ВерСаСе• 17 апреля 2023
Не с кем выйти погулять
Как-то грустно, хочется выйти , развеется, положительных эмоций. Те, кто рядом из друзей, знакомых, могут гулять либо в парке либо придти к ним в гости, скука сильная. Вот открываю инстаграм, люди куда-то ездят, бары, интересные тематические дни рождения, а у меня тоска какая-то.
Тюрюнь_Тюнь• 17 апреля 2023
Я сама собі купую екскурсії і їду куди хочу
6 д працюю
7 д екскурсії
В мене теж лєнта в інста - одні подорожі
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
6 д працюю
7 д екскурсії
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
ВерСаСе
• 17 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
6 д працюю
7 д екскурсії
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
6 д працюю
7 д екскурсії
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
Так, я теж до війни активно подорожувала, а ось зараз всі гроші економлять, ні в кафе з ними не сходиш, все одній й теж, вулиця, парк, супермаркет, гості
Виправлялочка• 17 апреля 2023
Найдите в своем городе агентство по однодневным путешествиям и катайтесь себе на выходных. И, главное, рассказывайте знакомым, показывайте фотки. Я вас уверяю, через пару поездок ваши друзья сами будут набиваться к вам в попутчики.
Додекаэдр• 17 апреля 2023
Ви ще зовсім юна та молода, якщо бари доя Вас цікаве місце для відпочинку
Гомосноб• 17 апреля 2023
Как может быть скучно? В мире столько книг, фильмов, спектаклей и выставок. Вы и в своем городе наверно ничего не видели, тоже наверняка масса интересного. Да и вокруг, определитесь, что хочется увидеть и езжайте. Или вы недержатая не можете?))
Домовенок Кузя• 17 апреля 2023
Я сама себя развлекаю)
Покупаю экскурсию и еду.
Сейчас живём в Киеве. Вот сегодня банально иду на пешую экскурсию по центру ( в группе с экскурсоводом)
Иногда с сыном хожу, но ему 15лет, не всегда удается вытащить куда то. Муж тоже не любитель такого))
Но мне вполне комфортно самой куда то ездить
Покупаю экскурсию и еду.
ВерСаСе
• 17 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ось хочеться чогось активного, фільмів передивилась велику кількість, книги, то на них настрій треба , настрій кудись бігти, щось активне.
Гомосноб• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Запишитесь в зал, в секцию бега, прогуляйтесь по музеям.
Домовенок Кузя• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Музеи, театры, одно/двух дневные экскурсии
На_оба_рот• 17 апреля 2023
Закройте инстаграм.
Вы же не маленькая. Видите , что реальная жизнь - не всегда феерверк ярких событий.
В основном - рутина.
Гомосноб• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Если деньги есть, поезжайте в тур по Европе, я ездила именно одна, это классно. Там и подругу нашла
ВерСаСе
• 17 апреля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Закройте инстаграм.
В основном - рутина.
Інстаграм постійно потрібен для роботи. Тому ніяк не виходить
Мстящий за Зайца• 17 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Скільки вам років, що вам вже не цікаво?!
Додекаэдр• 17 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Буде 50.
Додекаэдр• 17 апреля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Щось смачненького перехопити я можу десь в кондитерській, кав´ярні, ресторані, а в барі чи пабі мені давное цікав. Для спілкування з друзями... Мені не треба бару чи пабу.
ВерСаСе
• 17 апреля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Буде 50.
Розумію, бо в 50 своя двіжуха, городи або дача. Готовка
Помеха справа• 17 апреля 2023
берите любимый утюжок - и на прогулку.
У симоронистов это вполне нормально )
Проработник• 17 апреля 2023
Я Вас розумію, мені 26 всі друзі з дітьми. Нікуди їх не витягнеш крім парку або дитячого майданчика. А ще й ображаються що я не хочу з ними сидіти.
Помеха справа• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Они закрыли инстаграм на время...
Результат есть!
Коржик• 17 апреля 2023
Познакомьтесь с кем то в своем городе и сходите в тот кабак,в чем проблема?людей вокруг куча
Додекаэдр• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Та ні дачі немає, готую коли хочу, в мене лазня, два пса, клуб по хоббі, велосипед, йога, музеї(на виставу чи виставку не тягне), природа, от поїхати в ліс з велосипедом, ну ще син, чоловік, подружки різні (постійні старі, тимчасові нові), друзі чоловіка. В гору глянути немає коли на дозвіллі, а ще робота є.
Tonya Linde• 17 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
6 д працюю
7 д екскурсії
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
6 д працюю
7 д екскурсії
Всі думають
Що я тільки те й роблю
Що по Європі катаюсь )
Правда
Мені поруч
До кордону 15 км
Але і Карпати також є по вихідних
Розкажіть, будь ласка, детальніше. Теж так хочу. Теж живу недалеко до кордону. Де купуєте екскурсії?
Тюрюнь_Тюнь• 17 апреля 2023
Ответ дляAntonina Lindeman
Чернівецьке екскурсійне бюро
Тюрюнь_Тюнь• 17 апреля 2023
Ответ дляAntonina Lindeman
Йой, я з Закарпаття )
Ну шукайте в Ужгороді теж має таке бути
500 грн Трансільванія чи Будапешт королівські купальні
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Тюрюнь_Тюнь• 17 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Ну це не про мене точно ))
Вище мої коменти ))
Tonya Linde• 17 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну шукайте в Ужгороді теж має таке бути
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Я з Хуста )) ну нічого, щось придумаю. Дякую. Є виїзди з Мукачево, з Хуста не дуже.
Tonya Linde• 17 апреля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну шукайте в Ужгороді теж має таке бути
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Я вже об’їздила півсвіту)))
В 6 ранку виїхали
В десять вечора вже вдома
В понелвлок на працю
Ви молодець 🙏