Stefaniya K.• 21 апреля 2023

Гарні новини!

вчера в 19:37
"Контрнаступление ВСУ будет сюрпризом не только для российских военных и для российского общества, но и для многих украинцев", — представитель президента в ВР Вениславский😏
👉🏻 Дешева копія путіна з аліекспрес відвідала військову базу лаптів на Херсонщині і завдяки криворуким операторам спалила дислокацію військової частини. До якої ми вже можемо дотягнутися з імпортних карамультуків. Сподіваюся, що з іконкою він привіз своїм оркам ще й по пакету. Можете в них вже залазити, уйоб.и

👉🏻 Кейс Новінського наочно доводить, що шамани УПЦ МП не мають до бога ніякого доступу. Молився йому дьячок, поклони бив, бабки башляв, Паша Мерседес помогав прокляттями, а все одно СБУ схопила за сраку і віджала на 144 ляма активів, які він намагався сховати, зареєструвавши на інших осіб. Тож нехай тепер Паша Мерседес йому проповідує про смирення.

👉🏻Пам’ятаєте кроликів, які не тільки ценний мєх, а ще й два довбойо.и з кремлівськими методичками? Так от українці за кордоном також пам’ятають. І зірвали цим двом натоптишам вісім з дев’яти концертів у США.
Один, я так розумію, залишили, щоби усі бажаючі могли прийти і заліпити їм тухлим яйцем по ї.альнику. Ми ж не звірі 😊

👉🏻 До України приїхали Петріоти від Штатів, Нідерландів та Німеччини, які можуть збивати не лише балістичні ракети, а і російську авіацію на відстані до 150 км. Саме у день оголошення цієї новини у Києві була тривога, НАСА вирішили уроніть свій супутник, а небо - НЛО.
Звісно я не сумніваюсь, що це були марсіани, які прилетіли в Україну подивитися, що таке справжній космос, і не збивала їх ніяка бучанська ТРО, а шо не так?

👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». У Пітері полихає Кировський металургійний завод, насичуючи атмосферу усією таблицею Менделєєва. Те ж саме відбувалося вчора на заводі з виробництва пластмас та смол у Дзержинську. «І дим отєчєства нам сладок і пріятєн». А хто кашляє – той не патріот.

👉🏻Завдяки теплій зимі Європа накопичила рекордні обсяги газу у сховищах і тепер крутила на шуруповерті росію з її газовим шантажем

👉🏻Київрада нарешті розриває договір оренди земельної ділянки із посольством балайні, після чого посольство повернеться у власність держави. Не знаю, що там тепер може відкритися, місце же прокляте. Хіба музей перемоги України над росією

👉🏻Було колись у русні таке собі добровольче формування «Нєвський». Ну, на честь Олександра Невського, на якого путін надрочує, коли його більше не збуджують Сталін та Іван Грозний. Формування здоброволилося з осіб, яким давно було місце якщо не в шизо, то у паноптикумі, тож природа нарешті вигадала, як очиститися від всіх них скопом і стали «нєвські» бігати на наші позиції наче лемінги. Підрозділ внаслідок цього критично зменшився, а міноборони лаптів вирішило, що вже й нічого підкидати форму і озброєння цим жалюгідним решткам.
У рештків ще активніше почалося п’янство, бляд.тво і дезертирство, так шо можна вважати, що ЗСУ цілком загеноцидили ще один підрозділ. Амінь

👉🏻Ну і ще трохи про слабоумство і… слабоумство. Чмобікам подарували на паску іконки із зображенням путіна. Та не ржіть, це страшна зброя, подейкують, що однією іконкою можна роздушити чотирьох клопів, перш ніж вона зламається. А перед цим, нагадаю, роздавали свічки, які треба запалювати під час бою, щоби не бути убитими укростатаністами.

Диспозиція: чмобік з іконкою та свічкою пиз.ує у бік нашого вопу під пісню шамана я рускій значіт мнє повєзло». Що було далі – напишіть у коментарях
автор Stefaniya K. • 21 апреля 2023

nata575757• 21 апреля 2023
lenakarp• 21 апреля 2023
Супер,👍 интересно иконка путлера от моли помогает
ОльгаХ• 21 апреля 2023
Вот автора многие фукают, что реинкарнации Кимберли и прочее. А мне ее темы нравятся. Новости читать некогда, а ее темы как выжимка хороших новостей. Я для себя называю эти темы минутки позитива.
Автор (или авторы), спасибо вам!
Piracanta• 21 апреля 2023
За полчаса никто не написал фразы ’а у нас ещё хуже’, ’война на 145 лет’ и не забросали автора какашками?Спят что-то.
WomAnn• 21 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Когда война закончится?
автор Stefaniya K. • 21 апреля 2023
Ответ дляОльгаХ
Автор (или авторы), спасибо вам!
Ким-блонд и постарше намного.А я -брюнетка.

Piracanta• 21 апреля 2023
Ответ дляWomAnn
Когда война закончится?
Понятия не имею.
LudaSHS• 21 апреля 2023
Ой бачили желту пресу? Чисто так
Смешно
Такой грозный а такие статьи пошли
автор Stefaniya K. • 21 апреля 2023
WomAnn скоро
автор Stefaniya K. • 21 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ой бачили желту пресу? Чисто так
Смешно
Такой грозный а такие статьи пошли
На болотах вой за белгород.
LudaSHS• 21 апреля 2023
А еще рашка белгород бомбила вчера
На Харьков не пошло
Каллипсо• 21 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
А еще рашка белгород бомбила вчера
На Харьков не пошло
Ну надо же, какой облом, хотели Харьков бомбить, а оно вот че. Карма в действии 😁 Хер им, а не Харьков )) Вертели мы их на юух 😏
Tory_Victory• 21 апреля 2023
Вам наверное платят за такие посты или вы на добровольных началах жёлтую прессу собираете?
LudaSHS• 21 апреля 2023
Из международного

https://www.ukr.net/news/details/politics/96954152...
Мы планировали и Сирию
( помните, доки -не все правда)
Ms_Sambukina• 21 апреля 2023
удивило про кроликов, эти старые пердуны ещё выступают типа?)))
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
А за ваші пости з російськими наративами теж платять?))
interior_designer• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
первая пошла
Tory_Victory• 21 апреля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ну кому какие наративы
Я живу в Украине и устала от мракобесия которое творится в моей стране в первую очередь, а потом уже от нападающих соседей

Tory_Victory• 21 апреля 2023
Ответ дляinterior_designer
первая пошла
Да радуйтесь розовым соплям, пожалуйста))
Gюнтер• 21 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ой бачили желту пресу? Чисто так
Смешно
Такой грозный а такие статьи пошли
Прям,че то Доби вспомнился))
interior_designer• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Удалено администрацией...
Tory_Victory• 21 апреля 2023
Ответ дляinterior_designer
Удалено администрацией...
LudaSHS• 21 апреля 2023
Ответ дляGюнтер
Прям,че то Доби вспомнился))
Одын в одын!
interior_designer• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Удалено администрацией...
роса пишется с одной буквой с, плохо в школе учились)
LudaSHS• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Удалено администрацией...
А че ныть с утра уже надо? И так весь год и 1.5 месяца?
Горловое нытье или обычное плаксивое?
Те 400 дней каждый день надо бидкатися?
Это ниодна психика нормальная не выдержит.

А мы, украинцы, выдерживаем, живем и даже улыбаемся, прикиньте
interior_designer• 21 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Горловое нытье или обычное плаксивое?
Те 400 дней каждый день надо бидкатися?

LudaSHS• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Удалено администрацией...
Толи ло ваши темы!

- всех дженщин заберут
- румыния заберет Украину
- мобилизация в раше и как нападут они снова и снова , как нападут

Так? Это правильные ? ’ не божа роса’?
В обязательно ныть?
Вы так боитесь?
Ну пережили зиму, и асе потоки отих пугалок, и весну и лето переживкм
Piracanta• 21 апреля 2023
Ответ дляTory_Victory
Ну кому какие наративы
Странные у вас приоритеты. Да и с логикой так себе.
Advoco• 21 апреля 2023
Новини висмоктані з пальця. Де боротьба з корупцією?Реальні посадки і конфіскації, а не базікання…. Де покарання зрадників? Наумова, Баканова, Демченка, Портнова…? Де розслідування по розмінуванню Чонгару? Чому опзж, Риги, за життя досі на своїх місцях? Чому московські попи так і сидять у Лаврі? Та інших наших святинях і продовжують сплачувати дань Кірілу.