ЧукИГеки• 16 апреля 2023
На мене образилися куми. Я права чи ні?
Розсудить, будь ласка. Домовлялись,що з кумом та його жінкою будемо святкувати Великдень у нас . Вчора вони сказали,що будуть святкувати у себе з іншими гостями, бо думали,що ми передумали їх звати. Ну ок, святкуйте. Сьогодні зранку чоловік пішов з ними до церкви. Тим часом я собі дома сплю ,бо звечора втомилася дуже. І тут після церкви вони надумали прийти до нас, типу привітати мене. Я сонна, не вдягнена, голова немита і ще й без настрою. Короче, я до них не вийшла і чоловіку сказала, щоб в хату їх не пускав. Так от, вони постояли у дворі, попили кави і пішли. Трохи згодом я їм написала, то вони зі мною не розмовляють. От невже я неправильно вчинила і треба вибачитись?
ДваДваВісім• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Цікаво як?
Йде з кумами по дорозі з церкві, вони кажуть, що зайдуть Олю привітати, а чоловік наче школяр мамі телефонує і питає «Оля, а можна до нас прийдуть?»
Чи як?
Зато сковородкой бы по башке не получил )
Shady lady• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Саме так.
Олі те привітання може абсолютно не треба, тим паче вона взагалі зараз спить.
Наше життя складається з різних моментів, деколи з таких які нам не треба, це ж не означає що так можна себе поводити.
Якщо для автора нормально не впустити людей до хати, то тепер вона втратила друзів через пиху.
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Кстати, я что-то подозреваю, что это автор недавней темы, где кумовья (они же друзья мужа), считают автора заносчивой и негостеприимной. Если это так, то я теперь понимаю почему)))
Khmelnichanka• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Цікаво як?
Чи як?
Саме так. Можна подзвонити і сказати щось на кшталкт: ’Люба, ти вже прокинулась? Тоді куми зайдуть на каву’. Якщо дружина не готова до сюрпризу, тоді пепеаести в жарт: ’ Вибачте, дорогі, кава буде іншим разом, бо жінка ще спить, а вона коли невиспана, то зла’ )))))).
Краще так, аніж зачинені двері перед носом. В будь-якому випадку всі гостю повинні узгоджуватись.
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Мало ли что там у нее в доме было. Может она знает, что заход в дом одним кофе не ограничился бы.
Так автор же сама пишет, что у кумовей этих гости на сегодня
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Я б для себе вважала, що втратила їх через їхню неввічливість та наглість. Тож обидві сторони нічого через розрив цих відносин не втратили б.
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Эти кумовья уже отменились. И вряд ли они прямо на самое утро планировались.
Shady lady• 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я таку тему не бачила)
Мені тут трохи чоловіка шкода. Якщо уявити ситуацію навпаки, я йду з кумами, вони хочуть зайти, а я виношу їм каву на двір і випроваджую за ворота.
Бо чоловік каже не пускати. Та я б там згоріла з сорому..
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Автор написала, что у кумовей гости планировались. Соответственно у автора они бы не засиживались, как Вы предположили, защищая свою мысль
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Я таку тему не бачила)
Тобто ви теж чоловіка попередити не можете, бо вважаєте, що все має бути за свято, бо ви ж сім´я?
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Зачем автору даже кратковременные незапланированные гости в 7 утра?
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Не знаю зачем автору, но видимо нужны ее мужу, который их и пригласил. А он тоже член этой семьи и хозяин этого дома
Ну и в итоге чем закончилось. Скандалом, вместо праздника. То что нужно было автору, видимо
Shady lady• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Можу попередити щоб встав, або щоб в трусах не ходив по хаті.
Попереджу але це буде про повідомити, що у нас будуть гості, а не можна чи ні. Хоче спати, ну нехай спить, я сама з ними на кухні посиджу.
Але мій встане і прийде
Не стесняюсь• 17 апреля 2023
Тоже бы не вышла, если бы была не в форме. Ваш муж тут неправ! Такие моменты нужно согласовывать! При встрече потом скажите кумовьям, что было осень плохо, не могла элементарно встать. Не поможет - шлите лесом
Точу ляси• 17 апреля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Паска- це одне з найголовніших церковних свят. Віруючи люди готовляться до нього, а ,якщо єдина радість аби освятити паску, можна і з немитою головою і з неприбраною хатою зустрічати. Повертаю ваш смайл
у нас ОЧЕНЬ много знакомых, друзей, родственников.
никого не знаю, чтобы прям верующие были.
никто не придерживался поста, никто не знает всех обычаев или даже молитву и не перечислит все смертные грехи.
людям интересно покушать, отдохнуть, как-то приобщиться к традиции и детей развлечь писанками.
это в 90-х на Пасху по дворам крутили фильм про Иисуса и брошюрки раздавали, да и то не православная церковь.
где вы этих своих ’верующих’ берёте?
СкиниУскачи!• 17 апреля 2023
Розумію вас, я би теж сильно розізлилась. Але все ж таки би впустила, а потім би дала з.....лей чоловіку. Незваний гість гірше кацапа.
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Ну я считаю, что комфортно должно быть всем членам семьи, если ситуация не является действительно необходимой. Идём мимо - давай зайдем-посидим к таковой не относится. Муж уже не учел жену, а вот она почему-то должна его учитывать должна.
Не стесняюсь• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Навіть не буду доводити зворотнє,бо ви не зрозумієте. Я поважаю чоловіка,але він нікому не може відмовити. З чого ви вирішили,що чоловік їх запросив? Може то вони напросились?
Не вступайте с этой комментаторшей в полемику, она ж в неадеквате
Ні грама• 17 апреля 2023
Чоловік міг сам з ними посидіти, як покликав. А ви в душі б перекінтувались.
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Але мій встане і прийде
Ви подзвонили, щоб штани вдягнув, а чоловік вам каже, що він щось зовсім не в настрої і встиг трохи комори на свої гачки-болтики розібрати. Начхати, так? Він за 5 хвилин має бути у формі і готовий радіти вашим гостям. В мене таке буває але дуже-дуже-дуже рідко. Зазвичай в мене такі гості також до хати на доходять.
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Ну раз не относится, то последствия тоже нужно принимать с достоинством. Праздник пересран, кумовья не общаются. Жизнь прекрасна.
Shady lady• 17 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Не скаже, а якось витерпить 15-20 хвилин, наваіть якщо не в настрої.
Так само як і я.
Ну бляха, на крайняк нехай спить у спальні, я сама посиджу з гостями. А якщо якісь срачі полишав, ну то вибачуся і сядемо в іншу кімнату і пожартую з цього.
Ну чи проблема..
Так само як і я.
Ну чи проблема..
Ні грама• 17 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
Бо я подумала,що не вийти до столу і сидіти в кімнаті це ще гірше
О, це була ваша помилка.
Ні 100%не гірше.
Більше довіряйте чоловікові. Ви задуже хочете все контролювати. Якщо він вирішив, що їх можна вести до хати то ...
продовжіть самі.
Але потім на майбутнє нагадати радитись з вами...
Ні 100%не гірше.
продовжіть самі.
Дую на вітер• 17 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Так само як і я.
Ну чи проблема..
Так само як і я.
Ну чи проблема..
Для мене раніше це було досить великою проблемою. Для автора це зараз проблема 🤷
Не стесняюсь• 17 апреля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не відволікайтеся, я свого чоловіка поважаю. А авторка - не поважає. В цьому вся печаль.
И где ж вас таких делают, комментаторша? Ви напевно з забитого батогами села?
Живете по не понятным канонам, лишь бы угодить всем, на себя насрать..., вас так устраивает живите дальше. Нафиг автору бред строчить? Она в отличае от вас, настоящая женщина.
Завжди недо...• 17 апреля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Питання до чоловіка.
Він мав у вас уточнити цей момент приходу несподіваних гостей, а потім лише вести їх до вас додому.
Згідна. Міг би зателефонувати і попередити, що ми з кумом ідемо до нас. Ви б трішки привели себе в порядок.
Бяки-козяки• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Так он, судя по всему, и звонил. Когда-то же автор сказала ему ’шоб в хату їх не пускав’. Если это прям при них было, то вообще атас.
Замороженная селедка• 17 апреля 2023
в жизни бы так не поступила с дорогими мне людьми. вышла бы обязательно. или вышла и сказала подождите я чуть уберусь и заходите в дом. с вами бы в дальнейшем точно не общалась
Марічка• 17 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Она истеричка настоящая. Не хочешь вставать спи, муж кофе сам сделал бы и с кумовьями посидел.Но в дом не пускать пАтамушта , как то странно, причем еще и на мужа наорать, чудеса)
Марічка• 17 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Может он ее будить не хотел?