Патриоточка• 21 апреля 2023

Постійно їм від стресу

Дівчата, от як вийти зі стресу, коли нема підтримки від близьких? Доньці 1,6 -тяжкий період.. Чоловік постійно на роботі.Допомоги від близьких 0. Зі свекрухою не спілкуємось майже, та тільки з сином переписується постійно.Моя мама вбиває фразами:" Та що ти там робиш?вдома сидиш" .
Чоловік теж саме, недооцінює що я роблю для нас, не пожаліє , хоча я і працювала постійно,непогано заробляла навіть сидячи з дитиною. Зараз залишилась без роботи, але ще до цього знайшла підробітку з дому..
І от останні півтора роки я в сильному стресі від всього..
Чоловік став вискакувати,що я їм постійно,що надоїла тим що нию .. Я дійсно цілими днями жую і не відчуваю ситості(( І розумію ,що це все від психологічного стану. Раніше ж такого відношення не було до мене, або хоча б від чоловіка не було.Мама то завжди недооцінювала .
З чого почати ? Як не думати про всі проблеми? Почати правильно харчуватись, коли постійно хочеться їсти((
Чи дійсно себе дуже шкодую?
Шальная коклетка• 21 апреля 2023
РХП(
До психолога, або до психіатра. Є відео на ютюб Надія Стрілець, вона розказує як вилікуватися від нього.

КаРаКаТиЦа• 21 апреля 2023
Розслабитись, подумати про свідоме батьківство. А не чекати бо зна на що і жерти
Мама Карло• 21 апреля 2023
Едите постоянно, потому что нет других радостей. Выход - искать вдохновение вне еды. Точно должно быть что-то, что увлечет Вас. Найдите это.
Аноним с кешбеком• 21 апреля 2023
Это начало конца семьи.
Ели муж такое стал говорить, то 💯
Не пириживай• 21 апреля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Это начало конца семьи.
Ели муж такое стал говорить, то 💯
Жесть. Ну вы прям мастер поддержать.
автор Патриоточка • 21 апреля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Это начало конца семьи.
Ели муж такое стал говорить, то 💯
Муж злится, что я ему время не уделяю в интимном плане 🙈а меня этим он ещё больше бесит((может поэтому он всем недовольный стал и постоянно пилит
автор Патриоточка • 21 апреля 2023
Ответ дляШальная коклетка
РХП(
Дякую,подивлюся 😊

Червона ікорка• 21 апреля 2023
Ну это Ваш ребёнок, а не близких. Нужно было заранее обсуждать это с мужем и мамой.
Если муж 24/7 на работе, то где деньги на няню?
Конечно Вы будете уставать сидеть дома круглосуточно.
Главное, чтобы Вы сами себя ценили, уважали.
О каких проблемах Вы хотите не думать?
Да, Вы реально ноете. Но себя не жалеете. Жалеть и бережно относится к себе это отправить себя в спортзал, общаться с людьми, выходить из дома. Вас никто не заставляет гробить себя ребёнком, ни муж, ни мама, только Вы сама.
Но не стоит исключать факт того, что возможно у Вас депрессия после родов, в таком случае нужен врач.
Червона ікорка• 21 апреля 2023
Ответ дляПатриоточка
Если у Вас изначально был секс, а теперь нет, то это странно. Я бы развелась.
Шальная коклетка• 21 апреля 2023
Ответ дляПатриоточка
Дякую,подивлюся 😊
Я сама цікавлюся цим питанням. Це проблема психологічного характеру. У самої таке було, мучилася. В мене з початком війни фокус змістився, як тумблер виключився. Всі хто кажуть - менше жрати, не їж - в ліс, це захворювання. Емоційний голод, який ти не можеш здолати. Віднесіться до нього серйозно, рахувати калорії, вганяєш себе в ще більший стрес( Якось треба подружитися зі своїм тілом, з їжею.
Дивіться ролики на ютюб, скільки лікарів зараз розповідають про це.
автор Патриоточка • 21 апреля 2023
Ответ дляМама Карло
Да такі заняття є, які раніше любила а зараз забила ,чи ніколи/нема сил
автор Патриоточка • 21 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
О каких проблемах Вы хотите не думать?
Ну ось так, нема грошей на няню. Все йде на продукти,аренду квартири і інші витрати.
Сходити в спортзал, це тільки в неділю. Коли в чоловіка вихідний . Вибиратись в люди-тільки з дитиною. І то як в люди,вийти на вулицю погуляти, все..
Розумію, що на словах звучить все просто, але в житті все по іншому. Коли допомоги від рідних нема.Так, я розумію що дитину ми народжували для себе, але обідно,що бабусі хороші тільки на словах. А в гості навіть ніхто приїхати не хоче
Червона ікорка• 21 апреля 2023
Ответ дляПатриоточка
Думаю, дело приоритетов. 6 часов в неделю на няню это немного, можно найти и спокойно сходить в спорт зал. Меньше потратите на еду)
Червона ікорка• 21 апреля 2023
Ответ дляПатриоточка
Представьте свою жизнь черкз 5 лет. И отталкивайтесь от этого
Леопардові панчохи• 21 апреля 2023
Не їсти бездумно. Але це від стресу, його треба позбавлятися. Декрет це скучно і одноманітно, знайдіть хобі якесь. Все мине. І реально не треба нити.
КарамбОлька• 21 апреля 2023
Немного не по теме, а где вы нашли нынешнюю подработку? Буду благодарна за информацию
автор Патриоточка • 21 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Продажа на олх ,косметики. Знайшла сайт постачальників,закупила дешевше,продала дорожче.Небагато ,але пару міс по 5 тис за місяць виходило . В березні не рахувала скільки вийшло.
Ось ще думаю, що б таке продавати можна ходове.. Де і закупка невелика можлива , і щоб люди купували
Margaritka-levi• 21 апреля 2023
Ответ дляПатриоточка
Можно, пожалуйста, ссылку на магазин, где закупали косметику?