Я тут с краю постою• 20 апреля 2023

В чому різниця у цих валютних депозитах Приват?

Є на 1 міс, є на 4-12 міс
Начебто, умови однакові, вигідніше, ж, на 1 міс?
КликОЛЬКА• 20 апреля 2023
Ні 1 місяць я не бачила, тільки мінімум чотири місяці
Апрель Ивановна• 20 апреля 2023
З купівлею валюти з гривневої картки - від 4 місяців, більші - з можливістю поповнення, але не менш ніж за 3 місяці до закінчення
Рожки-да-ножки• 20 апреля 2023
Я хотела сейчас положить на долларовый, но перечитала условия и написано что пересчет в гривне.
Вумна, аж страшно• 20 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
это в привате, там два вида депозита.
Леплю из пластилина• 20 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Выбирайте депозит Стандарт. Это тот, что возвращает вам доллары на вал. Карту.
автор Я тут с краю постою • 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
На місяць можна, лише, коли готівкою валюту на депозит кладеш сказали
Апрель Ивановна• 20 апреля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
і навіщо вам взагалі депозит? тим більше на місяць?
автор Я тут с краю постою • 21 апреля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Щоб купити долар не по 38, а по 37.45, та і долари не завжди є у відділеннях на продаж, а так заберу через 4 міс, мені не терміново
Апрель Ивановна• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так якщо вам пояснили в банку про депозит на 1 місяць, в чому ваше питання?
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну, логічно, ж, що відповідь банку була отримана вже після мого питання тут?