Ашотакоя• 18 апреля 2023
Хто собі сам фарбує велося.
На довжину трохи нижче лопаток Вам вистачає 1 пачки фарби? Чи берете 2?
Ответ дляВероятненько
у мене 60% сивини. фарбую на 3% лонда чи велла ілюмина 6.1 .тільки корені не змивається нічого. волосся нижче лопаток .Не мажте шмурдяк і не треба буде все мазюкати постійно
Може, Ви не в курсі, сивина буває різна. У мене 3% взагалі нічого не зафарбує, бо сивина скловидна, і через пару миттів з неї все змивається. І спілкуйтеся, будь ласка, нормально, а не як аватари під забором.
Вероятненько• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
вилізіть з під забору і почитайте як фарбувати скловидну сивину на 3%..в мене скловидна +60відсотків . ваше нульое знанн не означає що цього не існує
Вероятненько• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Так це залежить не від довжини. У мене зараз до вух і беру дві пачки, 1 не вистачає.
2 пачки чого? вам би трохи повчитися...повно каналів на ютубі колористів
Вероятненько• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
подивіться для початку Еву лорман
Вероятненько• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Я дивилася цю пані)) І огляди на неї, що дівчата скаржилися, як волосся відвалилося.
якщо фото ваше закінчуйте його чорнити..забите волосся ..чорнота підкреслює вікову шкіру та зморшки
Ухахайкина• 18 апреля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
а как это 1,5 дози? и как вы ее делите на 2?
90 фарби (півтюбіка)+135 окисника
Користуюсь кухонними вагами
Басноплетка• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Того що з сивини змивається, і якщо просто протягнути в кінці, то навіть не зафарбується.
Ничего не смывается. У меня абсолютно седые волосы,а крашусь почти в черный
Басноплетка• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Ну майже чорний може і не змивається, у мене русявий.
Темно-коричневый у меня, хотя краска называется светлый каштан.
Ответ дляБасноплетка
Темний здається у мене не змивався, але уже довелося вийти з темного, бо почав старити, русяві просто злітають, це ще я знайшла фарбу яка більш менш тримається до наступного фарбування, і то щаслива)
Басноплетка• 18 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Это плохо. Тоже мечтаю краситься в более светлые тона, не знала,что такая проблема с ними(