Шалена невинність• 20 апреля 2023

Міоксель гель для зачаття

Всім привіт)
Дівчата можливо хтось користувався Міоксель гелем? Чи чули відгуки?
Пише що допомагає сперматозоїдам "добігти" куди треба)
Сонячний день• 20 апреля 2023
Надо палкой проталкивать
автор Шалена невинність • 20 апреля 2023
Ответ дляСонячний день
Надо палкой проталкивать
Ви така розумна😂
Сонячний день• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Ви така розумна😂
Да
Сонячний день• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Ви така розумна😂
Удалено администрацией...
Ермолайчик• 20 апреля 2023
У чоловіка також були проблеми. Міц гінеколог сказала - не ефективний
Ответ дляСонячний день
Удалено администрацией...
Схоже у вас немає мозгів зовсім!
Жена миллионера• 20 апреля 2023
Я в свое время интересовалась, но в наличии не нашла
Шопингмонстр• 20 апреля 2023
Автор, сколько времени вы не можете забеременеть? Я так понимаю, вы пока на стадии проб естественным способом?
Ответ дляШопингмонстр
7 місяців
В чоловіка багато малорухомих сперматозоідів, вже 2,5 місяці лікуємось ще 2 тижні і йдемо перезлавати спермограму. Надіюсь показники покращаться
Шопингмонстр• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
7 місяців
вы пробовали посещать центр планирования семьи или вы в частной клинике? удачи вам в любом случае
главное не прозевайте факт беременности) а то я еще месяц стояла березкой, а оказывается уже не надо, стояние вверх ногами может вызвать тонус матки и опасность выкидыша
Ответ дляШопингмонстр
Ми в приватній клініці) лікар уролог призначив чоловіку лікування, перед тим у мене була анембріонія((
Дякую) вам бажаю легкоі вагітності)))
Шопингмонстр• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Дякую) вам бажаю легкоі вагітності)))
спасибо) но то уже дела минувших дней) 16 лет почти пупсу)
Olena_Barva• 20 апреля 2023
В мого чоловіка теж були проблеми з рухливістю сперматозоїдів, із за запалення простати (яка його навіть не турбувала). Він лікував простату і пив таблетки для покращення сперми. Спермограма покращилась. Але ні уролог, ні репродуктолог не назначали жодних гелів. Треба буде наступного разу запитати у лікаря.
Чучело-Мяучело• 20 апреля 2023
В чоловіка не було проблем з рухливістю, але я постійно шукала що спробували з так званих лайфхаків 🤪 то ж Міоксель купували, спробували лише раз, бо якось не зручно, мене завжди чоловік цілує «там» перед самим статевим актом і я не хочу його тим гелем «годувати», тому так по суті і лежить він в мене… але читала гарні відгуки про нього
Про всяк випадок допишу, що по лікарям ми теж ходимо не один рік, тому гель просто як додатково прикупили, на «а вдруг допоможе».
Кредитная• 20 апреля 2023
Пробували свічки екоксінал, помогли в перший же місяць використання. Суть така сама, помагають добігти спермикам.
Чучело-Мяучело• 20 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Так, Екоксінал з такою ж дією, але я не знайшла в продажу, а Мілксель знайшла в аптеці Доброго дня
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вам допоміг міоксель?
Хочу замовити в інтернеті
Чучело-Мяучело• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Вам допоміг міоксель?
Хочу замовити в інтернеті
Я трошки вище розповіла, що вдалось використати всього один раз, тому не можу бути об‘єктивною. За цей один раз не допоміг)
Sunrise23• 20 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
Дякую) вам бажаю легкоі вагітності)))
Я думаю, если беременность уже наступала самостоятельно, то нет смысла в подобных гелях. Главное качество спермиков, пусть муж заканчивает курс лечение, сдает сг можно с днк-фрагментацией, чтобы наверняка и все у Вас получится. Удачи
Ответ дляSunrise23
Дякую❤️
Ms. Dolly• 20 апреля 2023
Про гель не знаю,купила екоксінал, одну тільки використала,як раз відслідковувала овуляцію, в черговий раз перевірялась,завагітніла,зараз 8 й місяц пішов . В чоловіка була низка рухливість,але підвищували за рахунок вітамінів,зміни харчування. Більше 5 років спроб і ось вийшло,хоча ми уже собі давали останній рік на спроби.
Якщо комусь потрібно можу віддати свічки (4шт),але омовлюсь купляла в серпні, термін придатності сплив в листопаді. Те ,що читала що вони допомагають зробити сприятливу мікрофлору.
Кредитная• 20 апреля 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Якщо міоксель такий самий, то ви чоловіка ним не нагодуєте. Там треба за добу свічку ставити. Наприклад ввечері в середу поставила, а в четвер ввечері секс. Я пробувала в пятницю ввечері ставити, а в суботу вранці секс, то чоловік не міг кінчити, він трохи жирний чи слизький, казав, що відчуття не ті зовсім. Тому чекали до вечора і знов секс.
Чучело-Мяучело• 21 апреля 2023
Ответ дляКредитная
За інструкцією в Міокселя цей гель треба за 5 хв до статевого акту, то ж трохи інше використання. По суті його треба перед прелюдією. І він рідкий, вже треба лежати з ним)) Пошукаю ще екоксінал, може вже і з‘явився знов у продажі.
Lilme• 21 апреля 2023
Нам лікар уролог з клініки репродуктології рекомендував фертил сейф плюс)) правда нам він не знадобився тому щось сказати про нього не можу))
Ждушечка• 21 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
7 місяців
Чим лікуєтесь?
автор Шалена невинність • 21 апреля 2023
Ответ дляЖдушечка
Чим лікуєтесь?
Трібекс
Новофертил
Marina Dobrinina• 08 мая 2023
Ответ дляMs. Dolly
Вітаю. Чи є ще у Вас ті рештки свічок? Ніде не можу знайти у продажу(