Ду да ду да ду• 19 апреля 2023
Ви дивитесь руські фільми чи серіали?
Раніше я дуже любила руські фільми і серіали.
Зараз бачу що виходять нові сезони- обходжу їх стороною.
Як ви?
Результат:
вже голосів:
183 (31.99%)
Так, дивлюсь
178 (31.12%)
Зараз ні але до війни дивилась
157 (27.45%)
Ні, і раніше не дивилась
54 (9.44%)
Тиць
Да будет так• 19 апреля 2023
Старые сезоны смотрю. Точнее ребенок смотрит, а я не запрещаю. Кухню в основном.
Полонянка SexShop-а!• 19 апреля 2023
До війни дуже багато їх дивилась, бо в останні роки там хоч знімати навчились. Зараз ніякі другі сезони не дивлюсь принципово.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2023
Про яку перемогу може йти мова? Якщо в мізках деяких нічого так і не переключилося
Сито для думок• 19 апреля 2023
Смотрю, конечно, и совестью не мучаюсь. Я смотрю на бесплатных пиратских сайтах, так что бюджет рф своими просмотрами не спонсирую.
Полонянка SexShop-а!• 19 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А вам би ото тільки зраду всюди розводити.
Муркамурковна• 19 апреля 2023
Жодного руського контенту
Реально, жодного
Не дивлюсь, хоча раніше постійно дивилась
Реально, жодного
Бюст Березуцкого• 19 апреля 2023
Раньше пробовала смотреть. Когда что-то везде обсуждали. Каждый раз оказывалась фигня. Давно перестала и пытаться найти у них что-то интересное. Ну а с прошлого года в принципе ничего оттуда не смотрю. Противно. Даже старые фильмы, которые когда-то любила.
интайм_не_предлагать• 19 апреля 2023
Лет 20не смотрю...раньше еще зоблазнялась на отзывы,но ничего хорошего-отстой полный.
Love_Love_Love_• 19 апреля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Вони думають: а при чем сдесь фильм, ето просто фиииильм, раслабляет
Срочнокпсихологу• 19 апреля 2023
До війни так, після лютого минулого року мене воротить від них. Нема жодних парашинськіх пісень, хотя раніше були в плей листі. Ненавиджу і не розумію тих, хто зараз спокійно дивиться ті рос серіали
интайм_не_предлагать• 19 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Что там научились снимать? Например ?
Love_Love_Love_• 19 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ви взагалі
То або труси одягніть, або хрестик зніміть. Дивитись як русня вбиває нас і розслаблятись під їх же серіальчик……я не маю що додати
Полонянка SexShop-а!• 19 апреля 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Что там научились снимать? Например ?
Ну мені подобалися: Колл центр, Территория, Эпидемия, Хрустальный. Та багато чого. Може б вам таке й не зайшло.
Без Баяна• 19 апреля 2023
З 2014 не дивлюсь , мені справді огидно і верне все що з ними пов´язано.
В моїй хаті моя правда• 19 апреля 2023
І пісні слухала раніше, і кіно російське дивилася, озважальні передачі .. все викреслила майже рік як.
І виявился що все одно є що слухати і що дивитися)
Oksana0612• 19 апреля 2023
Колись дивилася старі фільми і ще з Хабенським, М. Віторганом фільми. Серіали дебідьні ніколи. Діти ясно що ніколи не дивилися. З 2014 не дивимося взагалі.
Мяо мой мяо• 19 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви взагалі
В мене одні мати в голові. Скільки кое...их навколо. Хочеться плюнути в очі кожній
Огірок та Помідорчик• 19 апреля 2023
Навіть зняті раніше українські серіали з участю російських акторів не можу дивитись. Верне від них