Завжди мало• 18 апреля 2023

Навчіть фарбувати волосся

Дівчата, я ніколи в житті не фарбувала волосся. Воно середньої довжини, тонке та дуже неслухняне, слизьке та м´яке. Почала потроху сивіти(((
Як обрати фарбу? На що звернути увагу? Фаруватись доведеться самій( І ще. Може є якісь натуральні фарби? Що найлегше? Дякую за настанови!
Вишневий цвіт• 18 апреля 2023
З власного досвіду рекомендую професійні фарби. Тому що так дешевше, колір без сюрпризів, можна змішувати і шукати свій відтінок і можна використовувати частину тюбіка ( є поділу). Окислювач купую в літровій пляшці. Замовляю на мейк ап.
Фарбують,розділяючи волосся на пробор одразу через всю голову спереду назад. Починаю від середини в одну сторону,потім в іншу. Спереду бачу, позаду навмання ( фарбую маленькою мочалкою). Спочатку на корені, потім бризкаю водою волосся і розподіляю по всій довжині, тримаю ще 5 хвилин і змиваю.

Электричка• 18 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
У меня не получается покрасить только корни( поэтому всегда докрашиваюсь до черного, потом смываю у специалиста
автор Завжди мало • 18 апреля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Дякую
Безпорадна Кроко• 18 апреля 2023
На ютубі багато відео. Раджу передивитись і не одне
Викачую яйцями• 18 апреля 2023
Купляєте пензлик і починаєте посередині і спереду з усіх боків, біля вух. А далі зверху і по всій довжині. Берете залишки на волосся і руками все добре так перемішуєте, тоді якщо десь не дотягнулись то все пофарбується. Інструкцію читайте на фарбі, бо деякі наносять на сухе волосся, а деякі вже на вологе
Меряю линейкой• 18 апреля 2023
Шерстила ютуб ,краску подбирала методом проб и ошибок, окислитель тоже.
Вишневий цвіт• 18 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
А в чем проблема? Аккуратно проходитесь мочалкой только по корням.