Ні в сільпо, ні в атб ні в маленьких магазинах ніде не бачила. Хтось бачив?
Ответ дляklaraneill
светофор и ягодное еще продаются, как аналоги
Плодово-ягідне часто бачу, а ось саме заморожений лід ніде не знаходжу
klaraneill• 21 апреля 2023
Ответ дляStaisy_shop
я еще в прошлом году его не видела. был светофор, и было такое с джемом внутри. а чистого льда реально не было(
Ответ дляklaraneill
Ось і я не пам‘ятаю коли востаннє його бачила.. А таак захотілось
ВыдраВГетрах• 21 апреля 2023
Ответ дляok1904
Сьогодні бачила. Лімо в Київській обл
На жаль я далеко. Чекаю літа)))