Ананомчикус• 17 апреля 2023

Психіатр, невропатолог дитячий Київ

Будь-ласка,порекомендуйте з власного досвіду психіатра або невропатолога(навіть не знаю кого краще)дитячого м.Київ
Є ознаки РАС у дитини
Були в Медіком у Адаменко,діагноз сенсорно-моторна алалія.Хотіла б почути ще думку іншого спеціаліста !Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!
Броніки для Моніки• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ой,точно таке і в нас
Я ходжу там де найменше дітей.(І пені від того так боляче😭
Так, це не легко😔, але будемо витягувати наших діточок, терпіння нам.

автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Автор , не закривайте тему, надіюся її не закриють адміністратори.
Ні,не буду
А чого б адміністратори закрили?Я наче нічого такого в темі не порушувала….чи якісь можуть бути інші причини?
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
🙏🙏🙏
Броніки для Моніки• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ні,не буду
Ні, тема у нас серйозна, правил ви не порушили, я просто не знаю як вони зараз закриваються ці теми.
автор Ананомчикус • 18 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Ааа,та я теж не в курсі,раніше самій можна було закрити тему,але я не планувала закривати,можливо комусь буде корисна інформація,хоч якась…
Плекаю думи• 18 апреля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вот например она собирает отлично конструктор,сортер,пирамиды,сортирует по цветам,куклы нам вообще не интересны,только машинки(играет по назначению)на планшете пазлы собирает,на животных вообще пофиг. Любит книжки смотреть,но последнее время все делает моей рукой. Просьбы не выполняет,может долго кружится,сейчас вот появилась какая-то боязнь некоторых магазинов. Не говорит даже мама,только лепет. В 10 мес. Были простые слова,все как у нормотипичного ребёнка,а потом стресс,переезд в другую страну и ребёнок буд-то остановился в развитии. Потом вернулись в Украину,неврологи наи говорили,ждите...
Сейчас понимаю что ждать больше нет смысла,надо что-то делать. Проблема в том что в нашем городе все специалисты разъехались,а в том же Киеве например,нет возможности снимать жилье и оплачивать занятия. От этого ещё хуже на душе. Сейчас пройдём обследование,а дальше пока не знаю как быть. Я понимаю что тут нужны постоянные занятия иначе никак. Дома я пытаюсь заниматься,но это не то...
Вы на приеме обязательно укажите, что ребенок делает что то вашей рукой
Котя_люлю• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Доброї ночі.Вибачте,не бачила схожої теми,то не я питала .
Ми записалися до Яценко на 23 березня.Досі чекаємо її з лікарняного…так ніхто і не телефонує(
Вдячна Вам за інформацію .
До Кузнєцова можна просто телефонувати і проситися на прийом?
Не йдіть до Яценко
Моїй дитині с ЗРР вона легку судомну готовність долікували до епілепсії
І коли у дитини вже були щоденні судоми (дякувати Богові не тяжкої форми), вона не назначали протисудомні, продовжуючи колоти ноотропи та роботи мікрополяризацію….

Ми втратили два роки((( і замість всього цього дитині потрібні були просто таблетки від судомної активності мозку(( і ЗРР відразу пройшло…тому будьте обережні
Котя_люлю• 18 апреля 2023
Яценко непоганий невролог, але якщо все ок на нічній ЕЕГ. Без нічної ЕЕГ краще не лікуватись в неї, бо може бути біда
Ро30BbIu_CJIoHuK• 18 апреля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я Вас розумію.Моїй вже ось буде 3 😭😭Я й раніше бігала по місцевих неврологах,але безрезультатно.
Є лише лепет.Ну може собачку та кицю показати,їжачка.За мультками(хоч і кажуть шо то зло)повторює рухи,плескає за героями в долоньки.Пам‘ять має дивовижну!!!!Вже заздалегідь біжить на руки коли знає що буде пісня якась в мультфільмі,запам‘ятовую де лежали іграшки,навіть якщо там була всього один раз!Може це я так перебільшую…
Каже мама,ам ам,але коли попало,тобто не зверненням.
А що Вас насторожує?Зовсім не розуміє зверненої мови чи частково?
ой, РАС может быть и с нормальной речью.
если ее нет, то вы уже в 3 года сможете нормально заниматься с ребенком и много что адаптировать

а я вот в 14 лет узнала, что у ребенка РАС!
и уже явно многое упущено
уже подросток со всеми вытекающими

Княгиня пітьми• 18 апреля 2023
Дівчата, є хороша група у Фейсбуці ’Аутизм. Біомед. Відновлення’
Там багато інформації від мам з дітками з РАС та іншими особливостями розвитку, а також багато відгуків про лікарів і інших спеціалістів, які потрібні і працюють з дітками. Завжди дають гарні поради і підтримку. Рекомендую!
автор Ананомчикус • 19 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Не йдіть до Яценко

Я вдячна дуже за пораду🙏
автор Ананомчикус • 19 апреля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK

и уже явно многое упущено
уже подросток со всеми вытекающими
Сил та терпіння Вам🙏
автор Ананомчикус • 19 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую за пораду❤️