З вишневого садка• 21 апреля 2023

Хто вивчає англійську на платформі busuu? І хто купив преміум? що воно

Дає? Там більше матеріалу ніж у безкоштовній версії, чи просто без реклами?
Міряю від одиниці• 21 апреля 2023
Закинула навчання,але брала преміум. Там більше можливостей і більше уроків, повторювань. В принципі можна вчитись і безкоштовно.
ПотеряласЯ Я...• 21 апреля 2023
Ого, вона досі жива?) Я там більше 10 років назад вдосконалювала французьку. До речі, були непогані результати. Потім, на жаль, майже все забулося, бо не використовувала її у повсякденному житті.
автор З вишневого садка • 21 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Дякую
Ответ дляПотеряласЯ Я...
ТигрЛьвович• 21 апреля 2023
Я брала премиум. Разницы не знаю т.к. у меня премиум с первого дня
Ответ дляТигрЛьвович
Як вам навчання, є результат?
ТигрЛьвович• 21 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Як вам навчання, є результат?
Пока училась - был. Но я ленивая