Метелик• 20 апреля 2023
Авто в спадок, при переоформленні в МРЕО потрібно саме авто приганяти на огляд??
Добрий ранок. Хто знає, при переоформленні в МРЕО авто, яке залишилось у спадок, потрібно приганяти в МРЕО саме авто на техогляд?
Метелик
• 20 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
Запишіться на сайті МВС на певну дату.
Добре, дуже дякую!
Поміркована думка• 20 апреля 2023
Либо авто в мрео, либо эксперт вызывается к авто ( за доп плату)
Бронетапці• 20 апреля 2023
В мрео треба два записи. Один - для огляду авто, другий - до спеціаліста на переоформлення