Коли мовчу- приємна жінка• 20 апреля 2023
Домашнє насилля, діти , зустрічі з татом. Як?
У мене от вже декілька років немає відповіді на це питання. Як бути? Як мені захистити себе в такій ситуації? Як у нас захищені жінки? Коли ти тікаєш від чоловіка, який б´є, гвалтує, тиранить. У вас є спільні діти. І для дітей він залишається батьком. За те, що він вдарив матір, батьківських прав не позбавляють. Він має право їх бачити. Тобто, виходить, що жертва( мати) постійно має зустрічатися з кривдником. Де тут захист жертви?
Тема на поговорити. Можливо я не знаю чогось і у нас є захист у мам в таких випадках?
АсобеннАя• 20 апреля 2023
160 грн штраф мужику за домашнее насилие, и то те 160 грн идут государству.
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляНе против
І в поліцію ще заяву не приймуть. Типу самі розбирайтеся
Я якраз по цій причині не пішла в поліцію, коли мій колишній чоловік мене згвалтував. Ми то були ще одружені. Я побоялася що посміються тільки. І без того було гидко
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляАсобеннАя
І 1600 грн здається мамі, якщо вона не дала дитину на зустріч з татом
Не против• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Капець
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Де ви такого знайшли? Вибачте...
Ви хочете сказати, що такого не буває?)
Не против• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Мабуть, тре було заяви на нього писати. Щоб якось доказати, що він дегенерат та обмежити спілкування із дітьми?
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Де ви такого знайшли? Вибачте...
Я вас розчарую. Таке не лише в маргінальних сім´ях. Домашнє насилля ( фізичне чи психологічне) є в різних суспільних групах. І інтелігенти також не виключення.
До речі, тут були теми про настання над дітьми. Найжорсткіше писали за знущання від батьків якраз діти інтелігентних професій, які для всих були зразкові сім´ї
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляНе против
Можливо. Так чи врятує це? Ми коли розлучалися йому адвокат гарно писав відповіді. За його словами я ховаю дітей і не даю спілкуватися, а він дуже їх любить і завжди все для них)) хоча я прикладала скріни повідомлень де він погрожував вбити нас, бо я посміла підти .
Хвець-тець• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви хочете сказати, що такого не буває?)
Да полно такого. А, если у него еще и денег полно, связей, то это вообще адская смесь. Такие сволочи еще и детьми манипулируют
Та прям багіня• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви хочете сказати, що такого не буває?)
Буває...
Але він не за один день таким став.
Чим Ви думали, коли з ним спали? Коли він Вам дітей клипав? Вибачте. Образити не хочу. Але Ви самі його обрали.
Але він не за один день таким став.
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Буває...
Але він не за один день таким став.
Хочете образити. Не лицемірте. Інакше б ви не писали
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Якщо у нього ще й грошей багато, то жінці п..ц. Хіба пощастить втекти десь за кордон. І обірвати всі зв´язки
Та прям багіня• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це Ваше сприйняття, не більш..
Вибачте. В чому я не права ?
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Це Ваше сприйняття, не більш..
Вибачте. В чому я не права ?
Господи, та перестаньте ви ліпити оте ’ вибачте’.
О, все по класиці. ’ То не я, тобі здалося’.
Ще раз, що ви хочете отримати вашими коментарями? Якщо ви стикалися, то ви чудово знаєте як це все проходить. Якщо вигуляти біле пальто, то де вихід самі знайдете
Та прям багіня• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та Ви далеко не жертва.
Хвець-тець• 20 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
І то тільки під час війни зможе втекти, бо дітей після ніхно не випустить без довіреності. Серед знайомих є один дорослий чоловік, якого начебто ’кинула мати’. Дуже сумніваюсь, що з їх грошима це так і було і один хлопчик-однокласник моєї дочки... причому мама в нього нормальна. Знали сім´ю ще в садочку і в випускній групі вони в мами дитину відібрали... вони це тато і його мати (бабуся хлопця)....
Коли мовчу- приємна жінка
• 20 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Та Ви далеко не жертва.
Ну соррі
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 апреля 2023
Ответ дляХвець-тець
Так, зараз так і хочеться сказати таким жінкам: тікайте поки є можливість.
Дуже часто, до речі, допомагають свекрухи, сестри чоловіка в відбиранні дітей у матері.
Моторошні троянди• 21 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Та Ви далеко не жертва.
Жертву шукаєте? Яка ви неприємна((
Та прям багіня• 21 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Жертву шукаєте? Яка ви неприємна((
В смысле - шукаю?
Это автор себя такой хочет представит.
А правда, да за частую неприятна.
Это автор себя такой хочет представит.
А правда, да за частую неприятна.
Моторошні троянди• 21 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
В смысле - шукаю?
Это автор себя такой хочет представит.
А правда, да за частую неприятна.
Это автор себя такой хочет представит.
А правда, да за частую неприятна.
Ви пишете з помилками, але розраховуєте на психологічну експертність)
Коли мовчу- приємна жінка
• 21 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Найкраща реакція щодо таких людей - ігнор. Ви вірно написали, що вона шукає жертву, яку можна розпинати та за рахунок якої можна самоствердитися. Там стільки розчарування в коментарі ’ та ви не жертва’. Такий облом вийшов)))
Та прям багіня• 21 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вашей фантазии нет предела.
Но оставьте её при себе.
Не приплетайте их людям, которых не знаете.
Но оставьте её при себе.
Та прям багіня• 21 апреля 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Ванга з Вас ніяка.