Медсестричка• 20 апреля 2023
Кого дратують їх гіперактивні діти (саме надмірною рухливістю)
Як ви з цим справляєтесь? Самі п´єте заспокійливі? Даєте дитині (приписані лікарем) і чи діють вони? Віддаєте дитину на цілий день до садка чи школи повного дня? Даєте гаджети, щоб мати трохи спокою?
Медсестричка
• 20 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
А як на спорт реагує? Для нас це стало порятунком.
В професійний спорт її ніхто не візьме - є певні фізичні протипокази. Звичайні гуртки чи секції, година-півтори заняття - це для неї взагалі нічого, це і половину енергії в неї не забирає.
Медсестричка
• 20 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
У нас так. Я с ребенком 24/7, плотностью без бабушек и дедушек. Тяжело очень. По максимуму : прогулки , футбол, плавание.
Надо придумать занятие на каждый день, нужен режим и т.д. без лекарств.
Сейчас ребенку 6.9 ,готовим к школе.
Иногда хочу выйти в окошко, но надо жить дальше и искать пути решения.
Без гаджетов, максимум час в несколько дней. Телевизор - редко очень - можем на выходных включить какой-то длинный мультик.
Главное,- найти то, чем ребенок увлекается. У нас совсем не пошло самбо. Машинки просто валяются и треки, но хорошо можно занять его Лего и рисованием, часто лепка. Я заметила, лучше несколько занятий разных на выбор, тогда ребенок более устойчив.
Главная для меня трудность- сдерживать себя саму, свое раздражение и усталость, не срываться.
Удачи вам и сил. И терпения . Главное - здоровья и вам и ребенку
Сейчас ребенку 6.9 ,готовим к школе.
Дякую
культУра• 20 апреля 2023
В мене така дитина. Навіть коли тв дивиться, скаче на одному місці як кенгуру. Сидить - качається на стільці, або крутить волосся. Їсть - ложку з´їв і скаче біля столу. Це не баловство, це некеровано. Зараз вже 11, покращення я не бачу.
Спорт чудово, але через дефіцит уваги не може зосередитися на командній грі, отже лише індивідуально, роликові ковзани, плавання. Але він навіть після прогулянки в 10км приходить додому і скаче, після тренуваннь також.
При цьому дуже розумний, вихований.
Дозволяю приставку 2 години в день, алн після неї ще бігає туди-сюди по хаті ще жвавіше. Але мені також потрібно трохи спокою)))
При цьому дуже розумний, вихований.
Неправдиша• 20 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Я лично никого не осуждаю, тк чужая жизнь мне не интересна . Но для меня дико оставить детей и уехать самой отдыхать .
Для мене дико, що для вас це дико.