А я с Рио-де-Житомира!• 17 апреля 2023
вакцина АДП-М
Підкажіть хто розуміється на вакцині, нам зараз не повних 10 років (9.6), всі вакцини робили за викликом лікаря. І ось недавно пише мені лікар що потрібно зробити вакцинацію АДП-М це від дифтерії та правцю. Дивлюся в інтернеті вакцина робиться в 6 років, відкриваю графік щеплень по карточці,ми робили в 6 років пункт 8 . Для чого нам тоді ця вакцина.Пишу лікарю та відповідає :За календарем, якщо ви робили з порушенням графіку- вам там робили 4у дозу ( що в 1,5роки робиться). А повинні були робити чепез 6 міс 5ту дозу ще. Нічого не розумію
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Врач возможно вас имела в виду? Взрослым каждые 10 лет нужно делать .наш семейник взрослых приглашал на эту прививку
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Дочитала) Ваша врач не права. Я тоже своей доказывала этот момент. Если делается с нарушением графика,то прививка сделанная в 6 лет и их если 3 на этот момент,то считается ,что следующая по календарю в 16 лет. Там в законе прописан этот момент.
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
нет, это педиатр написал, вакцина для ребенка. В посте не уточнила что детский врач
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Да,не так поняла, сори
Ну шо не так?• 17 апреля 2023
Для дітей у віці від 1 до 6 років 11 місяців 29 днів при порушенні Календаря вакцинація проти дифтерії проводиться з дотриманням мінімальних інтервалів між першою та другою дозами в 4 тижні, між другою та третьою дозами 6 місяців. Подальша ревакцинація здійснюється за Календарем щеплень, якщо інтервал між першою ревакцинацію і ревакцинацію за віком становить більше 1 року. У випадку, якщо введення третьої дози вакцини припадає на вік після шести років, дана доза зараховується як ревакцинація за віком в 6 років. У випадку введення третьої дози раніше 6 років, необхідно провести ревакцинацію за віком в 6 років
Показушница• 17 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
Вот, изучайте, там в законе написано
Получается, если ребенок до 6 лет сделал три дозы, а ревакцинацию не делал, то в 6 лет сделаем ревакцинацию и всё? Или ещё нужно будет одну ревакцинацию после другой делать?