Хто ходить в гості по утрам той поступає мудро, то там 100 грам то сям сто грам , далі знаєте.
Дійсно для чого думати хоча б на крок вперед, якщо на горизонті маячать умовні 100 грам/кава.
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь

Забудьте.
Чому ви вигадуєте? Може, він відповів: та дома, вона ніколи до церкви не ходе.... Та що завгодно. Взагалі могло такого діалогу не бути. Як бачите з відповідей, багато хто не уточнює, а чи спить/помитий/вдягнений інший член родини. І на крок вперед повинен був думати господар. Мій би мовчки запросив і ніхто б мене не трогав, мій чоловік вміє і каву зробити, і на стіл поставити.
Забудьте, проблеми то у авторки.
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так, мав, і це ніхто не заперечує, читайте уважніше. Всі питання до чоловіка, а з людьми треба було по-людськи поводитися.
Своїм дітям будете вказувати, щоб читали уважніше. Коли сама навчитеся читати, наприклад стартпост, в якому чорним по-білому написано, що ці так звані люди сказали авторці, що святкуватимуть з іншими людьми, а не з нею та її чоловіком, а потім якогось хєра вирішили припертись до них в 7 ранку. Така собі з вас вчителька по читанню, сідайте, 2)
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь

Прості речі
Дуже багато людей дійсно не розуміють що таке особистий простір, на жаль і в них оце а шо такова всі свої
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Вчителька ви наша, щоб я без вас робила. Те, що люди сказали авторці, що святкуватимуть з іншими людьми не означає, що була конкретна домовленість. Це могло бути просто в розмові без конкретики за тиждень, вони чекали на уточнення, та не дочекалися. А так, сідайте, одиниця. Теж мені, вчителька знайшлася.
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Без конкретики, але чомусь їх не запросили, зате до них вирішили припертись в 7 ранку.
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мне лень для Вас искать. Нажимаете все ответы автора. Там есть ответы. И да, никто не должен оправдываться перед беспардонными людьми. Признавайтесь, тоже любите таскаться по гостям в семь утра без приглашения?
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Бо чоловік запросив, того і приперлися. Не у всіх сім´ях чоловік немає права голосу.
А так можна послати всіх навколо і робити це завжди. Кожен сам собі вирішує. Тільки авторці краще від цього, що навіть тему створила? Дуже сумнівно.
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляДобрая свекровь

Забудьте.
Они из секты ашотакова))
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Они из секты ашотакова))
А ще є секта ’посилаю кого хочу, маю право’. Бо виховання і чемність - це не про них.
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вона написала, що він не відмовить коли напрошуються, ну от він не відмовив, а вона відмовила, все ок
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Ок, вмовили. В цій ситуації все ок. Бидляцтво воно таке. Можна всіх навколо послати, я з вами сперечатися не буду.
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Авторка нікого не посилала. Ставити свій комфорт і бажання відпочивати зранку вище ніж бажання неочікуваних гостей попити і потриндіти - це нормальна поведінка здорової людини.
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Це не нормальна поведінка вихованої та чемної людини. І так, авторка таки ’послала’ не прямим текстом. Якщо ви розумієте, що то все означає.
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Окей, кожному своє, комусь важливо бути здоровою і дбати про свій комфорт, а комусь чемною і обслуговувати інших.
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Так звісно, кожному своє. Комусь хамство то норма і ачетакого. Запустити гостей до хати - то обслуговування? Чи всі живуть з безрукими чоловіками? Можливо через це я і не розумію, тому що мій чоловік сам би все робив, я заміж вийшла не за інваліда і він сам гостям подає каву і до кави.
Всього гарного вам.
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Незваных гостей? Да, послала бы, но благо у меня таких нет.
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
Любители таскаться по хатам с раннего утра яростно отстаивают свою позицию, а то бидоси без кофеЮ останутся))
КохайтесьЧорнобровi• 18 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Та я вже зрозуміла, що хамство для деяких норма. Що зробиш маєте право.
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мое право - спать в 7 утра, а дальше по обстоятельствам.
И уж лучше поставить раз на место и очертить границы, чем чемно прогибаться, а потом на крысу за глаза обсуждать
Manumycat• 18 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
В моєї мами така подружаня була, любителька завалитися в гості без попередження, і не просто завалитися, а ще і лазити всюди, ненуашо, всі ж свої))) а моя мама була як тут пишуть, ´чемна´ і не могла не приймати гостей, ця подружка могла і жерти з холодильника, і брати її косметику і краситись, і одного разу стався прикол, ця мадама як завжди приперлась, всюди полазила, і взяла з холодильника блюдо яке було їй схоже на холодець, почала хомячити і возмущається чо в вас залівное несолоне і з кістками. А того що це б@ять була їжа для котів, варені маленькі рибки з курячими лапками)) ото вона офігіла тоді, аж ходити в гості стала рідше. Як на мене прекрасна наука для тих у кого ’всі свої і в гостях як вдома’
Розумна Губка• 18 апреля 2023
Ответ дляManumycat
🤣🤣🤣🔥🔥🔥
Дюймовочка• 18 апреля 2023
Ну тобто вам важливіше, як ви будете виглядати перед друзями, ніж сама по собі дружба... Тобто можна через сонний вигляд людей проігнорувати, а потім дивуватися чому вони образилися? Ви самі дуже звертаєте увагу на те як люди виглядають і через цей вигляд не хочете потім з ними спілкуватися, наприклад?
Я не знаю, можливо десь у глибокому селі таке дійсно ще існує, але для мене це дивно. Щось з цим світом не так...
Без образів• 19 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
То я повинна була заспана та страшна їм відкрити двері? Я їх не чекала. Вони ж знали куди їдуть, то важко було за 5 хвилин розводити?
да, к вам пришли, вы не вышли еще и сказали не пускать гостей. что теперь вас так удивляет, что и вас не пустят в свое общение. потому что вы страшная)) чего только не придумают