Все буде• 17 апреля 2023

є тут такі, хто бере все дуже близько до серця?

в мене крім роботи є лише дитина.
друзів особливо нема. я така нема на все ресурсу і часу.
і я така ранима, все беру близько до серця.
часто здається, що світ злий і мені в такому не місце.
не люблю інтриги, підлещування. в мене все чітко і ясно, а головне - справедливо.
не вмію себе захистити. не вмію за себе поястояти.
а тьоті вже 35.
то вже мабуть така і буду.
хочеться забитись в кутик і сидіти.
за все переживаю, нервуюсь.
не знаю, скільки мене вистачить
Їжак в панчохах• 17 апреля 2023
Я така. Заздрю пофігістам.
фрау Гітта• 17 апреля 2023
І я така ж!
Я не тону• 17 апреля 2023
И я така
Пушка заряджена• 17 апреля 2023
Я теж
автор Все буде • 17 апреля 2023
я завжди ще й як ізгой.
писала тут колись. маю алергію на квіти, і на моїх попередніх роботах мене або ненавиділи, або погано відносились(
ничевока• 17 апреля 2023
І я ((
Робот Вертер• 17 апреля 2023
И я…
Как отшельница
Баба Йога• 17 апреля 2023
я теж така
Снежнакомка• 17 апреля 2023
Я не реагую на критику рідних. Проте пропускаю через себе всі жахливі історії війни, полону, окупації, долі людей. Потрібно менше ютуба дивитися, тому що відчуваю потім себе недобре,але все рівно це все потрібно знати. Бо це коїться на нашій землі.
Омлетик• 17 апреля 2023
Я така ж
БезВзяток• 17 апреля 2023
Ну за загальним описом така. Але от щоб на роботі ненавиділи, ні, зазвичай маю цілком непогані відносини з колегами. Усі свої страхи ’переварюю’ наодинці
Всіх підсаджую• 17 апреля 2023
Я могу пару часов такой быть
А потом - плюю и растираю
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ дляСнежнакомка
а я реагую сильно на критику чужих
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ дляБезВзяток
може я не так висловилась.
просто може недолюблюють.
я не вмію будувати відносини з людьми
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Я могу пару часов такой быть
А потом - плюю и растираю
я не вмію ще словесно себе захистити.
от зараз працюю онлайн - то набагато краще.
коли викличуть в офіс - буде знов ніяк. ще й з цією алергією на квіти відчуваю себе проказником
наКоблучках• 17 апреля 2023
Да и я. С таким набором качеств, а главное чтобы вот этот пунк выполнить

Надо иметь твердый характер и стержень. Чтобы считываться людьми как сильная личность, тогда и не будут обижать.

А вот это очень плохо. Либо ты отращиваешь зубы, либо действуешь хитростью и тем что выше описано, а раз вам такте не подходит надо научиться давать отпор. Достать из недр своего сознания спящего лидера.
Гуляю босоніж• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
а я реагую сильно на критику чужих
Треба до чиєїсь критики відноситись з урахуванням: 1. У людини поганий настрій, мислить емоціями 2. Експертна думка під питанням, невідомо наскільки ця людина експерт 3. Людина свої компоекси прикриває агресією
Телефон Рубика• 17 апреля 2023
Я така
Дуже близько беру все до серця, друзів майже нема, коло спілкування звузилось на стільки що знайомих з якими спілкувалась нема тепер взагалі
Меломанка Маланка• 17 апреля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Вы получаете удовольствие от своих страданий и жалости к себе?
наКоблучках• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
я не вмію ще словесно себе захистити.
Ну хоть здесь научились давать отпор? На советчице)?
Perfect_Day• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
я не вмію ще словесно себе захистити.
Ви флорист чи звідки такі проблеми з квітами на роботі?
БезВзяток• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
може я не так висловилась.
просто може недолюблюють.
я не вмію будувати відносини з людьми
Ну я теж не вмію. Але що там на роботі будувати? Перекинулись словом на якусь тему. Ви мовчите у відповідь, чи що у вас таке надзвичайне потрібно? У мене було достатньо місць робити, лише на одній було некомфортно через інтриги подружок керівниці і то, було достатньо нормальних людей. А так зазвичай ввічливості, доброзичливості і пари слів на світські теми цілком достатньо щоб бити не душею колективу, а не дуже компанійським,але цілком нормальним співробітником
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках

дійсно люди коли вже взнають мене, то відносяться так собі.
нема стержня - то де його взяти?))
мені дочка 6 років сьогодні в лице зарядила - то який стержень?)))
і як ті зуби відростити. я навіть як жінка ніяка, господиня ніяка.
Пи Пи Пилюля• 17 апреля 2023
Вы весы?
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
я тут лише періодами)) цього недостатньо щоб навчитись.
і в мене саме невміння давати відпір одразу. ідеї в мене з´являються пізніше)) заторможена реакція
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
в open space, де сидить 70-100 чоловік, і 50 з них жінки, квіти майже постійно
БезВзяток• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
нема стержня - то де його взяти?))
Перестати бути нитиком. Ну я не господиня зовсім, ну то для мене це привод для жартів а не для ниття. Про жінку навіть коментувати не буду
автор Все буде • 17 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы весы?
скорпіон, але в рік зайчика
БезВзяток• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
А з вашою спеціальністю робіт без опенспейсу не буває?
Пи Пи Пилюля• 17 апреля 2023
Ответ дляВсе буде
скорпіон, але в рік зайчика
Вот вы как я один в один, мне 33. Но я весы, со мной все понятно