Муркамурковна• 21 апреля 2023
В нас сьогодні перший раз включили освітлення... Сижу на вулиці) пахне квітами... Слухала надривні вірші.. А тут опять вони...
Karamelka-Ольга• 21 апреля 2023
Ответ дляMarysya
Тільки вмостилась з котиком під боком. Най би тим москалям пір´я в горлі поросло
В мене через котика, який спить зі мною в ногах, вчора зранку так судома голені схопила, що я вже два дні ледве ходжу.
МаргаритаЛьвовна• 21 апреля 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
как это из-за котика? он у вас 10 кг весит?
Байрактарочка• 21 апреля 2023
❗Повідомляється про повітряні об´єкти у Чернігівській області! Попередньо Шахеди!
Ну йоб..
Люсильда.ua• 21 апреля 2023
Ответ дляInuk
⚠️ Зліт МіГ-31К ВПС рф.
ае ’Саваслейка’, рф.
МіГ-31К — носій гіперзвукової ракети Х-47м2 ’Кинджал’, яку наші засоби ППО не можуть перехопити. Через це тривогу оголошено по всіх областях України.
МіГ-31К можуть супроводжувати:
— Винищувачі Су-30СМ;
@war_monitor
ае ’Саваслейка’, рф.
МіГ-31К можуть супроводжувати:
— Винищувачі Су-30СМ;
@war_monitor
І невже ці падлюки піднялися на нічне тренування?! Чи куди то їх хер в ночі несе
. Вчора шахедами довбали, сьогодні знову щось на ніч запланували. Ненавиджу їх
Karamelka-Ольга• 21 апреля 2023
Ответ дляЛеска
Так гарно лаєтеся))
Я підписалася на канал з укр лайкою. Зараз щось згайду підходяще..
О! Давайте, треба розширяти свій словниковий запас
Байрактарочка• 21 апреля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Вже і шлюхеди летять. Сьогодні була новина шо підарусня отримала нову партію
Ваш психолог• 21 апреля 2023
Ответ дляБайрактарочка
А шоб було як в бєлгороді сьогодні
Шоб самі сєбя дамбілі
Су уже всьо,тепер черга того Міга!
Де злетів,там і впав!
Люсильда.ua• 21 апреля 2023
Ответ дляБайрактарочка
А на яку область?
Karamelka-Ольга• 21 апреля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Очень просто. Спит котик, а я ноги кладу так, чтобы его не потревожить. Наверное, нога не удобно лежала, потом я потянулась и всё.
healer09648293• 21 апреля 2023
Ответ дляnikolayev
Вы где сейчас нервничаете? Я наверное, на кухню пойду.
В ліжку
Karamelka-Ольга• 21 апреля 2023
Ответ дляMarysya
В мене так вранці рука затерпла,розумію вас
Так, це також не приємно.
Байрактарочка• 21 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Якого фіга це корито підняли вночі. До мопедів нам не звикати. Тварі
Вже давно корита вночі не літали