Плакулька• 19 апреля 2023
Конфеты ромашка поела- и всё, капец животу...
Купили упаковку ромашка и всё капец животу, расстройство, живот болит и отравление.
По дате свежие, почему так не понимаю и это не у одного человека, а у всех
Ответ дляlilu502
я теж дуже, зараз галаретку купую. Не те звісно, але желейні
Є у Лукаса ще Аркадія з желе.
Правда, теж не те...
Автор не писала, що Ромашка саме Рошен.
Свого часу мамина подруга працювала типу логістом (слідкувала за вчасним поповненням асортименту у декількох магазинах) від кондитерської фабрики у Миколаєві.
Так залишки цукерок, які не продалися до закінчення терміну придатності, вони везли на фабрику назад. Ті залишки йшли у Ромашку.
Скарг не було.
Але. Я жила у Миколаєві і не пам´ятаю цукерок виробництва тої фабрики. Тобто та подруга могла й брехати.
Правда, теж не те...
Автор не писала, що Ромашка саме Рошен.
Скарг не було.