Малявка ще та• 21 апреля 2023
Генетический тест на национальность
Девочки, кто-нибудь делал?
Стоит он своих денег?
Что вам показал?
Где делали?
Стоит он своих денег?
Что вам показал?
Где делали?
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Читайте.
Зміст — значення — суть — сутність — сенс
Названий ряд синонімів об’єднує поняття «внутрішня основа, особливість, сутність чого-небудь». Найбільш поширеним щодо цього і стилістично нейтральним є слово зміст: зміст життя, зміст поведінки, зміст повідомлення, зміст поняття. Як термін уживається словосполучення зміст і форма (у мистецтві), тому одне із цих співвідносних понять не може мати синонімічної заміни типу значення, сутність і под. Терміном виступає також іменник значення: значення слова, значення терміна, лексичне значення, граматичне значення слова.
Часом у розмовній практиці можна почути слово смисл у значенні «суть, сутність, сенс, зміст», тобто вживають вислови типу смисл слова, смисл речення, смисл творчості. Замість них треба вживати вислови зміст слова, зміст речення, зміст творчості.
Поняття «розумна основа, мета, призначення чого-небудь» передається словами зміст, сенс, суть, сутність: зміст буття, сенс життя, суть життя. Отже, зміст, з одного боку, це «те, про що йдеться, розповідається; те, що описується, зображається» (зміст оповідання, зміст картини), а з другого — це «найважливіша ідея, основа, сутність чогось».
Слово смисл неправомірне у значенні «розум», «глузд», напр.: тверезий смисл, здоровий смисл. Нормативними в цьому разі є тільки словосполучення тверезий розум, здоровий глузд.
Замість поширених ненормативних висловів у смислі того, в якому смислі, є смисл, немає смислу треба вживати: у розумінні того, в якому розумінні, щодо того, є рація, є сенс, немає рації, немає сенсу.
Нащо це простирадло? Можна просто відповісти так чи ні на поставлене питання? Це з синоніми, самі кажете )))
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Ви ж хочете знати як правильно - читайте. Я не філологиня, щоб консультації надавати.
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Але стверджуєте, що праві саме як філологиня ))) Та синонім не означає, що слова повність, у всіх випадках можна замінити одне одним.
Я прочитала. Саме ваш випадок вживання не описаний. Де у вас
’ зміст, з одного боку, це «те, про що йдеться, розповідається; те, що описується, зображається» (зміст оповідання, зміст картини), а з другого — це «найважливіша ідея, основа, сутність чогось»’?
І консультація не потрібна. Просто ваша відповідь так чи ні.
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Вам насправді потрібно відповідь чужої людини під анонімом на форумі?
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Намагаюся грамотно розмовляти та писати.
А ви так відстоюєте свою правоту, що так )))
Потішаюся• 21 апреля 2023
Я делала этот тест, мне понравилось.
Но мне больше понравилось, что тест выявлял родственников по всему миру и до сих пор находятся мои родственники. Есть возможность им написать и пообщаться. Я очень рада, что сделала тест.
Малявка ще та
• 21 апреля 2023
Ответ дляПотішаюся
Я делала этот тест, мне понравилось.
А какой делали?
Потішаюся• 21 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
А какой делали?
Я делала
23andme
Не уверенна, что он есть в украине, вроде бы есть в европе. Я делала в сша.
Тест находит много родственников...вросто огромное количество. Например у меня оказалось что кто-то из родственников в начале 20го века сбежал с ’расиюшки’ в аргентину, через поколение уже был в сша. И вот у меня есть родственники и в аргентине и в сша которые уже говорят только на испанском и английском.
Просто интересно, мы связались и поддерживаем отношения.
Генетически, то что оно мне сказало, что у меня есть % евреев и % финов... это как бы мне интересно, но не так сильно как ррдственники. Нашлись родственники и в канаде и в австралии. Просто интересно как люди мигрировали и в итоге новые поколения уже и не знаю откуда их корни.
23andme
Безпорадна Кроко• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
В мене всі українці, змісту робити немає.
Я тоже была уверена в этом. Оказалось не все так просто.
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я дослідила 6 поколінь, мені достатньо.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Я викладач української мови , можете не вумнічати
оффтоп.Можно к вам в личкуобратиться с вопросом по школьному тесту?
Кукусикиииииии• 21 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Интересная тема.
Я иногда думаю о таком тесте. Только %50 российских корней будет. Смысла нет, никуда не примут )))
откуда знаете,что росиянские родственники и корни именно с тех земель. у нас в роду есть белокожие, с черными волосами и густыми бровями. точно не славяне.
Весотехник• 21 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Мы в Европе. Читала, что можно сделать и самим отправить в Америку. Потом ждать результат
Ой,я в Польше видела,там цена в раене 1000,злотых. Сделать дома и отправить по почте. Я тоже хочу ТК внешность не славянская,а судя по моим родителям должна быть 100% светловолосая,сероглазая славянка
Весотехник• 21 апреля 2023
Автор,недавно была тема где девушка рассказывала за этот тест. Может кто то из советчиц вспомнит, там девушка показывала скрин результата,она ещё какой то не нашей оказалась по тесту,но она говорила что все правильно показало ТК у нее бабушки не украинки
З родзинкою• 21 апреля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
У меня не типичная внешность для словянки, и я дальше прабабушки не знаю никого. Люди говорят что я похожа на индуску, циганку, итальянку. Хотелось бы знать кто же у меня в крови)))
Хто-хто. Татаро-монголи тут шастали, а у них гени ого-го! У мене теж, через покоління їх «шастання» вилазить. А по паспорту усі українці))
Повелитель бітка• 21 апреля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
может то турки были
Повелитель бітка• 21 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Менві показує цей тест за 39 Є зараз на сайті ДНК тест MyHeritage + Безкоштовний 30-денний пробний період Повного плану
ЦІНА
39 €
ЦІНА
39 €
вот только купила, уже несколько лет хочу сделать этот тест
а вы подписку их покупали? я отказалась. Зачем она? Вам приходит уведомление о родственниках без этой подписки?
Така бойова Я• 21 апреля 2023
Ответ дляДобротная
И если учесть, что тест показывает мужскую линию, а еврейство ведется по материнской, то вообще не понятно зачем он нужен))
І як тест може визначати чоловічу/жіночу лінію?
Така бойова Я• 21 апреля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Чтобы получить гражданство в одной из стран Европы
Цей тест не є аргументом для отримння громадянства
Добротная• 21 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
По хромосоме Y
Малявка ще та
• 21 апреля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ха-ха... И мы купили
Така бойова Я• 21 апреля 2023
Ответ дляДобротная
По хромосоме Y
Ну тепер вс зрозуміло - тест робить генетику виключно на ігрек хомомосомах
А жіноча для нього занадто складна, так? Це мабуть пов´язано якось з жіночою логікою)
Така бойова Я• 21 апреля 2023
Ответ дляSanechko
Люди, то ж просто бізнес!!!
Очніться!!!
Тут днк на рідство нормально зробити не можуть
Очніться!!!
Чому не можуть на ДНК зробити?
Добротная• 21 апреля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ну может хоть откроете почитаете, не будете тупить?
Данные Y передаются без изменений в отличии от Х. Иногда бывают мутации, но они учитываются.