Женщинас• 19 апреля 2023
Лялька Лол ?
Чи буде цікава така лялька для 4 річної дівчинки ?
Результат:
вже голосів:
29 (82.86%)
Так
6 (17.14%)
Ні
Der_Natali• 19 апреля 2023
Залежить від дитини.Ми двічі ходили вибирати ляльку а купували Лего.Хоча доня просить.Підемо наступного місяця подивимось,чи захоче купить
СамавиховуюКота• 19 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Ребенку 4 года
Я поняла. Потеряются многочисленные аксессуары, могут быть слезы
А я нівроку• 19 апреля 2023
Я своїй на три дарувала. Грається, куплю ще. Можете ще Паолку подивитись.
Кидстаффовна• 19 апреля 2023
Моїй племінниці навпаки сподобалася м´яка лялька в 4 роки. Сподобалося спати з нею та гратися з вигулом ляльки на вулиці.
Зараз фото знайду. Тільки у неї плаття трохи інше було. А так зручна лялька, не важка, були в неї вже коляска та кроватка для неї
Кидстаффовна• 19 апреля 2023
Доречі в 5 років ми їй Бебі Борн подарували але вона ним майже не гралася до 7 років. Потім у подруги така ж кукла подарували і вони разом вже ними грали.