Голена блондинка• 17 апреля 2023

Свекруха попросида подарувати їй на ДН такі парфуми як у мене

А це Молекула есцентрик 02
Каже, що за мною пахла вся її квартира. Хоче такі, щоб ми на ДН подарували. Це через 10 днів.
Але ж вони дорогі)
Я її Еклатом побризгала і кажу «може такі?»
Каже «нє, ті краще були»
Вона не знає ціну парфумів, певно думає грн 500 ))
Що робити, дівчата)
Їй 73 роки, якщо це важливо.
Не працює, ходить лише на базар і все
Що їй до 1000 подарувати?
размахер• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Подаруйте мамі нормальні парфуми, чому ви вважаєте що ви достойні, а вона ні бо їй 70 років. Ви дуже жадібна людина...
А ви не вихована.

IQ 80• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ні, в мене дитині ще тільки 6 років) але на квартиру і дачу заробили з чоловіком вже. І платну школу для дитини. Тому я вважаю чкщо мати просить на др подарунок за 50 євро, то це повна фігня і не дорого!
Так просите у своего ребенка,при чем тут невестка?и не факт что ваш сын будет мужем мечты)
halla-d95e• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Знайшла такі, 400 грн
Можна взяти і порівняти, якщо норм то подарувати, а ні, то в машині пшикати
Може нехай дарує чоловік такі і 1000 грн.

Чи купити якийсь люкс за 1000? Але інакший запах
А купіть і їй відливант як у вас. Вона ж не бутилочку хотіла як у вас. А аромат як у вас. Нехай е буде манюсіньктй. Але бажаний.
Сало не люблю• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ну в мене немає парфумів за 3000, лише відливанти. Це не моя цінова категорія.
Свекрусі якщо витрачати на подарунок 3000 грн, то краще кросівки зручні, сковорідку нову і репліку парфумів. Реально нашо їй за 3000 парфум. Люди, ви що?
Потому что она захотела именно такой подарок. Зачем было тему создавать, чтоб потом оправдываться?
размахер• 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
До чого ви євро приплели?
Кондуктор трамвая• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Знайшла такі, 400 грн

halla-d95e• 17 апреля 2023
Ответ дляТуся муся
А что 2600 это много? Копейки какие-то.
Вы так пишете вроде оно 20 тысяч стоит
Це багато. Люди пенсію 3000 отримують.

ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Звісно так і буде, я б до невістки не зверталась. Якщо я буду допомогати фінансово і забезпечу його впевненим стартом то і відповіді буду вимагати адекватної, а не жлобство на подарунок в 50-100 євро. Чесно кажучи невістка дуже жадібна. В саої купа парфумів дорогих, а матері жаліє купити такі парфуми, огидно читати про таку жадібність.
Кров з молоком• 17 апреля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я чомусь думаю, що вона сама як дізнається, що вони коштують 3 тис, буде в шоці... Це ж ще від людини залежить. Ій просто сподобався шлейф, не думаю, що вона парфумоманьячка у вас і мріє про оригінал за 3 тис
А с другой стороны, сколько ей осталось? Почему бы и не побалдеть?
Я просто в шоке, если честно. Мы стараемся родителей баловать. Ведь счет уже на дни (( вдруг завтра умрет, а Вы ей духи зажали...
Счастье_же_вот_оно• 17 апреля 2023
Читаю, так на автора накинулися, що шкода 2600 свекрусі на парфуми. Ну наче всі такі багаті. Так, для багатьох сімей в сучасній ситуація ця сума значна. А тут одні мільйонерши...
У мене є молекула ця, відливантик теж... ну ала ж на день народження з відливантиком не прийдеш...
Кров з молоком• 17 апреля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Да ладно. Это не чужой человек. Можно и с отливантом.
размахер• 17 апреля 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Можна і з відливантом прийти + якась потрібна річ для дому, наприклад.
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А можна перерахувати яких в мене купа дорогих парфумів? бо я не в курсі)
Сало не люблю• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Якби це недорогий люкс, то я б купила оригінал.
Версаче, Еклат, ДГ..
Але ж дорого. Не сподобалися їй Ланвін
Автор, вы этот Эклат через пост упоминаете. Чем он вам хорош? Для меня это запах для подростков, ничего интригующего, интересного и необычного. Ещё и заезженный. Как и Императрица.
После 18• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
За 2600?
Щоб ходити на базар?
Ну я спитаю, моєе і плже. Просто я і мамі, яка на роботу ходить, дарую Ланвін
То ви в декреті не будете молекулой користуватись? На роботу ж не треба?
Едимнаморе• 17 апреля 2023
Моя мама в 80 лет просит чтобы я ей купила Шанель Шанс. Она от соседки услышала что очень красивый аромат. Только соседка не сказала сколько они стоят.
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляСало не люблю
Мій чоловік каже, що вони найкращі))
Колись багато компліментів збирала

Та хотілося б щоб у свекруні були круті парфуми перше в житті, напрклад Гуччі чи ДГ. Але їй молекула сподобалася, бляха.. а це дорого.
Може Зе ван ДГ зайдуть також?
Така бутилка по багатому)
З кришкою, не те що молекула
Мая твая не панимать• 17 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Я в курсе что сайт подделок) его так много рекламируют что я запомнила название. А что там вообще жопа жопная?
Моей соседке снизу нравится. я же после нее в лифт сесть не могу, глаза слезятся, нос щипает( Она рекламирует их , потому что какая то Люда с Голливуда сказала. Люда с Голливуда может говорить что угодно, она за это деньги получает. Может конечно это у меня слизистые чувствительные, но блин, что надо наболтать, чтобы оно стоило дешево?
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
А ви що?
Я фреш також мрію.. ех

Мая твая не панимать• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
У мене відливант
У вас рот для чого? скажіть мамы що це відливант, нанесіть їй. Якщо подобаеться, за 2200 на сайты можна купити. Раз в житті,
После 18• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Жесть.
Хай бог милує від таких невісток
КАПСЛОЧНИЦА• 17 апреля 2023
Купить их в 30 мл!!
Мая твая не панимать• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Знайшла такі, 400 грн

зачем???? Зачем если человеку запало нормальное? Зачем говно дарить? Не проще ли сказать правду, и подарить на 1000 отливант оригинала?
Мая твая не панимать• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Самоствердилися, мільонерша ви наша??
Ви розуміете що таке 73 роки? Що наступного ДР може і не бути?
Prodavec-b0a2• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Не бачила, в мене ж відливант..
Подарять їй відірвант 20 мл!
-в мене з він в розпив!
10 мл=450 грн
Татьяна-cb91• 17 апреля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
🤣🤣🤣🤣🤣 вот в инсте постоянно реклама выплывает. Мне так лучше реально пробник взять если уж нет совсем денег)
Сало не люблю• 17 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Мій чоловік каже, що вони найкращі))
Колись багато компліментів збирала

Може Зе ван ДГ зайдуть також?
Така бутилка по багатому)
З кришкою, не те що молекула
Ну вы ж рассматриваете варик подделку за 400 грн+1000грн. И готовы в машине пшикать
Купите с ОЛХ доставкой. Увидите, что приедет.
Мая твая не панимать• 17 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
а невестка на деньги ее ребенка не живет, не? Єто ее ребенок так пахнет, что ей захотелось приличній запах иметь в кои веки?
ЗновЗдоров• 17 апреля 2023
Ответ дляПосле 18
Жесть.
Хай бог милує від таких невісток
ця невістка така жадібна, що тій свекрусі максимум що очікувати подарунок за 1000 грн, там кожну копієчку вирахує невісточка. вона ж вже вирішила куди їй ходити - на базар, а невісточка ні - метелик, вона і в ресторани ходить і в кіно, театри і концерти... а свекрушин максимум то базар, як вона ще її сина прийняла, від такої базарної свекрухи. Згодна з вами на 100% не дай Бог таких невісток. Візьму на замітку буде мені тест перед тим як квартиру ч столове срібло дарувати попрошу дорогий подарунок, побачу що натомість отримаю
автор Голена блондинка • 17 апреля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Дольче габана це гавно?
Ну ладно, пішла я на хрен
Бо саме такі марки я і купувала флаконами, нішу ніколи