▪️Говорити вузько про контрнаступ – це некоректно. Це величезний комплекс різних дій і заходів, які зараз здійснюють ЗСУ.
▪️Наступ йде на чотирьох основних напрямках з боку ворога: Бахмутський, Мар´їнський, Авдіївський, Лиманський.
▪️Раніше Маляр наголошувала, що про початок контрнаступу ЗСУ не оголошуватимуть. Рішення про контрнаступальні дії ухвалюються за дуже короткий термін.
Хто що думає з цього приводу?
Давайте не вестись на заголовки и вырваные фразы
.
Про початок контрнаступу ЗСУ не оголошуватимуть, однак певні дії вже почалися — Маляр
’Не буде такого дня, коли Збройні Сили скажуть: «Завтра починаємо контрнаступ». Це неможливо в умовах війни, тому що це секретна інформація. Це плани Збройних сил, які ми не маємо права в публічному просторі обговорювати, в тому числі й самі військові їх не обговорюють’, – заступниця міністра оборони України.
.
Ответ дляalinkai
Я цей вислів- Наступ йде на чотирьох основних напрямках з боку ворога - зрозуміла, що ворог наступає.
Так. Це додаткові тези з її промови
Dark_Yasna• 19 апреля 2023
Ответ дляalinkai
так и есть.
Ответ дляArgesha
Думаю, що це маячня - базікати про це на лавках і форумах, як про новий сезон блокбастеру.
А для чого форуми створені? Чи лише речі і косметику обговорювати? Ми не знаємо деталей, на істину не притендуємо, але якісь думки маємо з цього приводу. Ваша зрозуміла або ж ні?
Ответ дляСтрекоза любви
Я ж не проти.
Ви спитали, я відповіла, що думаю з цього приводу.
Знала б достеменно - коли і з якого напрямку буде контрнаступ - точно б не писала про це.
Взагалі, я вважаю, в інеті треба розігнати хибну інфо з цього приводу.
Ответ дляAmalpi
Рашка считает, что контрнаступ будет 30 апреля
Теж чула цю дату
Ответ дляAmalpi
Иностранные аналитики говорят, что у Украины нет авиации и флота
Але ж ми і без цього Харківську, Київську область, Херсон звільнили
Ночка_темная• 19 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Це в тих злитих документах з Пентагону ця дата.Але якщо ті документи і справжні то навряд чи наші не змінять дату раз раша в курсі
Веточка сакуры67• 19 апреля 2023
Ответ дляAmalpi
Это писали в каждом нашем телеграмм канале, в потом рашка подхватила
мини пельмешка• 19 апреля 2023
Ответ дляalinkai
За її словами, українські військові «доволі успішно» діють на трьох напрямках – Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському, противник просуватися там не може.
Все очень просто. В войне используется шахматная терминология. Раша наступает. Фронт стоит почти на месте. Значит Украина в контрнаступлении. Не возможно утверждать, что Украина сейчас не ведет контрнаступление, потому что либо контрнаступление, либо отступление. Вариант сидеть в защите не подходит, потому что в том же Бахмуте фронт ходит туда-сюда, он подвижный.
Kyivlyanochka• 19 апреля 2023
Підтримуємо наших хлопців вірою в перемогу, та молимося за їх життя.
Працюємо, донатимо допомагаємо чим можемо.
Ми звільнимо нашу країну! Віримо в ЗСУ!
Контрнаступ періодично відбувається!
Ми звільнимо нашу країну! Віримо в ЗСУ!
Контрнаступ періодично відбувається!