З понеділка на дієті• 17 апреля 2023
День народження, що подарувати? дитині 1 рочок
У подружки в дитини 1 рочок в барі робить. Що подарувати
Я буду з дочкою
ПростоБелка• 17 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Скільки?
Залежить від вашого достатку. Ми ж нічого про вас не знаємо.
З понеділка на дієті
• 17 апреля 2023
Ответ дляПростоБелка
500гри пасує і костюм
Доктор Хаос• 17 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
500гри пасує і костюм
Краще 1000 і без костюмів
Цигарний шланг• 17 апреля 2023
Какой у вас бюджет? Можно развивающие игрушки какие то, можно самокат, можно ещё что то
Проработник• 17 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
500гри пасує і костюм
тысячу и погремушку
Большой секретик• 17 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Можна якусь срібну/золоту брошку , ложку
я думала, такі люди вже вимерли
Дама_с_караваем• 17 апреля 2023
Ответ дляБольшой секретик
я думала, такі люди вже вимерли
Я думала вже вимерли ті, хто когось засуджує. При цьому нічого корисного не кажучи.
В гости звали?• 17 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Что ребенку с этим делать до сих пор не могу понять. Моей брошку подариди. Прошло 7 лет, до сих пор не одели ни разу. Это для любителей ’на память’, разве что.
Дама_с_караваем• 18 апреля 2023
Ответ дляВ гости звали?
А що дитині треба у 1 рік? Наприклад мені ніколи не були потрібні ні речі, у моїх їх було вдосталь ні іграшки, якщо купляли на свій розсуд.
Так, якщо вам чогось не вистачає , наприклад іграшок, тоді я вас розумію. Не вистачає одягу, а їм срібні ложки дарять))) це не для вас подарунки, тому ви це і не розумієте)
П с хоч подивіться, які брошки носять діти тих, хто не потребує тисячі гривень)
В гости звали?• 18 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
И к чему это тыканье в несовершенность мира? Давайте запретим рожать всем, кто зарабатывает меньше 100 тыс. А то им ложки серебряные да брошки золотые дарят, а они носом крутят.
Так что делать с той ложкой? Ладно уже комплект, а вот это одна ложка, такое...
P.S. Зачем мне смотреть на украшения чужих детей?
Если я даже своему ребенку ни разу не одевала ее, мне это не интересно. Не все помешанны на украшениях))
Дама_с_караваем• 18 апреля 2023
Ответ дляВ гости звали?
У вас у голові стільки тарганів. Недосконалість Всесвіту, заборона народжувати. Розвивайтесь. Сподіваюсь, вам не подарують більше ні брошок ні ложок срібних :)
В гости звали?• 18 апреля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Я теж сподіваюсь. Дякую
P.S. по факту ви не відповіли ні на питання про брошку однорічній дитині, ні про ложку. Але якщо вам легше від того, що ви мені пишете, то всього вам доброго.