kanareyka_tweety• 20 апреля 2023

Чи прорубав би путін коридор у Крим, якби президент був Порошенко?

Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів: 778
336 (43.19%) Так, віджав би коридор
289 (37.15%) Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%) Не знаю
Чашечка кофе• 20 апреля 2023
Ответ дляhydrolog
а как же просто перестать стрелять? и посмотреть в глаза пу?
Скажу так, если бы не Залужный и ВСУ (простые люди, волонтеры) и не помощь всего мира, мы уже были бы оккупированы.
Про допомогу взагалі не згодна. Перші два чи місяць Україна вистояли не завдяки союзникам, а всупереч їх прогнозам.
Тепер нам дають допомогу і це велике досягнення усіх: від військових до послів України у країнах Заходу.
Леска• 20 апреля 2023
Ответ дляKolibri_18
Зелені, до вас питання: чому в котрий раз вас непокоїть Порох, але промахи свого улюбленого ’сонечка’ в упор не бачите? простимулюйте свою бусічку неприємними питаннями, включить, нарешті, критичне мислення, щоб розбудова і захист держави стали ефективними, і щоб він не впав остаточно в ейфорію збудувати новітню монархію. а то буде тут, в Україні, новий ’бацька’, все до цього йде. маю величезні сумніви, що наступні вибори будуть демократичними, аж занадто слуги і їх люди полюбляють владу.
А промахів не може не бути. Всі ми люди, всі робимо помилки, особливо коли не на своєму місці ( ну, тут очі бачили шо брали, їжте хоч повилазьте)
Levander• 20 апреля 2023
Удалено администрацией...
tata-29ef• 20 апреля 2023
Ответ дляyuryia
За год войны было использовано более 70 тыс тонн снарядов для гаубиц.При Порошенко были взорваны склады с этими же снарядами ,более 200 тыс тонн.Вот так преобразования.😀
Де саме? Не чула про це, розкажіть
Яся222• 20 апреля 2023
Ответ дляhydrolog
Тем не менее, Зеленский, как глава государства, ’лицо страны’ и то что дают оружие, есть и его заслуга, как представителя. Порошенко в 2015 или 16 году бегал с куском расстрелянного автобуса с мирными в Волновахе, и никто не отреагировал. А то что без народа любой правитель и представитель власти никто, это думаю всем понятно.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 20 апреля 2023
Ответ дляkarinaanik
Думаю рано или поздно русня напала бы все равно.
Точно не при Порошенко. Справа у його бізнесі.
А там би і путін подох або втратив трон.
Так що при По точно війни не було б.
Чашечка кофе• 20 апреля 2023
Ответ дляolly_bijou
миллионы украинцев ’не втікли’, сотни тысяч пошли воевать, десятки тысяч погибли. Но он у нас один молодец - боневтік
Просто у перші дні війни Захід давав нам максимум 96 годин, а потім фініта. Я вважаю, що захід з Зеленського хотів зробили так собі Тіхановську... а тим часом тут був би якійсь гауляйтер.
cdtnf111• 20 апреля 2023
Ответ дляMilkaG
Тому що жили, та не думали, що війна поруч вже багато років. Нажаль, нікого не торкалось тоді, жили собі і втрат не бачили
До речі, цікавий факт - день памʼяті загиблих порошенко відмовився підписати. Підписав вже Зеленський.
І порошенко в часи свого президентства жодного разу не був біля Стіни памʼяті.
Prervana• 20 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можете подивитися ще на Абхазію, Придністров´я або ті ж ’ республіки’ це просто еталон російського процвітання.
Меня интересует пока Крым. Почему там крымчанам норм? Они уже 9 лет живут в оккупации
Helga_SV• 20 апреля 2023
Ответ дляЯся222
Раша готовилась к войне и санкциям, так что это бы было. А вот если бы не подписали минские и пытались отстоять территории, привлекая запад, то может бы и не было сегодня ничего.
Ви пам´ятаєте Меркель? Яка була іі позиція?
Чашечка кофе• 20 апреля 2023
Ответ дляtata-29ef
Де саме? Не чула про це, розкажіть
Одразу згадується Балаклія та Калинівка.
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляKolibri_18
хуйло готувалося нападати ще з часів Грузії в 2008. але цікаво, втримав країну при знищеній армії - мудак, розпустив армію, забив на захист, шукав мир в очах ворога - наш герой.
що з причинно-наслідковим зв’язком в українців?
а які зараз одіозні закони при кожній нагоді проштовують слуги? це норм, по-вашому?
Зелень - це як Крихітка Цахес, ніхто не помічає його помилок і відвертої здачі України, південь здали таки за 48 годин, усім наказали покинути свої робочі місця.
Іловайськ ви згадуєте. А як же Буча, Маріуполь? це вам не новий Іловайськ, тільки в більших масштабах? мільойни людей втратили дім і своє життя, можливо, через такі дивні домовленості, в Омані, чи після, наслідками яких стала здача Півдня України.

тільки величезна різниця: зелень і слуги прийшли на ’все готове’: відновлена армія, налагоджені зв’язки з заходом, готова міжнародна коаліція. так, війна була неминуча, але можна було зробити більше для підготовки!
Про яку міжнародну коаліцію при Пороху ви пишете?
Levander• 20 апреля 2023
Ответ дляdem_ira
Я не порохобот. Заслуга Зеленского, что действительно ´невтік´, что во внешней политике достойно представляет Украину. Но и эти действия не снимают с него ответственности за кадровые назначения сомнительных личностей, за закрытие разработок нашего оружия, за неподготовку к вторжению, за откровенную сдачу южных регионов страны и т.д. и т.п.
Ну вперёд, на новых выборах идите и баллотируйтесь! Покажите как надо! Лично я знаю, я не смогу, плюс система даёт накатанные варианты и поменять их не дело одного дня, почитайте хотя бы про тендеры, будете удивлены почему картошку в школу закупают по цене выше магазина совершенно законно, к примеру
Леска• 20 апреля 2023
Ответ дляЯся222
За це треба йому віддати належне. Якби не відкрив рота ніхто б і не рухнувся щось нам дати.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 20 апреля 2023
Ответ дляЯся222
Так він за себе переймається, оскільки номер зі здачею України у нього не пройшов
Але кротів із ерефії призначив у СБУ.
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляOllka
А при Порошенку не просто воду і електрику (доречі для українців, які там жили на той час), а весь Крим. Що там мелочиться
Крим віджали 20 лютого 2014. Порох став Президентов в червні 2014.
Коли Крим забирали - подякуйте Янику за ідеальну почву для цього - знищену вкінець армію. Країна тоді була без влади, з тимчасовим урядом. Це велику сміливіть і розум треба було мати, щоб в такий час і з такими ввідними данними взяти на себе відповідальність за махіну під назвою ’держава Україна’, з 38 млн населення. Хто хоч щось намагався в своєму житті організувати, чи керувати мінімально якимось процесом - можуть відчути рівень складності і відповідальності. а хто споживає лапшу від Мосійчук тільки - то, звісно, для тих ’Порох здав Крим’
Яся222• 20 апреля 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що при По точно війни не було б.
Путину есть дело до бизнеса Порошенко?)
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
В моєму оточенні реалії дуже цікаві: воюють та волонтерять навіть колишні фанати опзж, бо іскандери дуже швидко вилікували усю любов до рф.
А Порошенка саме його розділення на 25 та 73% і деякі не дуже адекватні фанати поховають, як політика зі всіма його амбіціями

П.с у двох тураз 2019 буда за нього
+++
Яся222• 20 апреля 2023
Ответ дляHelga_SV
И сейчас Германия до последнего не хотели ничего давать.
I_am_Ukrainian• 20 апреля 2023
Думаю, что нет. Порошенко умелый политик, не дилетант из шоу биза. Война началась не при нем, а рашка воспользовалась ситуацией в стране и бегством Яныка. Я считаю, что при нем такой войны бы не было. Тянули бы до последнего лавируя пока б пуйло не сдохло или власть бы не сменилась. Но кто ж слушал в 2019 что нельзя голосовать за слугу народа когда в стране война. Президент это внешняя политика. Зе не умел ее вести.
VivaForever• 20 апреля 2023
Ответ дляolsen
На мою думку, в путіна було достатньо часу щоб напасти, при Порошенкові.чому він цього не зробив? А зробив при Зе.бо коли прийшов Зе, все його оточення було не проти злити Україну,що і планували зробити,створивши для цього всі умови,але щось пішло не так..тепер маємо,те, що маємо -ЗСУбореться самотужки,народ з усіх сил допомагає,а влада вставляє палки в колеса, приймаючи кончені закони проти військових,проти народу.
Дак чому ж не злили?
MarryV• 20 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

П.с у двох тураз 2019 буда за нього
Вот это вот разделение на 25 и 73% и присвоение себе всех чеснот, что существуют, выглядит как тезис методички раши. Кто не с нами - в 25%, тот против нас. При том, что я голосовала за По. Но люди имели право дать оценку его деятельности и голосовать иначе. Некая арийская расса из 25%. Мощный аргумент как стена Яценюка.
lus_so• 20 апреля 2023
Ответ дляOllka
І до об´єктивної реальності.
Крим захопили а лютому 14 року.
Порошенко став президентом в травні 14 року.
Канал заблокували, електрику відрізали.
При президенті Зеленському кацапи нікого не питають бо взяли АЕС і гідровузол.
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляPrervana
А почему крымчане в большинстве довольны российской версией Крыма?
Дивно. Вони там кріпаки. Все узбережжя російські нуворіші затулили парканом не для простих смертних
Tigrra• 20 апреля 2023
Ответ дляChrist1na
Боялся нападать при пороше
+100, при Порохе не рискнул бы
Prervana• 20 апреля 2023
Ответ дляhydrolog
а они имеют права быть недовольны?
Ну когда человеку плохо, он уезжает обычно. 9 лет уже оккупация, это не полгода-год ’потерпеть’. Я очень мало знаю людей, которые выехали из Крыма. Из того же Донбасса в разы больше. Логично, что чем больше военных действий, тем больший процент выехавших
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляЯся222
Удалено администрацией...
Kolibri_18• 20 апреля 2023
Ответ дляLevander
Удалено администрацией...
він знав про війну з осені 2021, як і всі, хто при владі
якраз перед вторгненням був за кордоном, і чомусь повернувся. ще влада влаштувала цирк зі спробою арештувати Пороха, коли він повернувся, здається, в січні 2022. то чому ж він не вивіз сім’ю і себе, як Ахметов? він взагалі ’не при владі’, нашо паритися, поїхав би собі, да і все. але ж щось робить, незважаючи на критику. його партія спускає з небес на землю охринівших слуг.
VivaForever• 20 апреля 2023
Ответ дляjesper
не просто готово було злити, а зливало. Дбр вже ’закінчило’ розслідування щодо крота кулініча, а то що ця тварь була прризначена зе не говориться в докладі дбр, а то, що кулініч не міг бути призначений на державну посаду,бо це порушує закон про люстрацію, теж не покажуть по марафону, не покажуть і про наумова і баканова, і гетьманцева, бо всіх їх призначав президент зе.
А що ж пішло не так?продовжуйте свою думку
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Це не було безкровно ніколи.
На стіні памʼяті в Києві ~4300 вояків. Це без мирних жертв та небойових втрат.
А оті 15 тисяч загиблих за 8 років - це з цивільними? Тобто військових загинуло менше?