Малявка ще та• 21 апреля 2023

Генетический тест на национальность

Девочки, кто-нибудь делал?
Стоит он своих денег?
Что вам показал?
Где делали?
Невидимка• 21 апреля 2023
Ответ дляМошей ницца
Я так розумію Ви хочете подати щось типу на возз’єднання сім’ї си на право отримати громадянство? Таке, здається, можливо, в Ізраїлі
У автора уже есть израильское гражданство. Она теперь с Португалией и Испанией воссоединиться хочет.

Залізна тьотя• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
В мене всі українці, змісту робити немає.
Не змісту, а СЕНСУ. українка...
Малая Налегке• 21 апреля 2023
Ржачная тема
Чупа-чупс• 21 апреля 2023
Ответ для_Olka_
Хамство - это агрессия.
А ’від слова зовсім’, я так понимаю, тоже выражение из украинской классики?
„ваших послуг не потребую, від слова зовсім.”
Друга дуже показова фраза у «україномовної» пані)))
Українці зрозуміють що до чого))
Теорія перекладу відповідає перекладу слова в словнику, але українці в такому слова контексті в розмовній мові не використовують. Але в словниках про це не написано!
Такі дрібниці і вирізняють носія мови …

Це як переклад англійського «happy birtday”)) начебто дуже чіткий, правильний переклад-щасливого дня нарождення!

Немає сенсу їй щось доводити, а ми все зрозуміли)
Гарного Дня!
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не змісту, а СЕНСУ. українка...
Я писала до вас? Жіночко, йдіть читайте тлумачний словник української мови.
Чупа-чупс• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не змісту, а СЕНСУ. українка...
Вона вже себе проявила))) словником намагалась довести)))
Але деякі деталі не прописані в словнику, вони відомі тільки носіям мови)))
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не змісту, а СЕНСУ. українка...
«Названий ряд синонімів об’єднує поняття «внутрішня основа, особливість, сутність чого-небудь». Найбільш поширеним щодо цього і стилістично нейтральним є слово зміст: зміст життя, зміст поведінки, зміст повідомлення, зміст поняття.
Залізна тьотя• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Я викладач української мови , можете не вумнічати
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Вумнічати? Точно викладачка))

Чупа-чупс• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Ви вживайте слова в нетиповому для українців контексті і переклад словника тут зовсім не до чого.
На це звернула увагу вже не одна людина в ціі темі. Тому що дуже вже «ріже» око/слух …,тож досить вже вдавати, вже все зрозуміло.
Спробуйте в іншій темі!
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Під анонімом нік який? Дівчина Бобула
Навіть не дивилася на свій нік
Не права, вибачаюся
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Спробуйте в іншій темі!
Вам яка до цього різниця? Вчіть мову і не буде різати.
Чупа-чупс• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Вам подобається розмовляти зі своїм відображенням?)
Скоро_вчера• 21 апреля 2023
Наши новый развод придумали. Люди схавают
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не змісту, а СЕНСУ. українка...
Аааа, ви будете наступною ))))
_Olka_• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Агресія і хамство тут тільки за вашої участі. Якщо у вас дефіцит уваги, шукайте деінде собі авдиторію.
Авдиторія*- слово з нового українського правопису.
Почитайте, сколько человек Вам выше написали про Ваше хамство
автор Малявка ще та • 21 апреля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Так это не наши придумали
_Olka_• 21 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Українці зрозуміють що до чого))
Такі дрібниці і вирізняють носія мови …

Гарного Дня!
Да, спасибо). Я уже сама вижу, что ’диалог’ идет по кругу)
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...

Без образів• 21 апреля 2023
Ответ для_Olka_
І як мені тепер з цим жити ?
І жодного підтвердженого аргументу, що написала я не вірно.
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Саме так. І як це тлумачення стосується вашої фрази?
Залізна тьотя• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Аааа, ви будете наступною ))))
Чо´?
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Чо´?
Хто ’не знає’ української, на відміну від неї ))))
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Значення, зміст, сенс, смисл, суть - слова синоніми.
Сино́німи (грец. συνώνυμος — «однойменний») — слова однієї частини мови, різні за звучанням і написанням, які мають дуже близьке або тотожне лексичне значення.
Тепер буде зрозуміло?
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Так і є))
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ для_Olka_
Де хамство? Я до вас ’пані’ . Не перегинайте палку.
_Olka_• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ для_Olka_
Панюсю ))
Дівчина Бобула• 21 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Тепер буде зрозуміло?
Тобто можна сказати й так?

’В мене всі українці, суті робити немає’
Без образів• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Тобто можна сказати й так?

Читайте.
Зміст — значення — суть — сутність — сенс
Названий ряд синонімів об’єднує поняття «внутрішня основа, особливість, сутність чого-небудь». Найбільш поширеним щодо цього і стилістично нейтральним є слово зміст: зміст життя, зміст поведінки, зміст повідомлення, зміст поняття. Як термін уживається словосполучення зміст і форма (у мистецтві), тому одне із цих співвідносних понять не може мати синонімічної заміни типу значення, сутність і под. Терміном виступає також іменник значення: значення слова, значення терміна, лексичне значення, граматичне значення слова.
Часом у розмовній практиці можна почути слово смисл у значенні «суть, сутність, сенс, зміст», тобто вживають вислови типу смисл слова, смисл речення, смисл творчості. Замість них треба вживати вислови зміст слова, зміст речення, зміст творчості.
Поняття «розумна основа, мета, призначення чого-небудь» передається словами зміст, сенс, суть, сутність: зміст буття, сенс життя, суть життя. Отже, зміст, з одного боку, це «те, про що йдеться, розповідається; те, що описується, зображається» (зміст оповідання, зміст картини), а з другого — це «найважливіша ідея, основа, сутність чогось».
Слово смисл неправомірне у значенні «розум», «глузд», напр.: тверезий смисл, здоровий смисл. Нормативними в цьому разі є тільки словосполучення тверезий розум, здоровий глузд.
Замість поширених ненормативних висловів у смислі того, в якому смислі, є смисл, немає смислу треба вживати: у розумінні того, в якому розумінні, щодо того, є рація, є сенс, немає рації, немає сенсу.