Эскиз бесконечности• сегодня в 15:43

Чи легко вам заводити нові знайомства з дітьми?

Дівчата з дітьми , хто і як шукає собі подруг /компанію ?

Зайвий раз намагаюсь не лізти знайомитись . Але так одиноко самій з дитиною(((

Для вас норма знайомство на майданчику ?
Дівчина Гілмор• сегодня в 15:46
Так і знайомляться, два зайці вбиваєте. І дитині подруга/друг і у вас компанія

Штора с кисточкой• сегодня в 15:46
Не знаю, со мной сами знакомятся. Я даже недавно с дочкой лежала в больнице и познакомилась с мамочкой, очень мило общались
МинерАлочка• сегодня в 15:54
Для чего знакомиться? Что вам это даст?
Помогут,когда болеете?
Не люблю людей . Устаю от них. Особенно от тех,у кого рот’закрыться’ не может .. уж извините за честность..
Бабайко• сегодня в 15:57
Ответ дляМинерАлочка
Для чего знакомиться? Что вам это даст?
Помогут,когда болеете?
Це дає моральне задоволення, задоволення особистих потреб емоційних і психологічних. Люди соціальні, на відміну від вас. Ви сюди за спілкуванням прийшли, доречі.
Бабайко• сегодня в 16:00
В мене було, автор багато колег. Мені цього спілкування цілком вистачало. Зараз не працюю, гірше. У вашому випадку майданчик нормальна тема.
СамавиховуюКота• сегодня в 16:20
Знакомства на площадке-это норма, но я не встретила пока именно ’по душе’ подругу. Есть несколько знакомых, просто перекинуться парой слов. Пока так и гуляем с дочкой в основном вдвоём.