Не цілуюсь з бодуна• 21 апреля 2023
Скидки на бензин)
Добрый день.
Подскажите кто-то как-то себе смог получить скидки на бензин? Может талоны покупаете дешевле?
Я сейчас не говорю о скидках в личных кабинетах/кешбеках.
По факту, например как у таксистов на WOG, по факту заправки минус 4-5 грн в чек..
Может кто-то посоветует что-то буду благодарна.
Астановитесь• 21 апреля 2023
раньше в водокнале у водителей талоны вог брали, потом поняли что расход дт на воге больше, чем на ОККО, перешли на ОККО, на 20л нам начислили бонусами 76грн, вот Вам и скидка почти 4грн на литре. Один раз просроченную карточку ВОГ подсунули нам, еле вернули, больше не связываемся с ними. А совсем прямо дешево, меньше чем по 40грн, Вы вряд ли найдете, или левое что-то.
бювет_в_обед• 21 апреля 2023
Реєструєте ТОВ - платника ПДВ. Сплачуєте багато податків і закуповуєте бензин по ціні без ПДВ (на 20% дешевше). Все просто.
А скажіть, з якого такого дива ви маєте закуповувати бензин дешевше? Які ваші заслуги?
Астановитесь• 21 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
это круто, открыть фирму, что бы сэкономить на бензине
Астановитесь• 21 апреля 2023
Автор, только разливной бензин не вздумайте покупать, у меня муж на СТО работает, кучу моторов ремонтировал, после такой бодяги! Экономия очень сомнительна. Переходите на газ, на крайний случай
Море Щастя• 21 апреля 2023
у мене вчора бензын выйшов по 44 з копийкамы, мала код та розрахувалася картою виза универсал
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
ну по 40 это отлично, я бы покупала окко/вог)
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Закупати дешевше можно тільки за заслуги?

Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Які тоді заслуги у таксистів, у курьєрів ракети...болт...?)
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
ой да, разливной не в коем случае.Спасибо.
За газ думала, у меня в машину только 5е поколение можно поставить - 30 тыс грн стоит((
Я окуплю его не скоро
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
О а як так собі зробити? Який код? В моєму застосунку вог кешбек 2 грн, в окко 1 грн.
Ніяк не 4(
Усміхайлик• 21 апреля 2023
Заправляюсь з додатком Таксі УА.
Знижка на WOG на бенз 4 грн, на газ 2 грн.
А при оплаті картою Visa Приват бенз 5,50 грн, газ 3,50 грн.
Але для верифікації довелося ще встановити додаток Убер.
Довелося погратися, але є суттєва знижка.
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Заправляюсь з додатком Таксі УА.
О я теж сьогодні намагалась) теж так хочу.
Але потрібно скинути скріни з поїздками.. та сторінку верифікації/персоналізації.
Ви як це зробили?
Усміхайлик• 21 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ви як це зробили?
Нічого не потрібно було скидати. Якось все автоматично вийшло на одному пристрої. Поїздок не було, скрінів теж.
Не цілуюсь з бодуна
• 21 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Вже зробила. Дякую.
-5,5 грн/літр.