Голена блондинка• 17 апреля 2023

Свекруха попросида подарувати їй на ДН такі парфуми як у мене

А це Молекула есцентрик 02
Каже, що за мною пахла вся її квартира. Хоче такі, щоб ми на ДН подарували. Це через 10 днів.
Але ж вони дорогі)
Я її Еклатом побризгала і кажу «може такі?»
Каже «нє, ті краще були»
Вона не знає ціну парфумів, певно думає грн 500 ))
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
Счастье_же_вот_оно• 17 апреля 2023
Подаруйте їй копію, та й усе

автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Подаруйте їй копію, та й усе
Схожі будуть?
Наизнанку• 17 апреля 2023
Подарите на распив 10 мл
Счастье_же_вот_оно• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Схожі будуть?
Звичайно. Не думаю, що вона відрізнить від оригіналу
ЯкаКраля• 17 апреля 2023
Подаруйте що просить
Біток чи ефір?• 17 апреля 2023
Купіть їй на Мейкапі ту Молекулу, хоча стійкість може відрізнятися.
Домовенок Кузя• 17 апреля 2023
Дивіться яка гарна)))
Як пахне не знаю.

Кров з молоком• 17 апреля 2023
Неужели сын не может матери подарить эти духи? Они не так и дорого стоят. Возьмите маленький флакон
40каградусная• 17 апреля 2023
Не жлобитесь, 3 тыс. можно и потратить на ДР. Интересно, если бы это попросила ваша мама, вы бы тоже так рассуждали?
Мона_Лиса• 17 апреля 2023
Або туалетну воду замість парфумів
Мания-Величия• 17 апреля 2023
Если вы можете себе это позволить, подарите. Купите меньший обьем.
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Подарите на распив 10 мл
Що то їй..
Татьяна-bfd8• 17 апреля 2023
Подарите самый маленький обьем. Сколько у нее тех радостей в жизни? Так хоть туалетная вода порадует
Я б такое не носила, но продаю• 17 апреля 2023
Є цей аромат в мініатюрі ж
Кров з молоком• 17 апреля 2023
Ощущение, что человек в 73 года должен ничего не хотеть.
А ведь у неё не так много радостей. Неужели нельзя подарить желанное...
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
За 2600?
Щоб ходити на базар?
Ну я спитаю, моєе і плже. Просто я і мамі, яка на роботу ходить, дарую Ланвін
Мати тріля• 17 апреля 2023
А чим пахнуть? Чула молекула зовсім не шлефова і стійкість погана
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ для40каградусная
Моя б не попросила. Я своїй Еклат дарую.
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
Цитрусами

Рубаю олівлє• 17 апреля 2023
а муж ваш не может подарить маме желаемое? Грустно(((
Обнимашкина• 17 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
мне сиропом от кашля или жидкость для снятия лака(между ними запах)
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляКров з молоком
Якби вона дізналася що вони під 3000 то перехотіла б. Сказала б тоді краще даруйте пилосос, чи мультварку чи щось таке.
Серйозно
Мати тріля• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Цитрусами
О, я такі люблю. Ви мене зацікавили. Це вони?
Счастье_же_вот_оно• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
За 2600?
Щоб ходити на базар?
Я чомусь думаю, що вона сама як дізнається, що вони коштують 3 тис, буде в шоці... Це ж ще від людини залежить. Ій просто сподобався шлейф, не думаю, що вона парфумоманьячка у вас і мріє про оригінал за 3 тис
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Чесно і мені не дарує за 3000 парфуми. У мене все у відливантах. Є люкс довоєнний у флаконах, ніша лише відливантики
Мания-Величия• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
За 2600?
Щоб ходити на базар?
А духи нужны чтобы куда-то ходить? Может она дома будет их носить. Просто человеку будет приятно. Миниатюры стоят значительно меньше 2600.
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
Так
Мати тріля• 17 апреля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Я смотрю там такая пирамила интересная. Аж захотелось их затестить) у меня таких шлейфовых никогда не было
Рубаю олівлє• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
тоді купіть хоч репліку
якщо запах не такий буде, то скажіть, що це індивідуально на кожному
Наизнанку• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Що то їй..
Ну подарите 20