сама себе прекрасная• 19 апреля 2023
Ви б пішли на безкоштовний мед.огляд?
Якщо робота все оплачує, але ви не любите ходити до лікарів
Результат:
вже голосів:
103 (86.55%)
Так
8 (6.72%)
Ні
8 (6.72%)
Результат
Ms. Искренность• 19 апреля 2023
Так. Не люблю лікарні, але задля здоров´я пішла б. Відвідую лікарів раз на рік у приватній клініці (гінеколог, стоматолог, УЗД та ін). Якби було безкоштовно, була б рада.
Кондуктор трамвая• 19 апреля 2023
Залежно від настрою. Як не хочу - не йду. Якщо все рівно приходжу відмовляюся від гінекологічного огляду.
сама себе прекрасная
• 19 апреля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Це огляд на ваш вибір , спочатку до терапевта , а далі, відповідно до скарг, до інших лікарів чи обстеження
сама себе прекрасная
• 19 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Єдине до гінеколога невідомо якого не пішла б.
Лікаря можна вибирати
Кондуктор трамвая• 19 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
У мене включено
Усе на мій вибір. Тому й кажу, що йду лише якщо настрій хороший, або інколи - оновити призначення
Ms. Искренность• 19 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Лікаря можна вибирати
Я б обрала УЗД основні, раз на рік треба молочні залози перевіряти,УЗД органів черевної порожнини, якщо давно не робили, то рентген легень ..
постою_послушаю• 19 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Це для медичної книжки, чи просто бенефіт такий?
Пишна молодиця• 19 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
А рентген то зачем)
Ms. Искренность• 19 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
А рентген то зачем)
Хотя бы раз в пару лет, думаю, нужно проверять. Особенно тем, кто курит и/или часто болеет бронхитами и т.д.
Весёлая морковка• 19 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
А рентген то зачем)
В стране куча людей с туберкулезом. Мой бм заразился в самом крутом бизнес центре страны. Плохая вентиляция, стресс, открывая форма у людей. Лечился 9 месяцев жесткими препаратами. Его коллеге просто вырезали кусок легкого. Потому ренген лехких - маст хев. Запущенный тубик вылечить почти нереально. Это годы убивания печени и всех других органов. Смертность высокая, увы....
Весёлая морковка• 19 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
А рентген то зачем)
Кстати с бм лежал айтишник. Так он из диспансера каждый день (!) ходил на работу в офис, потому что жена не работала, а у него крутая зп была. Боялись что уволят за 7-9-12 месяцев диспансера. Как вы догадываетесь никто на работе не знаю, что он болен. Да, закрытая форма, но все же...кстати, лечился он больше года. Очень тяжко проходил этот процесс
Оцененная• 19 апреля 2023
Ми працюємо за КЗпП, то ж роботодавець спростив нам життя і для нас непроходження медкомісії означає відсторонення від роботи. Але роботодавець забезпечив нам і комфортні умови, у нас своя, достатньо сучасна лікарня, всі обстеження і прийоми спеціалістів проходимо по місцю роботи.
Ростки жимолости• 19 апреля 2023
Расскажу как это обычно проходидо у нас. Вы приходите, терапевт дает вам листик с врачами и анализами. Сдаете анализы, проходите всех специалистов. Возвращаетесь у терапевту, он смотрит анализы, делает заключение и передает в отдел кадров.
Все хорошо, если вы здоровы, а если нет, и у вас нашли заболевание, или вы сами сказали об этом врачу. Вас тогда могут уволить. Так что думайте сами, решайте сами.
Кудесница_с_пургеном• 19 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Пошла бы только, если есть скарги. Почему бы и не сходить. Если жалоб нет, то нет. Хождение просто так по врачам - не мое увлечение
Кудесница_с_пургеном• 19 апреля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Его отпускали,потому что это не заразно, закрытая форма. Врачи тоже там возле него крутятся, это же не фантастический диспансер самообслуживания с роботами
Медсестричка• 19 апреля 2023
Залежало б від ситуації. Якщо це вимоги роботодавця - звісно б пішла. Якщо це просто огляд, який можна перенести на пізніше, тому що я місяць як завершила обстеження - перенесла б. Але якщо без обстеження давно, то відразу б погодилася. Лікаря не обов’язково любити, але своє здоров‘я берегти
сама себе прекрасная
• 19 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ні, просто використати страховку
сама себе прекрасная
• 19 апреля 2023
Ответ дляРостки жимолости
В мене не так, дані нікуди не передаються