Околовита• 18 апреля 2023

Порадьте, де можна звернутися, щоб допомогли з їжею?

Я у відчаї. Порадьте якихось благодійників або фонди будь-ласка. Може якісь телефони і посилання. Найвідоміші фонди мовчать. Лише один допоміг тут в селі, кітчен, викликали і роздавали пакети. Шукаю роботу у місті, але треба якось поки протягнути. Може є малі фонди, які допомагають самотнім жіночкам? Або приватні благодійники? Дякую одразу за інформацію.
Відірву та викину• 19 апреля 2023
Автор, чому не переїдете в місто, де є допомога і роботу якусь можна знайти? Чи за кордон?

Мексиканочка• 19 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну якщо автор така біла та пухнаста, чого ж анонімно строчить? Бо пушок на губі?
Потому что может стыдно человеку. Я б тоже не пришла без анонима просить
автор Околовита • 19 апреля 2023
Ответ дляВельми шановна
Так чому автор не може написати, що це не вона просила? В тій темі дівчата писали що і продукти і гроші відправляли і якось дивно все швидко закінчилось.
То я не прошу і не просила, я осьо тільки фонди спитала, то шо вже злочин?
Carin• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Если это та же самая девушка, ее без проблем бы поняли в старой теме и еще помогли.

А так, или это разные люди, и в этом районе хронические проблемы с гум. помощью, надо бы звонить в минсоцполитики, или ...
Elani• 19 апреля 2023
Скажите. у Вас совсем нечего есть? а купить есть возможность?
напишите мне в ЛС
Омлетик• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Слухайте, може у вас багато наівності бо ви нікому не допомагали і в результаті ця допомога йшла шахраям? А могла б піти своїм дітям
Ніколи не збрешу• 19 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
І в селі немає людей,якім потрібна допомога на городі і не тільки, які можуть розрахуватися продуктами, або грошима?
А у людей в селе откуда деньги? И какая стоимость урожая выйдет если еще нанимать? Тут семена не все могут позволить купить,не говоря о помощниках.Родители в деревне,еле концы с концами сводят,сами все по дому и огороду,мы приезжаем помогаем и руками и материально.

Гостра на язик• 19 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Не обращайте внимания, всегда найдутся белопальтовые
Жена сантехника• 19 апреля 2023
Ответ дляМексиканочка
А в минулій темі просила відкрито і нічого.
Джонсонюк• 19 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Ну ось список з Гуглу

https://gre4ka.info/zhyttia/70557-dopomoha-peresel...
автор Околовита • 19 апреля 2023
Ответ дляElani
напишите мне в ЛС
Ой, дякую, то не треба. Лише якби гуманітарку десь знайти, якісь організації. Так не все погано щоб геть.
Заюшка_хозяюшка• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Ви вже допомогли?
Гостра на язик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви вже допомогли?
Помогла б если в днепре. Сама такая же, между прочим. Потеряла все
автор Околовита • 19 апреля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну ось список з Гуглу

О, оце вже діло. Я з цього лише в три місця дзвонила. Спасибі
Заюшка_хозяюшка• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Чому саме в Дніпрі? Пошта працює.
Джонсонюк• 19 апреля 2023
Ответ дляОколовита
А у Вас інший Гугл? Це ж просто: благодійні фонди Кропивницька і отримали результат. Якщо біля Вас якийсь райцентр ближче, наприклад, Олександрія або Знам´янка, то так само шукаєте. Або спільноти міст у ФБ. І там питаєте про допомогу.
Госпожа Белладонна• 19 апреля 2023
А село как называется
Гостра на язик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Чому саме в Дніпрі? Пошта працює.
Знаю, куда направить
автор Околовита • 19 апреля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Та наче й не інший

Заюшка_хозяюшка• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Знаю, куда направить
«Я б допомогла, якби в Дніпрі. Але ні, бо знаю куди направить» (с).
Ясно-понятно 😀
Джонсонюк• 19 апреля 2023
Ответ дляОколовита
Та наче й не інший
Дива, та й годі...
Гостра на язик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ясно-понятно 😀
Да, сама на бобах. Все потеряла. Но знаю, где помогли бы. А вам только потрындеть
Джонсонюк• 19 апреля 2023
Авторка, а Ви ВПО чи безробітня?
Заюшка_хозяюшка• 19 апреля 2023
Ответ дляГостра на язик
Так само як і вам.
Гостра на язик• 19 апреля 2023
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так само як і вам.
Ой все. Главное, не пережить вам то, что мы пережили
Смурфик• 19 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Вже одну людку іонову тут відгодували дівчата.
А шо там з Людкою, чим все закінчилось? Ви в курсі? Хоч у двух словах)))
СкумбріяП8• 19 апреля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Шукайте фонди у Кропивницькому. Щось багато людей без їжи у Кіровоградський області.
А недавно девушка , что еду просила тоже оттуда была ?
Или это та же опять
Сколько_мне_лет?• 19 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Она у вас лично помощь просит? Человек контакты фондов попросил. Какая вам разница она раньше писала или нет и, даже если и она, то откуда знаете, какая там ситуация?
к.Буланова• 19 апреля 2023
Марш жінок може? Трушна перемога, фонд Новінського, жінки ми сила, post angeles, quasar lviv
Це ті, що поштою відправляли, але це чекати треба
к.Буланова• 19 апреля 2023
Ще пошукайте церкви баптистів, вони допомагають часто