Пешеходик• 17 апреля 2023
Детский невролог Киев
Посоветуйте хорошего, проверенного детского невролога, пожалуйста
Виннипуховна• 17 апреля 2023
Костейчук Ніна Володимирівна в Дитині приймала. Але вона виїхала на початку війни, не знаю чи повернулась. Мені вона дуже подобається
Житар Олена Миколаївна. Дуже досвідчена і висококваліфікована невролог. Дуже її рекомендую - це один з найкращих дитячих лікарів яких я взагалі зустрічала. Вона і як діагност топова, і лікує добре - не призначає ніякої фігні. Знаю точно, що вона приймає в медікомі, може ще десь
Пешеходик
• 17 апреля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Дякую
Пешеходик
• 17 апреля 2023
Ответ для4udik
Дуже дякую
ШобВам_КакНам• 17 апреля 2023
Адаменко Медиком, витягнула мені передчасно народжену дитину без важких препаратів, дуже спокійна
Пешеходик
• 17 апреля 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую